Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çka urreni më së shumti?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 11:07 am

Me ne fund po e hap edhe une nje teme:Çka urreni më së shumti?


Po filloj une si nismetar i temes:
1.Urrej njerezit qe flasin cka nuk e kuprtojne as vet.
2.Urrej ata qe premtojne shume e nuk bejne asgje
3.Urrej ata qe flasin shume e nuk thone asgje
4.Urrej ata qe punojne tinezisht kunder popullit dhe kombit
5.Urrej ata qe spiunojne te tjeret
6.Urrej...edhe shume gjera te tjera...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
comeback
Anëtar i ri
Anëtar i ri
comeback

Male
Numri i postimeve : 86
Age : 40
Vendi : miami
Registration date : 10/10/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 1:38 pm

I urrej ata te cilet mendojne se partia fetare eshe ardhmeria e kombit.
I urrej ata te cilet mendojne se dine per politiken,e ne fakt nuk dine asgje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albona
Anëtar
Anëtar
Albona

Female
Numri i postimeve : 354
Age : 31
Vendi : Kumanove
Registration date : 10/10/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:36 pm

I urreje ato qe flasin pa ndale dhe nuk tregojne asgje, ato te cilet e nderrojne ngjyren e ftyres ne cdo rast, ato qe thashethemet i kane ushqim shpirteror, ato te cilet kenaqesin e gjejne tek vuajtja e tjetrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 62
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:37 pm

Parapsikologu,edhepse je "para"dhe ndoshta s'duhet me ta pa per te madhe prap se prap s'po mund te durohem e te mos te te them : si eshte e mundur qe vet e hap temen ... CKA ... e flet per KEND !
Me t'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:40 pm

i urej demagoget
Mbrapsht në krye Shko poshtë
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 2:54 pm

i urrej
-genjeshtrat,
-tradhetite,
-thashethemet,
-dembelat,
-mendjemedhenjet,
-njezit qe flas prapa shpines,
-njerzit qe ndryshe jan dhe ndryshe te shiten,
-ata te cilet nenqmojn te tjeret,
-ata te cilet mendojn vetem per veten,
-ata te cilet jan te fiksuar mbas paras dhe nuk mendojn se nje dite kan me vdek, dhe nuk e kuptojn se nuk eshte gjithecka pasuria.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:12 pm

Trathëtin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:13 pm

Të pa Besët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:27 pm

prap i urej demagoget
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 4:34 pm

Kapadaillekun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
el43
Fillestar/e
Fillestar/e
el43

Male
Numri i postimeve : 51
Age : 24
Vendi : prishtine
Registration date : 09/10/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 5:43 pm

urrej tradhtine, urrej ata qe japin shume premtime e nuk bejn asgje,urrej ata qe flasin fjale te mira e veprojn keq, ka edhe shume gjera te tjera qe urrej .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:08 pm

Pabesine dhe hipokrizine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:14 pm

I urrej me shume Serbet dhe Greket !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 27
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:21 pm

zerin e madh te nejrzve, poterat, serbet, e shume gjera tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:25 pm

Autor i temes pershendetje

Mendoj personalishte fjala urrejtje ka nje domethnje shume me te madhe ne ate qe keni hap temen ,nuk munde ta urrejsh nje njeri vetem se nuk gjeni mirkuptim ne vete ,apo nuk mundeshe ta urejshe nje njeri nese nga ndodhija e rsteve ,nuk gjne besim ,apo nuk munde ta urrejshe nje njeri nese flasin e nuk kuptoin etj etj ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Aldren1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Aldren1

Male
Numri i postimeve : 144
Age : 24
Vendi : Gjakove
Profesioni/Hobi : Futboll
Registration date : 02/10/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 6:32 pm

i urrej genjeshtrat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 7:46 pm

i urej demagogat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:08 pm

Beton shkruajti:
Autor i temes pershendetje

Mendoj personalishte fjala urrejtje ka nje domethnje shume me te madhe ne ate qe keni hap temen ,nuk munde ta urrejsh nje njeri vetem se nuk gjeni mirkuptim ne vete ,apo nuk mundeshe ta urejshe nje njeri nese nga ndodhija e rsteve ,nuk gjne besim ,apo nuk munde ta urrejshe nje njeri nese flasin e nuk kuptoin etj etj ...

Beton ne piken e fundit kam thene urrej... edhe dhume gjera te tjera. tema normal se nuk mund te mbuloj te gjitha llojet dhe gjerat qe urrejme, por secili sjell dicka qe urren me se shumti. Eshte e pa dyshim se te gjithe (apo gadi te gjithe) i urrejme greket, serbet, ruset...por ketu desah te dije per urrejtjet specifike, prandaj solla ca forma te urrejtjes tek personi dhe jo ne pergjithesi....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:10 pm

stabili shkruajti:
Parapsikologu,edhepse je "para"dhe ndoshta s'duhet me ta pa per te madhe prap se prap s'po mund te durohem e te mos te te them : si eshte e mundur qe vet e hap temen ... CKA ... e flet per KEND !Me t'mira

stabili, a ka mundesi te ma skjarosh cfare deshe te thuash se nuk e kapa dot...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:39 pm

Asgje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
comeback
Anëtar i ri
Anëtar i ri
comeback

Male
Numri i postimeve : 86
Age : 40
Vendi : miami
Registration date : 10/10/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 14, 2008 8:46 pm

Urrejtjen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyThu Oct 16, 2008 12:27 am

Me se shumti e urrej kur te verteten e humbin dhe genjeshtren duan ta bej realitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 21, 2008 9:09 pm

une me se pari nuk di te urrej mirepo nuk e di a quhet urrejtje ajo qe sdua ti shoh me sy rrencat tradhetaret,njerezit shumeftyresh,etj etj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 21, 2008 9:11 pm

thashe thomet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? EmptyTue Oct 21, 2008 9:18 pm

Genjeshtren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Çka urreni më së shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka urreni më së shumti?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 12Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: