Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptySat Jul 05, 2008 9:01 pm

me u knaq me postimet qe shkruajn Anëtarët/et
dhe me kalu mire me te gjithë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptySat Jul 05, 2008 9:54 pm

po kam shum deshir me komuniku me shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mysafir
Hero anëtar
Hero anëtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 46
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptySat Jul 05, 2008 11:14 pm

arsyeja te komunikoi dhe te jam e lumtur kur jemi se bashku ne postime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyWed Jul 16, 2008 11:16 pm

une dua te njoh mendimet e te tjereve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rroni
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyThu Jul 17, 2008 12:14 am

arsyeja kryesore qe jam ne kete forum eshte emri qe mban ky forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyThu Jul 17, 2008 12:57 am

arsye se edu shum bashkimin kombetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyThu Jul 17, 2008 2:10 am

I bashkangjitem mendimeve te parafolesve tingllimi i kesaj faqeje te dheme.

Pake shaka
1.-Arsya eshte qe Forumi ''bashkimikombetar'' le te mbetet vemem Forum e jo chit-chat .Se po i vrej shume ca temea qe jane te kotit Very Happy ,se me dal tek tema e shpullave pranoni nga nje qe syte ''raki rrushi '' ,ju qesin . Very Happy

2.-Arsya personale e imja eshte qe besoni kam mesaur ta dua atdheun,ta njohi historin tone te bukur ,ta premisoje gjuhen sepse me ka munguar gjuha shqipe kam patur shume suksese ne Forum te premisoj shkrim lexim,edhe pse ede nuk jam perfekt ,me kohen mundohem te persmisohem .Ndodhes nuk ju besohet por eshte e vertet,kjo ka qen gjithçka per te miren time per kuptimin e jetes sime te jeme shume afer Atdheteut time.

3.- Gjithe jemi te thjeshte ne Forum ,kurre theme te thjeshte theme se ,eshte shume e mundur qe ç'do njeri prej ''nesh'' kemi nga nje profesion ,dikush ka te mbarume nje Faklutet ,dikush tjeter ka diplomuar per Doktor,Profesor,Arsimatar ,Filozof etj ,por secili nga gjithe keto mendoj se ka mbaruar vetem nje ''zanat'' ''profesion'' ,jeta gjithmon ka per te mesuar deri ne sekondat e frymarjes se fundit ,ka njeher edhe nga nje budall njeriu mesone ''diçka'' !

4.- Eshte nje arsye ,mendoj qe ka nga ata student qe nuk ja aryne te blejen nje liber qe kushton 50 Euro sote .por ka nga ata qe ate liber mund ta kete nje i te mos qenur Student ,e nga kjo kuptoj se pse mos te marim kohen te shkruam ata libra ne forum (sepse ne ate bibliotek tek shpija qe mbajm secili prej neshe munde edhe te kalben ata ),kshuqe i ndimojm nje studenti qe nuk e aryne te bleje ate liber etj etj .

5.- Analizoj per kete pake kohe qe jam aktive ne kete forum ,shume nga antaret e kety forumi kan shume premisime ne shkrim lexime etj, e kjo me bene te ndihem i kanqur dhe vlera e saj mendoj nuk eshte humje kohe ne Forum sepse ''dikush'' meson lexon premison gabimet e jetes se (vete)apo te tyre .

6.- Arsya eshte qe shume nga rinia qe jane pjes e keti Forumi kan kuptuar te verteten ne histori,ne shoqeri, mundohe te afrohen ta duan njeri-tjetrin ta repsektoin njeri-tjetrin me shume se kurre ,keta ndenja po ndihen ne kete faqe .

7.- Arsya eshte qe e fiton dhe bindesh me repsketin e t'shkrimeve e ç'mon ate permes shkrimve ,don apo nuk done te pajtohemi me kete po qe neser e takon ,eshte i bukur ,i trash i holle i keq ,e ç'mos si eshte e jo si shifet .

8.-Arsya qe e çmon nje njeri dhe fiton repektin e tij ,permes shkrimeve ,mendimeve ,edhe pse kemi momente qe nuk pajtohemi ne mendime ne debate ,nuk aryhet kurre te humbishe respektin ndaj ty sepse ke fituar ne vete respektin e tij dhe e çmon si eshte e jo si mendone ndhe nese ka njeher ,nuk pajtohemi ne mendime ..

9.- Arsya ! Nje nga antaret qe fiton ne vete ,kupton ne vete ,ne kete faqe mendoj se edhe 10 te tjer (rrethi i tij e ka kuptuar ),qelllimin e kombit ,ate qe ne e kemi borxhe dhe duhet ta kryme,borxhe i secilit eshte .

10.- Arsya .Ai/ajo qe lexon dhe analizon keta shkrime ,te shume antareve me nje vler jashtzakonishte inelektuale intelegjente ,te jete i ri/re ,plak/palkë,do te mundohet te ju tregoje edhe pasardheseve tanë , se kjo eshte historia jone e vertet ,e jo ajo artificiale e shteteve fqinje tane !


Edituar për herë të fundit nga Beton në Thu Jul 17, 2008 9:23 am, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyThu Jul 17, 2008 2:12 am

car te shtoj me shume se ky siper, paska rradhitur te gjitha Betoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyThu Jul 17, 2008 11:06 am

une pajtohem me betonin te gjitha i ka thone skemi qka te shtojm me teper
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Poeti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Poeti

Numri i postimeve : 172
Registration date : 18/07/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptyTue Jul 29, 2008 8:29 pm

Per argetim dhe shoqerim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 EmptySat Nov 08, 2008 2:02 pm

Ne forum jam per te pare temat, sa intriguese jane dhe sa nxisin debate ato. Kurioziteti e ka mbytur macen, apo jo? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .   Cila eshte arsyja qe hyni ne forum . - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte arsyja qe hyni ne forum .
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: