Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Arti dhe kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Art dhe Kulturë

Në këtë kategori mund të postoni tema të ndryshme rreth artit dhe kulturës shqiptare poashtu edhe botërore.
1002477"I HAVE NO TIME"...
Sun Sep 03, 2017 2:56 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuha dhe Letërsia Shqiptare

Gjuha dhe Letërsia Shqiptare, Letersi, Bota shumë dimensionale e librit. Kryeveprat letrare, autorët, kritika etj.
61317349Persiatje:" Vrul...
Wed Nov 03, 2021 9:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografi

Këtu mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me historinë e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit dhe cdo gje qe ka te beje me kinematografine. Televizionet Radiot shqiptare dhe te huaja.
29699Video historike ...
Sun Jun 19, 2011 8:54 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzikë

Në këtë temë të bisedojmë rreth muzikës Shqiptare, për tekstet, instrumentet, këngët e bukura shqipe, poashtu mund të bisedohet edhe për muzikën e huaj.
723410Xhino & Kola
Tue Aug 01, 2017 9:29 pm
BzzzEnt Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina

Në këtë kategori mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me receta gatimi kryesisht nga kuzhina Shqiptare, poashtu edhe receta te vecanta nga mbare bota.
9432Kuzhina shqiptar...
Wed Jan 01, 2014 3:11 pm
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Arti dhe kultura Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 221097 artikuj
Forumi ka 7440 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shpendi1
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 405 më Tue Aug 13, 2019 9:40 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing
Users having a birthday today : @rsimi (53), dega bkdsh dk (72), dinny (33), ella (35), florinda buzhiqi (53), Jetushja (32), nexhadi kuqi (42), semaja (44)
Users with a birthday within the next 2 days: abdullah etemi (40), Ajet (49), alboholic_medic (33), andi shahii (25), ardiani (46), arritja (35), ballofci (42), bebyme (52), blerim.k (49), Dishnicari (51), enver (57), Flamur Mustafa (28), gashi58 (64), Gentta (27), GJOCAJ (40), hyzer budakova (32), lonnor (42), lume (50), lumni sopa (52), Mark (P)aloka Gjokaj (89), melos (27), ops (40), Perparim Demi (71), ropituto (26), Sportisti (32), une <3 (33), zijadin (32)
Legjenda : [ Administartor ][ V.I.P. ][ Perparues ][ Miqte e Forumit ][ Ushtarak ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur