Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??

Shko poshtë 
+120
......
rrimtaf
agim__barja
haxhiu
Delia
xhiti
Labinot Drenica
arberia
xhema
Ramizi
Driniiiii
socratus
detektivi
an-di
tonche
laloni
klodian
Dritoni
PeriiKeputur
Muja e Halili
Hamitmatjani
tornado
Tigrina
ngadhenjimi
Liisi
dezertori
egzona-
Eva0506
L1ndush3
kercova
feratkoca
mentori
Veneta
Kushtrimi86
el43
Fjona
katunariplak
Luki
katunari
nikchee
che
Parapsikologu
buqe
Pirro i Epirit
zeriatdheut
stabili
Ademi85
Kasper
prishtinalia uk
Ago Muji
njomeza
Ibrahim Rugova
Martina
istogalia
njonidrenica
Çlirimi
anila
Ali Baba Tepelena
Arizona
morena
lilu
elisa
murturi
beri
voglushja
idol
rolling
besim78
echo
Mergimtari
Driola
luan mreti
eri M
meti1986
MUHAMETII
fi2a1
rroni
Urata
agim barja
nardlushnja
loredana
Lanetja
fati
Guximi
interesant
Mysafir
nadi
tom sojer
Xili
feneri
Lavdi
Orfe@
drit98
xhavo_
shkodrani_1
Ballistet
Ani
ai
xhevdeti
dibran
schumi
NetSerseri
shaban cakolli
meli
genta
BUKUROSHI
shpendi
azzurra
E_Bukura
perparimi
Riki30
Beton
Leka i Madh
kingXa
Sy kaltri
Sofra
petritkola
Kosovarja
silvi
Anna
124 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next
AutoriMesazh
mentori
Fillestar/e
Fillestar/e
mentori


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 41
Vendi : Tetove
Registration date : 03/11/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Mentori   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyWed Nov 12, 2008 2:03 am

Sa iperket politikaneve mua me pelqen kryetari i PDSH,se ne Maqedoni Menduh Thaqi,se vertet asht nje politikan shum izgjuar per ceshtjet kombtare dhe me te vertet ka arit shum vepra te mira per popullin e Maqedonis po gjithashtu edhe per popullin Kosovar kur ishte lufta ne kosova,diti si ti prese misafirt ua hapi kufiret dhe imir priti,kjo me te vertet asht per ta pelqej.tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mentori
Fillestar/e
Fillestar/e
mentori


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 41
Vendi : Tetove
Registration date : 03/11/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Flori   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyWed Nov 12, 2008 2:07 am

S iperket Politikanve mua me pelqen Kryetari i BDI,se Alih Ahmeti se ka nje hije shum te madhe por punet ika te vogla kurse burgosjet edeputetve te vet ika te mdhaja,vertet me pelqen se asht nje bur qe nuk di ta mbroje ceshtje Kombtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyWed Nov 12, 2008 6:34 pm

Ali Ahmeti

Lulzim Basha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 4:48 am

Sy kaltri shkruajti:
GENTA të them une Ty se

Hashim Thaqi ka qen pjestar i Ushrtisë Çlirimtare të Kosoves
nga viti 1991 së bashku me komandantin Legjendar Adem Jasharin
dhe kur ka fillu lufta në prekaz ky ka qen ne studime në Zvicërr dhe ka ardh ne Formimin e UÇK-së
dhe ato thash e thëme kush ti ka then ata jan njerez qe nuk e duan dhe nuk e kan dashur as nje her Luften e Lavdishme të UÇK-së
ka akoma njerez qe shajn pse UÇK-ja i perzoni shkiet nga Kosova se kan fjet me serbin flliqnajk
prandaj jam i lumtur qe kam qen ne sherbim te luftes sëUÇK-së Jam Krenar që Jam SHQIPTARË


po ku ka qen Thaqi bre ku ka vepru Thaqi nuk ka qendruar ne Kosove deri pas 1997 pra qe nga vitet e 92-ta e deri ne 1997 , ma bre mos u mundo me e ba bjeshk se nuk eshte puna e tij asgje se a eshte qyky Thaqi qe e pranoj demilitarizimin e UCK-se (Kapitullimin e saj) marrveshjen e rambujes , pakon e Ahtisarit qe e serbizon Kosoven a per qita ka luftu Adem Jashari a ?
JO i nderuar jo Adem Jashari nuk ka luftu per marrveshje me Serbine por per tu qliruar dhe per tu bashkuar me Shqiperine ,ndersa Thaqi paska "luftuar" per tu ulur ne nje kolltuk te bute ,
"Ne vend te nje kolltuku me turp preferova kryengritje me ndere" Hasan Prishtina,
pra tek Thaqi ka ndosh e kunderta ne vend qe mos me shkel gjakun e deshmoreve edhe me i mbrojt vlerat e luftes aj luften e quajti konflikt deshmoret i quajti viktima-martir , 28 nentorin e kjeku nga festat ne kosove pra qe eshte festa e flamurit dhe pavarsise se Shqiperise na e ndryshoj flamurin edhe hymnin pra ky eshte Thaqi , e sa per pjestar te UCK-se ta na dolen 65 mije ish luftetar te UCK-se po ku ishin keta e dime se kush ka qen pjestar i saj e kush jo , UCK-ja eshte diqka e shenjte nuk duhet te felliqet sikurse disa nga ju qe mundoheni me ja humb vlerat duke i futur ne te disa njerez tradhetar por pa vetdijen tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 4:50 am

Veneta shkruajti:
Albin Kurti nuk eshte politikan, por politika qe ai ndjek eshte e shkelqyeshme. Ai punon per popullin.

e qka eshte Albin Kurti pra vetem politikan eshte sepse ne Kosove gjithqka eshte politike edhe Albini eshte Politikan por dallon nga te tjeret qe jan ne parti politike sepse ky punon per popullin rroft Albin Kurti dhe Vetevendosja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 4:54 am

Sy kaltri shkruajti:
GENTA të them une Ty se

Hashim Thaqi ka qen pjestar i Ushrtisë Çlirimtare të Kosoves
nga viti 1991 së bashku me komandantin Legjendar Adem Jasharin
dhe kur ka fillu lufta në prekaz ky ka qen ne studime në Zvicërr dhe ka ardh ne Formimin e UÇK-së
dhe ato thash e thëme kush ti ka then ata jan njerez qe nuk e duan dhe nuk e kan dashur as nje her Luften e Lavdishme të UÇK-së
ka akoma njerez qe shajn pse UÇK-ja i perzoni shkiet nga Kosova se kan fjet me serbin flliqnajk
prandaj jam i lumtur qe kam qen ne sherbim te luftes sëUÇK-së Jam Krenar që Jam SHQIPTARË


Ti i perket subjektit politik te Thaqit PO a JO

Nese i perket PDK-se ather ti je Kosovare PO

Nese nuk i perket ateher mund te krenohesh qe je shqiptar JO

une personalisht nuk i perkas asnje subjekti politik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 1:38 pm

feratkoca shkruajti:
Veneta shkruajti:
Albin Kurti nuk eshte politikan, por politika qe ai ndjek eshte e shkelqyeshme. Ai punon per popullin.

e qka eshte Albin Kurti pra vetem politikan eshte sepse ne Kosove gjithqka eshte politike edhe Albini eshte Politikan por dallon nga te tjeret qe jan ne parti politike sepse ky punon per popullin rroft Albin Kurti dhe Vetevendosja

Mund te jete edhe politikan. Por, jo makiavillist siq jane te tjeret !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 2:34 pm

feratkoca shkruajti:
Veneta shkruajti:
Albin Kurti nuk eshte politikan, por politika qe ai ndjek eshte e shkelqyeshme. Ai punon per popullin.

e qka eshte Albin Kurti pra vetem politikan eshte sepse ne Kosove gjithqka eshte politike edhe Albini eshte Politikan por dallon nga te tjeret qe jan ne parti politike sepse ky punon per popullin rroft Albin Kurti dhe Vetevendosja
Si mund te jete politikan kur nuk eshte anetar i asnje partie politike, pervec asaj te popullit? Fakti qe ndjek nje politike te caktuar nuk e vesh me titullin politikan. Ai ngelet nje drite ne fund te tunelit per popullin kosovar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 8:37 pm

Politikan eshte njeri qe merret me politike, rrjedhimisht Albin Kurti eshte politikan, t'lutem Very Happy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyFri Nov 14, 2008 8:39 pm

Edhe kam verjetur se disa ketu nje poltikani i dhane ngarkese negative, qe eshte absurde. Mund te kete politikan pozitiv, bile ka shume te tille, sikur Z.Kurti, ju lutem Very Happy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySat Nov 15, 2008 12:36 am

Hashimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Nov 16, 2008 2:47 am

Patriot nga mesi e perpjet

Profeti i shqiptareve, Petrit Kola sot dot te shkruaj nja dy rreshta per shokun Koco. Shoku Koco Danaj eshte mik i Edi Rames. Atij Edi qe i eshte qepur kodrave dhe maleve dhe i ka kthyer ato ne vendstrehim nga frika se Fazllic-Berisha ja nxjerre te palarat ne mes te Tiarnes. Pra shoku Koco, miku i Edi Rames e ka shpallur veten patriot me flete dhe po na kerdise me shkrime dhe libra patriotike biles edhe me nje faqe interneti qe ka titulluar “Lajme”. Ne fakt faqja e internetit duhet te quhet “Gjysem lajme” dhe librat e tij duhet te quhen “”gjysem libra”. Po te vesh re aktivitetin patriotik te shokut Koco Danaj mund ta cilesosh ate Verior. Per cudine e te gjitheve shoku Koco Danaj qe eshte nga Jugu i Shqiperise (fshati Progonat), patriotizmin e tij e ka te specializuar per Veriun (Dardani, Iliriad, Presheve, Bukanovce, Ulqin…) dhe nuk guxon te thote nje fjale per Jugun Shqiptar ne pergjithesi dhe Camerise ne vecanti…!!! Perse valle keshtu shoku Koco? Perse nuk shkruani per trevat Jugore shqiptare? C’te ka gjetur? Mungese njohurish… apo mos ke te besh me videon ne youtube.com ku miku yt Edi Rama i drejtohet Papandreut ne nje menyre te perulur dhe te neverishtme? Me vjen shume keq shoku Koco por keshtu sic jane punet Profeti i shqiptareve nuk munde te t’ju cilesoje juve patriot te plote. Juve jeni gjysem patriot shoku Koco. Juve shoku Koco jeni patriot nga mesi e larte. Nga mesi e poshte juve nuk jeni i tille.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Nov 16, 2008 3:18 am

Ukshin Hoti
Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 UkshinHoti01
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyThu Nov 20, 2008 12:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=tlvkakD3e_I
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 12:11 am

njomeza shkruajti:
Prej meshkujve Melihate Termkolli prej femrave Astrit Haraqia Very Happy


Kure edhe ketyre tradhtareve te ju themi politikane mose thashte zoti asgje vaj halli per shqiptarij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njomeza
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 47
Registration date : 04/11/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 12:21 am

Prej luftëtareve Zëriatdheut Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 12:31 am

Hahahaha, Shoku Melihat ,hahahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 12:35 am

HAHAHAHA Guxim imagjinoje SHokun Melihat Kryeminister hahahaahhaahahahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 12:50 am

Hashim Thaçi
Snake
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kercova
Fillestar/e
Fillestar/e
kercova


Male
Numri i postimeve : 20
Age : 33
Vendi : Kercove
Registration date : 05/12/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 1:26 am

spo di pse kot lodheni kur asnje politikan prej ketyre qe keni permendur nuk eshte ne gjendje te zgjedh problemet e shqiptareve "SHQIPERIN ETNIKE" e na po lodhemi se kush o ma i miri e kush po na pelqen neve ....... Secili perj kertyre politikaneve ka nga nje te aferm Grek,Serb, Maqedon e keshtu me rradhe e na pi presim Politik te paster prej ketyre dhe bashkimin e trojeve shqipetarve KURR SKA ME NDODH ME Sali Berishen Ali Ahmetin Edi Ramen Menduh Thacin Nexhat Dacin E Hashim Thacin

VdEkJe FaShiZmiT LiRi PoPuLLit....

Me ReSpEkT KeRcOvA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 1:41 am

Politikani i cili me pelqen me shum eshte: Baba Dimri , d.m.th Baba Dimri nuk ekziston, keshtu qe nuk ka as nje politikan qe eshte per t'u pelqyer.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 1:45 am

BiBiKiM shkruajti:
Politikani i cili me pelqen me shum eshte: Baba Dimri , d.m.th Baba Dimri nuk ekziston, keshtu qe nuk ka as nje politikan qe eshte per t'u pelqyer.!!
Ka te atille qe akoma e besojne Baba dimrin, se kur u rriten harruan t'iu thone se ajo ishte vec nje perralle per t'i vene ne gjume.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptySun Dec 14, 2008 1:48 am

Kqyre qa thot budallica :S, sot baba dimrin para syve e ke pas oj lladik, per bibin mos te "mirekuptohemi" hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyMon Dec 22, 2008 8:24 am

Hajredin Kuqi

Lulzim Basha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
L1ndush3
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
L1ndush3


Female
Numri i postimeve : 553
Age : 42
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 EmptyMon Dec 22, 2008 1:19 pm

Hashim Thaqi dhe Fatmir Lima Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??   Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? - Faqe 17 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 17 e 33Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?
» O JU POLITIKAN MENDONI NJIHER E PERGJITHMON PER KET POPULL
» Si duhet te jete nje politikan/e i/e mire per Shqiptaret ??
» Çfar duhet te beje nje politikan qe ta duan shqiptaret?
» Gezuar per shum mot.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: