Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Është mëkat mos të funksionojë ky forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ademgashi_dk
Fillestar/e
Fillestar/e
ademgashi_dk

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 64
Vendi : Drenicë - Danimarkë
Registration date : 13/04/2009

Është mëkat mos të funksionojë ky forum Empty
MesazhTitulli: Është mëkat mos të funksionojë ky forum   Është mëkat mos të funksionojë ky forum EmptyTue Jun 28, 2016 2:58 am

Ky Forum ka një titull mjaft domethënës.
Unë mendoj se administratorët por edhe vetë anëtarët duhet të jenë më aktivë.
Ky forum ka një titull shumë simbolik dhe të dashur për gjithë shqiptarët.
e, pra ...
Rroftë "Bashkimi Kombëtar"!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Është mëkat mos të funksionojë ky forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: