Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çka urreni më së shumti?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 41
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyThu Oct 30, 2008 6:02 pm

Mashtrimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyThu Oct 30, 2008 9:42 pm

pabesine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyThu Oct 30, 2008 9:44 pm

Genjeshtren dhe msheftesine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyThu Oct 30, 2008 10:04 pm

Shume gjera, por sot urrej paaftesine dhe ngathtesine e njerezve ne pune.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 1:23 pm

xhelozin....hahahhahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 1:36 pm

mendjemadhesine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ajet
Fillestar/e
Fillestar/e
Ajet

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 46
Vendi : Bota shqiptare
Registration date : 04/11/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 3:42 pm

Tradhetin dhe injoranzen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 3:43 pm

tradhetinë
dhe thash e thëmet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 62
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 7:12 pm

Mashtrimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 7:58 pm

Te hyje dikush ne shtepine time pa trokitur, dhe te dale pa thene mirupafshim....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 8:00 pm

thashethemet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 8:02 pm

Te me cenoje ne moral e ne familje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 31
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 04, 2008 9:05 pm

Genjeshtrat, thashethemet , dhe urrej te gjithe politikanet qe kan qene dhe jan ne pushtet sepse vetem genjeshtra japin duke u pasuruar ne shpin te popullit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 05, 2008 12:55 am

Premtimin
hhahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
lilly
Fillestar/e
Fillestar/e
lilly

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 41
Vendi : reutlingen
Registration date : 05/11/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 05, 2008 2:47 pm

disa prej atyre qe u permenden ma lart dhe GREKET e Ruset
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ylari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
ylari

Female
Numri i postimeve : 801
Age : 34
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/11/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 11, 2008 11:54 pm

Me se shumti urej genjeshtren mashtrimin dhe demin qe bejn njeri tjetrit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyTue Nov 11, 2008 11:56 pm

Shtirjen dhe mashtrimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 12, 2008 12:20 am

Tradhetine...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 12, 2008 1:15 am

gEJESHTRE DHE TRADHETINE NJERZIT QE TE RINE ME TE MIRE DHE MUNDOHEN ME TE DHANE THIKE PASE SHPINE I UREJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 12, 2008 1:24 am

mendjemadhesin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar


Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 12, 2008 4:28 am

Fjona shkruajti:
mendjemadhesin
D.m.th, me urren mua, hahaha.

Urreje njerezit te cilet shiten shum te mire, e ne fakt jane me te poshterit/et qe mund te ekzistojne...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyWed Nov 12, 2008 6:07 am

I urej ata te cilet jua jep doren de mendojne me te bere te keqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 31
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyMon Dec 08, 2008 6:56 pm

BiBiKiM shkruajti:
Tradhetine...!!
Jo pa qellim te kam mik te vertete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyMon Dec 08, 2008 7:41 pm

Urrej me se tepermi, ata qe nuk jane te sinqerte dhe qe nuk kane ekuiliber.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 EmptyMon Dec 08, 2008 7:42 pm

Dyfytyresine...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çka urreni më së shumti?   Çka urreni më së shumti? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka urreni më së shumti?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: