Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çka urreni më së shumti?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Çka urreni më së shumti? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 12 EmptyThu Nov 17, 2011 6:48 pm

Injorancen

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Çka urreni më së shumti? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 12 EmptySun Nov 20, 2011 10:51 pm

te paverteten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka urreni më së shumti?
Mbrapsht në krye 
Faqja 12 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: