Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Naten e mire te gjitheve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon May 02, 2011 12:39 am

Naten e mire e pafshi anderra te qeta e te bukura.

Naten-fionaa
Naten-Arbër
Naten-Driniiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon May 02, 2011 12:41 am

Evvvvvv goce ike , ketu tek une vetum sa ra terri, Gjume te rehateshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon May 02, 2011 12:46 am

Naten e mire te gjitheve 189722_167845236600993_126689790716538_394290_6661928_n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon May 02, 2011 2:01 am

Cito :
Naten e mire e pafshi anderra te qeta e te bukura.

Naten-fionaa
Naten-Arbër


gjum te embel edhe per ty Ana Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 03, 2011 12:58 am

Naten e mire te gjtheve shpresoje te jeni kenaqure me kete dite qe iku:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 03, 2011 12:59 am

Naten e mire Ana .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 03, 2011 1:07 am

Naten e mire edhe ju Ann@. Volla mos me rreit une jam knaq sote kam ba piknik ne fushe kame hanger buk diath tamel, edhe patligjana e kep. Skam me harru ket dit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptySun May 08, 2011 12:01 am

Naten e mire Arber Mire u ndegjofshim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon May 09, 2011 1:27 am

Naten e mire te gjitheve e gjume te embele e endrra te qeta

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 10, 2011 1:08 am

Nate e mire e jave te mbare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 10, 2011 1:12 am

Naten e mire edhe nga une .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 10, 2011 1:17 am

Nji nat te mir ju te gjithve siper,dhe po e mbylli dhe forumin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyWed May 11, 2011 1:22 am

Naten e mire,e mbylla eshte hheheheh Xhem me fal:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon May 16, 2011 10:50 pm

Nat te mir

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 17, 2011 12:29 am

Naten Vesa,naten te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyTue May 17, 2011 12:54 am

Natën të gjithve dhe gjum qet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptySun Jun 26, 2011 12:06 am

Naten e mire miqe dhe dashamire ju deshiroje gjithcka dhe asgje...Gjithcka qe ju bane te lumter dhe asgje qe ju ban te ndjeheni keq Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptySun Jun 26, 2011 11:23 pm

gjithashtu edhe ty Ann@
uroj te jesh e lumtur perhere

Naten e Mirëëëëë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptyMon Jun 27, 2011 12:34 am

Naten e mire te gjithve atyre qe kane gjume tani........ne vend te anktheve ju deshirroj endrra te kendshme... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve EmptySat Jul 16, 2011 12:55 am

Naten mujota...Naten Xili...Naten Atedhe...Naten Xhema...Naten Driniiii...Naten BashKom...Naten fionaa edhe pse nuk je ketu I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Naten e mire te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Naten e mire te gjitheve   Naten e mire te gjitheve Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Naten e mire te gjitheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: