Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??

Shko poshtë 
+120
......
rrimtaf
agim__barja
haxhiu
Delia
xhiti
Labinot Drenica
arberia
xhema
Ramizi
Driniiiii
socratus
detektivi
an-di
tonche
laloni
klodian
Dritoni
PeriiKeputur
Muja e Halili
Hamitmatjani
tornado
Tigrina
ngadhenjimi
Liisi
dezertori
egzona-
Eva0506
L1ndush3
kercova
feratkoca
mentori
Veneta
Kushtrimi86
el43
Fjona
katunariplak
Luki
katunari
nikchee
che
Parapsikologu
buqe
Pirro i Epirit
zeriatdheut
stabili
Ademi85
Kasper
prishtinalia uk
Ago Muji
njomeza
Ibrahim Rugova
Martina
istogalia
njonidrenica
Çlirimi
anila
Ali Baba Tepelena
Arizona
morena
lilu
elisa
murturi
beri
voglushja
idol
rolling
besim78
echo
Mergimtari
Driola
luan mreti
eri M
meti1986
MUHAMETII
fi2a1
rroni
Urata
agim barja
nardlushnja
loredana
Lanetja
fati
Guximi
interesant
Mysafir
nadi
tom sojer
Xili
feneri
Lavdi
Orfe@
drit98
xhavo_
shkodrani_1
Ballistet
Ani
ai
xhevdeti
dibran
schumi
NetSerseri
shaban cakolli
meli
genta
BUKUROSHI
shpendi
azzurra
E_Bukura
perparimi
Riki30
Beton
Leka i Madh
kingXa
Sy kaltri
Sofra
petritkola
Kosovarja
silvi
Anna
124 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
AutoriMesazh
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 06, 2007 1:27 pm

Eh e kam veshtir te zgjedh as njeri mua .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 06, 2007 1:30 pm

Anna pytja do ishte me mire e formuluar cili mashtrus politikan ju pelqen me shume Very Happy Very Happy Very Happy
Bamir Topi do thoja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 06, 2007 1:35 pm

Mua Silvi asnjeri nuk me pelqen dhe deri me sod nuk i kam dhen voten nej kujt po e mbaj ne shtepi voten time por si fac me pelqen Edi Rama.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 06, 2007 2:21 pm

Nese eshte per politikane se sa me pelqejn te them te drejten asnje,ndera nese eshte pyetja per fizionomi me pelqen Astris Saraqija..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 06, 2007 2:55 pm

Mua edhe Hashim Thaqi me pelqen se ka fillue me dit me fol keto kohet e fundit vetem me i lan pak duert ma nji ane se shum gjet me duer kah flet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 06, 2007 10:30 pm

Po të thoja sod për një neser do të ndrroja mendjen sepse asnjë nuk më pëlqen si politikan jan shum por ju mungon disave përvoja Politike , Si Politikan do veqoja Fatos Nanon por ky ja mban nga e mbrapta .e Sa për bukuri mos te flasim kemi aq shum sa sdi cilit ti thuash ma i mir .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 07, 2007 1:54 am

Nga te gjallet, te vdekurti dhe te zhdukurit pa nam dhe nishan mua me pelqen Ukshin Hoti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 07, 2007 2:33 am

Ka mjaft njerz të aftë politikisht si në Kosovë po ashtu edhe në Shqipëri, politikan të cilët nuk janë pacifistë .... por unë do ti përmendi udhëheqsit e OBK, AKSH dhe LKÇK-së, kto janë tri organizata të cilat derimë sot ashtu si i kanë parshtruar gjërat edhe kanë dalur ... mos ta harrojm edhe Albin Kurtin me Vetvendosjen e cila është duke ju dalur haptas dhe po ju tregon gabimet të gjitha Paritve edhe Hashim Thaqit i cili u radhit në kolltukun e pacifizmit edhe partive pacifistëve të tjera të cilat janë duke e zhytë Kosovën në një humnerë që duhet shumë punë për ta nxjerrë nga ajo.
Kosova secilën dit po zhytet posht e më posht nga politikajt aktual.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 07, 2007 4:52 am

Natyrisht qe ka njerz te afte dhe te vendosur por shtypen nga strukturat shteterore te cilat nuk jane ne sherbim te shqiptareve.

Shumica prej jush jeni me te mire se cili do kukull politikane (i paguar) shqiptar.

Juve mund te beni ndonje gabim, por kurrsesi tradheti kometare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 07, 2007 12:23 pm

Une nese komentojm se cili politikan eshte me i miri ne aspektin politika dhe kush eshte qasur me shum per ket komb ta nxjerr nga nji sketerr keta qe na perfaseojn sod merr njerin dhe mesho tjetrit jan ata te cilit mund te kontribonin ne ceshtjen kombtare nuk i len ose i vrasin mbas shpine ose ju bejn kercnime te fshefta me mafiozet qe i ruejn mrapa shpine mendoj nuk kemi te till ne instutucione te deri tanishme .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyWed Sep 12, 2007 12:06 pm

Mua me pelqen edhe Lulzim Basha bukurosh dreqi dhe tru thate .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyThu Sep 20, 2007 10:56 pm

mua më Pëlqen më së Shumti
HASHIM THAQI dhe japi jeten për të
më Pëlqen dhe BAMIR TOPI pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kingXa
Fillestar/e
Fillestar/e
kingXa


Male
Numri i postimeve : 3
Profesioni/Hobi : student/music
Registration date : 20/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 21, 2007 1:36 pm

Se pari ju pershendes te gjithve pasi qe sot u antaresova ne forum dhe kame shpres se do te shkoj gjitheqka mire e mbare dhe do te gjej gjithmone mirekuptim me te te gjithe ju.

Sa i perket temes eshte sado pak interesante pasi qe ne pergjithesi ne trojet shqiptare numri i politikaneve cdo dite vjen duke u rritur mirepo dihet se aty ku ka shume me numer ka pak t'mir.
Megjithate edhe une po e them mendimin tim.
Sa per Shqiperi me pelqen Bamir Topi e Paskal Milo,ne Maqedoni eshte Arber Xhaferri pa dyshim ndersa ne Kosove ne politiken momentale mendoj se me te mire jane:Alush Gashi,Hajredin Kuci dhe Blerim Shala,edhe pse ky i fundit nuk eshte anetar i ndonje parti politike.

...from [/b]kingXa...[/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptySat Sep 22, 2007 4:53 pm

Cili politikane me pelqen? Phi, sa pyetje e peshtire, sa e panevojshme! Qe te gjithe politikanet dallkauk qe jane ne kete sistem te UNMIK - ut pine uje ne nje çeshme: pine uje UNMIK - u, andaj edhe nuk vlejne per asgje. Nuk vlejne per popullin, ndersa per UNMIK - un vlejne, sepse ai i mjel, i shtrydh dhe me ne fund i gjuan si qorapet.

'Partit t'i hupim n'paqim mend' - i kish pas thene katragjyshit tim, kaqakut te maleve Rame Syles, Vesel Guta.

Edhe une them kesilloj: 'Partite t'i humbin njehere e mire, sepse hajrin kush nuk ua pa tash e 18 vjet'. Poshte partikracia. Partikracia nuk eshte demokraci. Pa pasur demokraci nuk mund te kete partikraci. Te ne, ne keto vise mungon Demokracia, fundmentalja.

'A ka demokraci ne Kosove? ketu duhet perqendruar problematizimi.


That is the question - do thoshte anglezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptySat Sep 22, 2007 5:21 pm

Muje um pilqen ajo be.....
a e din ajo......
e po.....
qajo ...
e dita

uha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptySat Sep 22, 2007 5:28 pm

Mua me p'lqen per moment me se shumti Albin Kurti,por i m'jeri nuk ka perkraje te popullit.

made by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptySat Sep 22, 2007 5:54 pm

Falemnderit Beton.

Une si militant i ri politik, me kete moshe te re qe kam, po mbush tani dy vjet, qe prej kur merrem me aktivitete politike dhe organizative. Me Albinin ndajme te njejtat ide, punuam se toku me popullin, derisa ate e syrgjynosen, e burgosen policia e UNMIK - ut ne bashkepunim me SHPK - ne.

Te gjithe politikaneve regjimist iu ka rene nen zero popullariteti. Ata me askush nuk i honeps. Ata jane politikane te regjimit e jo te popullit.

Perkrahja e popullit per Vetevendosjen! gjithnje ka trende monorritese, çka e defton edhe fakti se shumica e qytetareve jane per demonstrata.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptySun Sep 23, 2007 6:31 pm

Albini ka rrespekt te madh ne popull Beton, ai eshte njeri qe e don Kosoven me te lire se sa eshte ajo sot, shume kushi lulezoj nen hijen e Albin Kurtit, por Albini nuk e deshi karriken dhe postet ne qeverine e kosoves sikur ata qe morren emer nen hijen e A.Kurtit, se per ke e kam fjalen , besoj se e dini ju forumistete nderuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyWed Sep 26, 2007 2:54 pm

nese sosht teper se pasna harru me e cekur qe mua me se shumti me pelqen Sabri Fejzullahu sepse nuk e kam ndegju asnjehere ne foltore duke folur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyWed Sep 26, 2007 2:56 pm

Jam Buli shum mire e ke then dhe mua me pelqen Sabri Fejzullahu edhe Ministri te kafeneja jone
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
perparimi
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar


Numri i postimeve : 11
Registration date : 25/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyWed Sep 26, 2007 3:00 pm

hahahhahahahhhha

ju lumte jam_buli e Sofra
pas jush edhe une pajtohem 1000000%
dhe bashkangjitem me mendimin e juaj

na rrofsh o i madhi Sabri Fejzullahu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyWed Sep 26, 2007 4:51 pm

Besa tash po rrijm dhe bejn ndonji anketim ti shikojm se cili do te jet me i miri ma merr mendja se albini se fjalet e tij i dolen te gjitha te verteta cka ka then deri me sod .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 28, 2007 2:18 am

Nuk eshte e thenet te na pel'qein e thenet eshte te punoin per shtetin:

Teoria e Aristotelit per Politiken:

Ne veperen e tij politika ashtu si ne Etiken e tij,Aristoteli thekson elementin e qellimit.Shteti,ashtu si njeriu,nga natyra ,eshte i pajisur me nje funksion te qarte.Duke kombinuar keto dy ide,Aristoteli thote se ''eshte e qarte,se shteti eshte nje krijim nga natyra dhe se njeriu eshte nga natyra nje kafshe politike''.
Aq ngushte e lidhi ai njeriun me shtetin,saqe nxorri perfundimin se''ai qe nuk eshte ne gjendje te jetoi ne shoqri,ose ai qe nuk ka nevoje sepse eshte i mjaftushem per vete,duhet te jete ose nje bishe,ose nje perendi''.Jo vetm njeriu eshte i destinuar nga natyra te jetoje ne nje shtet,por edhe shteti,si çdo bashkesi tjeter,''eshte krijuar me nje qellim te mire''dhe ekziston per nje qellim.Familja ekziston,se pari per te ruajtur jeten.Shteti lind ne radhe te pare per te ruajture jeten e familjeve dhe te fshatareve,te cilet nuk jane te vet-mjaftueshem per nje kohe te gjate.

Pertej kety qellimi ekonomik,funksioni i shtetit eshte qe te siguroje te miren e njeriut ne shkallen me te larte.d.m.th.jeten e tij morale dhe intelektuale.

Ndryshe nga Platoni,Aristoteli nuk krijoi nje model per nje shtet ideal.Edhe pse Aristoteli e pa shtetin si nje mjet per te aftesuar njerzit,qe te arrijen qellimet e tyre te fundit,si qenie njerzore,ai prap se prap mendonte se çdo teori praktike e shtetit te marre parasysh''lloin e qeverisjes qe pershtaten per shtet te veçant...(se) me e mira shpeshe eshte e parrishme...,si eshte formuar nje shtet ne rrethana te caktuara ..(dhe) se si mund te ruhet me gjate''.Aristoteli nxjerr perfundimin se ''shkrimtaret politike,sadoqe kane idera te shkelqyera,shpesh jane jopraktike''.Per keto arsye,Aristoteli ishte me pak tolerant me idete me radikale te Platonit.Duke u tallur me propozimin e Platonit per asgjesimine familjes per klasen e rojeve dhe sigurimin e nje kujdestari publik per femijet e tyre,Aristoteli thoshte se ''nuk ka arsye pse i ashtuquajturi baba duhet te kujdeset per djalin,ose djali per babene,ose vellezerit per njeri-tjetrin''.Zotrimi i perbashket i pasurise,gjithashtu,do te shkaterronte disa baza te kenaqesis njerzore si dhe do te ngjallte grindje te panevoishme dhe te pafundme.

Politikan te nderuar mesazhi im eshte qe mos te mendoni per vete por edhe per Shtetin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptyFri Sep 28, 2007 11:31 pm

Hashim Thaqi ma së shumti më Pëlqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? EmptySat Sep 29, 2007 12:10 am

Mua më pëlqen Naxhat Daci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 33Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?
» Si duhet te jete nje politikan/e i/e mire per Shqiptaret ??
» O JU POLITIKAN MENDONI NJIHER E PERGJITHMON PER KET POPULL
» Çfar duhet te beje nje politikan qe ta duan shqiptaret?
» lexo gazeten EXPRESS shum me rendesi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: