Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila eshte embelsira juaj e preferuar??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
allushi
Fillestar/e
Fillestar/e
allushi

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 66
Vendi : tirane
Registration date : 19/06/2010

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 4 EmptySun Jun 20, 2010 8:53 pm

embelsira ime e preferuar eshte sheqerparja qe bejne dibranet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte embelsira juaj e preferuar??
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kuzhina-
Kërce tek: