Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Lajmet nga Rajoni

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 12:58 pm

BASHKOM -ne nuk ka nevoj ajo mena kshir, i kshir serrbet , a neve mena bombardu esht ma kollaj,nejse na krejt punet i marrim me javash bile edhe gjat masakrave shum shqiptari tregojshin deshmitart, se do shqiptar vetum u pertypshin ne rend tuj e prit thiken, bile syri vérr sju bejke, ka edhe zi e ma zi:
jem te mir, mish per top!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 8:55 pm

Serbet po punojne per veti.
ne nuk ban mi kqyre qka bejne tjeret po qka bejme ne.
ne jemi te shitur e servile per te huajte asnje shqiptare me nje seshte ,pik e pese..
Kurse serbet per qeshtje kombetare jane me trima se ne...duhet pranue..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 8:57 pm

Ashtu eshte ore detektivi. Gjeje nje forum serb me lajme nga Kosova...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 8:59 pm

Ata punojne o Drinii e ne flasim i bejme qef vetes fluturojme me Breshke...
haaaaa a ke nie kete qe shqiptari fluturon me breshke...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 9:00 pm

Une e di qe vetem i Qethin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyFri Sep 10, 2010 12:17 am

Cito :
Ivanoviq ka vlerësuar se është absolutisht e papranueshme rezoluta me të cilën parashihet statusi special për Veriun e Kosovës, eksterritorialiteti i manastireve serbe dhe vazhdimi i negociatave mbi çështjet teknike, sepse kështu pranohet pavarësia e Kosovës.


Kjo speciala do kete ndonje prapavi?Cfare territore mo !po manastiret jan nen mbrojtje te eulx!!


Cito :
Ivanoviq ka thënë se është e drejtë e serbëve që jetojnë në Kosovë që të shfrytëzojnë të gjitha mjetet politike e demokratike për të demonstruar mosbesimin ndaj autoriteteve të Serbisë dhe të qëndrojnë në mbrojtjen e Kosovës nën përbërjen e Serbisë, përkatësisht të drejtat legjitime se kanë qenë dhe do të mbesin qytetarë të Serbisë.

Keta serbet e kosoves jan duke i shfrytzu beogradi si mburoj,cudi si nuk po e kuptojn keta apo bejn gjoja se nuk po din nje gje till, kush po jav ndalon serbve te bejen jete normale ne ks! ekonomija eshte ne bashkpunim, shetit me tabela te beogradit mes per mes Prishtines dhe nuk qan koken aspak plus ti mbajti zgjedhjet ne mitrovic e pranon apo jo ?atii nuk i intereson ta ka ozurpu zemren e kosoves dhe ne bejm sehire jo nuk do ndahet mitrovica kurr nuk do e leshojn mitrovicen per ket do flasim me von /keta me dredhira kan ozurpu kosoven, dhe te ka mbajte me shekuj te shtypur e po ta leshojn mitrovicen pha


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyFri Sep 10, 2010 9:25 pm

A nuk ka sod as nje lajm nga serbia?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyFri Sep 10, 2010 10:50 pm

u vllaznun serbia kosova
tashe dialog prap se bashku se pa ta sun po jetojne do kosovare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySat Sep 11, 2010 10:20 pm

Serbia nuk e njeh, dhe as që do ta njohë ndonjëherë shpalljen e njëanshme të pavarësisë së Kosovës, mirëpo ka vendosur që integritetin e vet territorial ta mbrojë në mënyrë paqesore, me mjete politike dhe diplomatike, ka deklaruar sot kryetari i Serbisë, Boris Tadiç, raporton FoNet.

Ai ka shtuar se marrëveshja e 28 shteteve të Evropës rreth rezolutës për Kosovën hap mundësitë e dialogut dhe ruan të drejtën e Serbisë për të mbrojtur integritetin e vet.
“Pas përvojës tragjike të luftës, kemi vendosur që të mbrojmë integritetin në mënyrë paqesore, me mjete diplomatike, npërmjet KB-së”, ka thënë Tadiç, në ceremoninë e shpalljës së gjeneratës së re të oficerëve të Ushtrisë së Serbisë.

Marrëveshja për rezolutën me 27 shtete të BE-së, e cila është miratuar në OKB me aklamacion, ka thënë Tadiq, hap mundësitë për dialog dhe ruan të drejtën e Serbisë që të mbrojë integritetin e vet, duke respektuar të drejtat e popullit shqiptar, raporton FoNet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 10:52 pm

Ky forum eshte Bashkimi Kombetar, apo dicka tjeter sepse po lexoj tema per Serbine, ketu nuk dij pse kjo teme, c'na duhet Serbia ketu
me falni po thjesht nje pytje ishte?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:07 pm

Dhe un dot pergjigjem pa hezitim sepse un kam hap kete tem;po dua edhe te me pergjigjesh ne kete pytej?
Zotri pse po mundohemi te hym ne Eu?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:28 pm

Pse duam te jemi ne regull me popujt tjere mendoj se shume e thejshte
nuk besoj se duke shkruajt per Serbine apo te degjojme per te dote thote qe bejm nje hap me shum drejt EU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:36 pm

Cito :
Pse duam te jemi ne regull me popujt tjere mendoj se shume e thejshte
nuk besoj se duke shkruajt per Serbine apo te degjojme per te dote thote qe bejm nje hap me shum drejt EU

Nese don te jesh ne rregull me mahallan ne radh te pare duhet te jesh mir me komshiun ,edhe ne wc askush nuk shkon me deshire por je i obliguare te shkosh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:42 pm

Hehehee cfare eshte mahallan
Po ne Wc shkoje se kame nevoje une ketu nuk hyra per nevoje po u futa te shkruaj ne tema
wc ta lam ty te shkosh me shpesh ndoshte te vjen nevoja te ikish shpesh apo jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:53 pm

Un e thash ne menyre indirekte ate te wc me serbin duhet patjeter ti ndreqim mardhenjet,por dikush nga mos dija ja ndrron vendin e wc me ate te gojes... ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:58 pm

Cilet mardhenje... Na thua ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:00 am

Auuuu goce ti po tregon teori te kota ketu u dashaka pas gjith atij gjaku qe u derdh me ber miqesi me Serbin, spo te kuptoj vertet. si e thua nje gje te tille dhe si shkel mbi ato plage njerzish qe te thuash duhet te kemi mardhenje me Armikun si qenka kjo pune spo di .
dij qe para 11 vitesh kishte gjak ne Kosoven heroike dhe ato plage akoma rjedhin ti po me tregon peralla
ata tregojn para botes dhe po ngrihen cdo dite ne kembe dhe duke bertit qe nuk i duam Shqiptaret ti po thua duhet te ndertojme mardhenje kjo me duket jashte absurditetit vertet
une vetem lajme degjoj dhe ndjeki situaten nga ketu ku jam dhe ashtu i shikoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:02 am

vertet sa cudi pse po kerkohet me ngulem te njihet kosova shtet nga serbija pra!!! mos ma permend te lutem gjakun e te renve te lutem se nuk kam lind dje?se si kan shku gjerat ne lufte dhe kush ka luftu kete e dim shum mir mos ti futem atyre ujrave me mir?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:05 am

Hume toruan goce ste kuptoj ne pyetjen permisoje?
Sa per luften e beri gjaku i djemve te devotshem qe u flijuan ne altarin e lirise me ndime te aleateve por ishte pushak e tyre qe krisi per me u zgju ky popull i pergjumur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:09 am

Te thashe nuk kam lind dje...lere luften anashe te pakten te respektojm familjert e heronjve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:10 am

Vovvvvvvvvvv Maroj malsija Lek ma nuk ka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:12 am

Jo moj goce se ste takon lufta vetem ty se i takoj keti Kombi edhe un e ti nese te vjen keq spo te shane kush jo po luften e bene trimat dhe e gezojne kuislinge
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:13 am

Kryetari i Partisë Demokratike të Serbisë, Vojislav Koshtunica, ka deklaruar se pushteti aktual pas disfatës në Kombet e Bashkuara nuk ka legjitimitet politik dhe as moral për të udhëhequr vendin. Ai ka thënë se ndryshimi i dispozitave kryesore të rezolutës për Kosovën, që Serbia e paraqiti në Kombet e Bashkuara paraqesin “ngritje të flamurit të bardhë në Organizatën Botërore”. Koshtunica i ka cilësuar si demagogji deklaratat e pushtetit aktual për mos njohjen e pavarësisë së Kosovës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 56
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:16 am

Po cna duhet se cfare mendon Serbi qe ta sjellim ketu ta lexojm moj goce spo te kuptoj mos te vjen keq ty per serbin qe kaq shume je e interesuar
ska teme tjeter per te hapur ketu po na sjell lajmet cfare thote serbi shume gabim jeni e nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:19 am

Une e kame cekur me larte se kjo teme eshte per kontinjer, dhe jo vetum kjo teme pore disa shume qe i hape kijo goca, me nje fjale tema koti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajmet nga Rajoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: