Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila eshte embelsira juaj e preferuar??

Shko poshtë 
+25
feratkoca
eri M
Fjona
Parapsikologu
Sofra
Martina
Eva0506
Xili
valdrini
beti
zeriatdheut
rroni
Mister
morena
elisa
spirito
rolling
lilu
Guximi
tom sojer
Mysafir
Orfe@
Beton
shaban cakolli
MARY
29 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 2:34 pm

Mua me pelqen veshtrimi i embel i saj qe te dritheron trupin e te dobeson gjunjet. Kjo eshte embelsire.

Receptura:

Dashuroje me gjithe mend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 7:08 pm

embelsiren e uzurpoi z.tom sojer
ndonje nga produktet e sheqerit qfarë mbetet për ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 10:00 pm

Te gjitha llojet e qokoladave,torteve,akulloreve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rroni
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 10:04 pm

valla edhe un mister univerzall jam per embelsira hiq nuk i zgjedhi te gjitha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 10:09 pm

rroni,qka eshte e embel,eshte e embel,hahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rroni
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 10:23 pm

hahahaha perfundimisht mister ashtu eshte , po veq mu mi kana edhe Tespishtet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Jul 28, 2008 10:31 pm

Mishi i kengurit dhe i Krokodilit se jane te embel keta mishna i kam provuar . Very Happy

po edhe Bakllava me pelqen si embelsir edhe pse eshte e rende pakë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyTue Jul 29, 2008 2:43 am

uh beton a ke ngrene aligjin e ben nena jeme eshte si bakllava po eshe me te medhaja vallahi shume e haje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lilu
Moderator
Moderator
lilu


Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 43
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyTue Jul 29, 2008 4:15 pm

emelsira qe me pelqen me shume eshte dashuria.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa


Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyTue Jul 29, 2008 5:18 pm

embelsira qe me pelqen shumeee eshte Rollada Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
beti


Female
Numri i postimeve : 103
Age : 40
Vendi : maqedonij
Registration date : 10/09/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyWed Sep 24, 2008 7:13 pm

me pelqen gjithqka qka ka permbajtje te cokollades se pastert nuk i dua ato embelsira qe permbajne margarin dhe shllak
embelsiren moka dhe kasato
moka esht vetem nga cokolada edhe brumi permban cokolat
kasato nuk pjeket kete e bej vet se kenaqem te bej torte simbas deshires time keksa,cokolat,rush te terur,zhele,fiq te that te blum ,lithija ,badema,festeka shka te me bjen nder ment i qes dhe e perzij ne fund i jap nji form si te dua provoni beni embelsira qe ju do shpirti jo qka ju preferon menyja
embelsirat e veres me pelqejn me pem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
beti


Female
Numri i postimeve : 103
Age : 40
Vendi : maqedonij
Registration date : 10/09/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyWed Sep 24, 2008 7:18 pm

bilingoa keni ju ne diber nje ushqim qe un nuk munt ta ha se me henger do te shkoj ne spital edhe pse se kam provu vetem pse e dij qka ka ne te dhe si behet mund te ja paramendoj shijen
mish kingji me oriz me tomel un i them sutliaq me mish
gjakovart nuk muj me jau henger ate paqen kore bakllave te bera vet jo te blene te pervlume me uj mishi permi i qesin mill me uj si cull e mbi ate copa mishi dhe ne fund bardofc ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
valdrini
Fillestar/e
Fillestar/e
valdrini


Male
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Vendi : doberqan
Registration date : 18/09/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 6:48 pm

embelsira ime e preferuar eshte torte me qershi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 7:14 pm

Bakllava hajmali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 40
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 7:33 pm

Akullorja me fruta. Sa e mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 7:39 pm

Aligjini qe e bene nena jeme uh kuku nji tepsij e haje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 10:36 pm

lilu shkruajti:
emelsira qe me pelqen me shume eshte dashuria.
Lilu, shum e embel kjo embelsira qe te pelqen ty breh, haha.

Edhe mua me pelqen kjo shum, hehe.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Martina
Anëtar
Anëtar
Martina


Female
Numri i postimeve : 297
Age : 34
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 11:48 pm

Bakdhava
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 11:59 pm

Preferoj te gjithe omelsirat po Suline me se shumt,
kush do ta dije si gatuet, jua shkruaj tek recetat 

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyFri Sep 26, 2008 5:57 am

Llokumm me arra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mysafir
Hero anëtar
Hero anëtar
Mysafir


Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 48
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyFri Sep 26, 2008 7:48 am

Beton shkruajti:
Mishi i kengurit dhe i Krokodilit se jane te embel keta mishna i kam provuar . Very Happy

po edhe Bakllava me pelqen si embelsir edhe pse eshte e rende pakë.

po krymbyllat i ke provuar edhe ato i bejn specialiotet Very Happy
te gjitha embelsirat por me se shumti i preferoi te cilat jan jo teper te embela
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatarCila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyFri Sep 26, 2008 7:03 pm

Embelsira me e preferuar eshte bakllava.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu


Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 54
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptySat Sep 27, 2008 12:18 am

Akullorja, por nuk u them jo as embelsirave te tjera...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 34
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Oct 27, 2008 10:42 am

Tortja me lajthia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 EmptyMon Oct 27, 2008 10:45 am

Kabunija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte embelsira juaj e preferuar??   Cila eshte embelsira juaj e preferuar?? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte embelsira juaj e preferuar??
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cila eshte e meta e juaj?
» VIDEO E JUAJ E PREFERUAR
» AKTORI/JA JUAJ I PREFERUAR
» E vërteta - cila është ajo?
» Cila eshte puna me e veshtire?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kuzhina-
Kërce tek: