Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim

Shko poshtë 
+12
rrimtaf
Tatoo
xhema
Mergimtari
kacimix
Driniiiii
haxhiu
xhiti
Xili
detektivi
arbeni24
agim__barja
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 12:58 pm

Po po e imagjinoje Haxhi se gati jeni ashtu po ju presim po organizohuni mire vetem mose ju dalin lakrat prape si tani dhe dilni si kepurdhat pas shijut hahahaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 1:01 pm

zeri
E di qe jeni shume e ne pakes por kena me ju dal pernje mend si lakrat e Nasradinit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 6:45 pm

haxhi shpijuni e di qe je ne france ne ambasaden e serbise aty i ke pundhensin hahahahaha tani te kemi edhe me foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:08 pm

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 9laftkKY ESHTE HAXHIU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:14 pm

Jo ore Agim Bajra e zeriatdheut mutit ,ju jeni agjentet e serbise.
Ku ket o trima qe xhiti ja dha tel e ky muti kaka i sllavo maqedoneve e shajti permes tel e nuk jav hanger te takoheni me trimin shqiptare atdhetare patriot qe koken ne bithe ja kishte shtie.
Po shani per se largu ,si ato kudrat pas qeneve.
E lehni ketu qe po dihi se kushe jeni askushi muti i shqiptarise.
veq lehni e shani patriotet e lavderoni tradhtaret sahan lepiresit si ju qent e serbise,qe rroket pushket e flejtet me gra ne shtarat.
E naj lat shkavin kopil te dera.
E qerravi e perjaki ketu ,ju kakat e Maqedonise ,qe kure te ju qohet maqedonit ja lun ***** juve dhe atyne qe keni luftue kinse per bashkim vellazerim me to.
E tashe lehni pas tyne si qent e keqinje.
Hxhia xhita xhema parapsikologa e tj pak ka ba nana.
E qesi si ju qe palli pas fatmirave Thaqave sejdiave salave te Milloshit kena plot.
Zoti ju marroft,ju keni mbet te vleresoni Haxhiun qe i pari nisi demonstratat e studenteve kunder serbise.
E ju ja lepini sahanat te huajve dhe beni biznes me shkije sllavo maqedonasit.
kena pyt per ju ,as kushe nuk ju njef si njerez se pari e jo se jo si ,,patriota" po tradhtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:18 pm

Haxhi!
keta nuk jan te kosoves ,po te sllavo maqedonise,
muta qe vetem gervallen ketu e sja rras askushi.
A ku si dulen xhitit kena pas me ja fute sa te magarit mbrapa dhe ta mbajne me veti te quditen edhe maqedonasit se qfare zagaresh kane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:19 pm

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 8%20ushtaret%20serbe%20robe%20lufte%20ne%20shale%20te%20bajgorese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:20 pm

kushe ja rrase ma juve ,qe filozofoni.
me tradhtare ska pazar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:25 pm

DETEKTIV HAJNI TE KA DAL EMRI E MBIEMRI NE GJERMANI O PROFESORI I RUSISHTES PO TI JE HAJN E HIQ ME SHUME TANI NE KOSOVE SHQIPTARET DIOJN PER JU TE GJITHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 7:56 pm

O Agim Bajra mos u mirre me punet e huaja se hallku ta qin me shum se ***** e ta shkerdhejne.
Une skam lidhje me Prof.XhDalloshin.
Ai ka autoritet dhe emer /
E Ti e G Adili tradhtaret e kombit keni emra dhe mbiemra .
Po mke te zan Aksh e kosoves ta qi me shum se *****.
Mos perzi njerezit pa i njoft.
Se sa detektivat jane ata ta lujn *****.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:02 pm

cdo gje cfare ndodhe eshte emri i juaje mos harro o bandit une do te takoje dhe do bisedojmi shqip mos harro kaqaniku nuk eshte ne hene oky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:11 pm

agim kukacica

ja edhe ma shume per Haxhi rrakatelin a te kan tregue kush jam ne suhareke,???????Hajde tregoju mases dhe e din masa se kush jam!

per ma shume per Haxhiun qe

Ujku qimen e nderron a trimerin se harron!
Shkive per mi kreh sme metet merak a me vra po a pis Fatmir Lima e past kosoven ne qafe bashk me perkrahesit e tij si ju !Dhe spiuna shqiptar veteeeee vete e te tregojn drugaret e tu se si i kam shperblyer !!!!
Ma ke shtie gazin kur me thuash spiun hahaaaa populli eshte termometri im dhe me njef si paren e kuqe,dhe per popullullin shqiptar kurr nuk kam me kursye jetent .E per servila nuk ma ndin çka gullmojne me etiketime nuk keni shanca me manipulue me popullin tim!!pertttt

http://www.google.fr/search?hl=fr&q=haxhi+ku%C3%A7i&meta=&aq=1&oq=haxhi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:12 pm

Une edhe kuçt i kam qite neper dritare qe jan spiuna dhe pushka top u beft se e dijn se çka ka mi gjete shume shpejte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:26 pm

Xhiti
Ne Emer timin personal!
Ja percjell kete shkrim ftese!
Zoteri Agim Bajres!

Ti Zoteri Agim Bajra kemi kohe qe ju percjellim ne kete Forum e me gjere!
Ti je duke e perdore lojrat serbe me disa shoke.
Kohen e fundit ti je bere zedhenes i Tradhtarit G Adili.
I Cili nuk la kend pa e share,tashe punen e tije e ke marre ti persiper.
Zoteri ti perdore emrin tim personal dhe me ofendon pa te pasur asgje borgj.
Ke hy nje pune qe nuk mundesh te dalesh lehte.
Une nuk kam fare lidhje me pseudonimi detektivin as me xhitin as me haxhiun e xhemen etj.
Une kam emer dhe mbiemer tashe me ra ne sy rasteshishte duke me thirre disa shok ne tel dhe me treguan se ti perdore Emrin tim personal per hesapet e tua te felliqura apo per interesa te tjeter kujte.
PO te lutem si vella dhe si mik largove nga keto marofetlliqe qe nuk kane te bejne me shqiptarin.
kesi shkrimesh apo ofendimesh ndaj meje apo atdhetareve qe kan emer e mbiemer bejne vetem njerezit e udbes dhe tradhtaret.
Une nuk besoi se ti lejon gjera te tilla duke u bere vegel e huaja ,e dores se zgjatur serbe dhe bashkpunetoreve te tije.
Mos ofendo shoket e kosoves ,se te gjithe ata qe ofendojne shajne keta shoke me ide kombetare jan gjeg dhe do te gjegen vet ne zjarrin qe kan ndeze.
Mos me permend emrin tim ne kete forum te felliqur ,ku shkruan qeshit rrugaqi ,e njeri prej tyre je edhe ti.
Do te paguash shtrejte haptas po te them.
Kure te duash takohu me mua jam ne pushime verore.
Nuk te kam borgje asgje.
Po do emos do do te takohemi ,po te thashe se kurre mos mirre njerezit neper goje pa i njoft e pa e dijte se kushe jane.
E pranoi se ju ndoshta jeni trim asgan.
Po asganllekun kena ku me tregue.
Une jetoi ne toke dhe heci pergjdo dite.
Po vetem po te tregoi se frigen nuk ja kam pase regjimit me te forte ne bote atij serbe dhe bashkpunetoreve te tyre dhe disa qeneve shqiptare qe ende bejne dem qeshtjes shqiptare.
Une jam Kordinatore i SHAIBK per evrop.
Dhe kure te duash takohemi ,po te lutem mos luaj me zjarmin se ai te djeg.
Mos i merr kercenime keto keshilla njerezore nga une,se sjam njeri i kercnimeve dhe sharjeve.
Po kure ka ardhe puna deri aty,kurre nuk jam frigue dhe ende askushe nuk ja ka dal me gjera te tilla me mua.
Ndali spekulimet dhe mashtrimet qe ti kane bere njerezit ,se ata nuk po ta dashkan te miren.
Mirru me punet e tua personale dhe te familjes sate.
Besoi qe keni kuptue kete mesazh timin te sinqerte.
Mos hyni ne borgj pa te pas borgj.
Ka edhe metoda tjera qe vijne ne veprim( si ngritjen e nje padie per njollosjen e dinjitetit njerezore!
Besoi se kete mesazh e keni kuptuar dhe i ndaloni lojrat e tilla ne emer te njerezve qe nuk i njifni.

Me Nderime !
Prof.Xhavit Dalloshi
Sekretare i pergjithshem i ,,SHAIBK" per Gjermani
Njeherit Kordinatore i SHAIBK per evrop.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:30 pm

deklarata e haxhiut per azil politik ishte se gjoja UCKja po do ta vrase dhe keshtu eshte deklaruar haxhi trimi ne perendim duke i akuzuare shqiptaret ata te ilet e sollen lirin e kosovese haxhiu nga gjermania iku se skishte vend me te jetoje ne gjermani tani eshte ne france
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:37 pm

Agim me vjen keq ,po ti bre vella krejt detektiva xhita haxhija xhema tu kane ba.
tashe te paha dal pune edhe me intelektual atdhetare.
pse more zoteri permend ofendon njerez si PRof.XhDalloshi ku ti vet ke botue mbledhjen e parakuvendit shqiptare te FBKSH kU Prof.Xhavit dalloshi eshte anetare i kuvendit dhe anetare komisioni per politik te jashtme.
Ku u zgjodh nga G.Adili dhe delegatet ne at kuvend.
pas perjashtimit qe FBKSH kosova ja beri G.Adilit si tradhtare ai shane ata shok qe punoi qe 10 vite me ta.
Ti perdore te njejten propagand antishqiptare.
Turp per ty.
Prof.XhDalloshi eshte shqiptare i pare qe ka perkrahe UCK dhe ka shkrue neper gazeta.
Qka te shtyri te ofendosh Profin.
Po me hy ne huje se qenke trim.
Po budalla brina ska.
Po budallakia nganjehere edhe paguhet shtrejte.
Tashe me binde se qenke i qmendur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 43
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:45 pm

I nderuara zotri Profesor Xh. Dalloshi ju thuani se nuk jeni xhiti apo detektivi ne rregull o profesor, po ateher kush te shtyri te shkruni ne emer te xhitit ne ket Forum siq e quani ........ju, na shpjego. mir mbetshi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 8:52 pm

agim bajktari

ti koke que pesh dhe ska me te zgjate shume ke me zan veshin e vone ka me qen per ty!

shoket e tu nuk me lejuan tu bashkohem e ti vraj shkijet sepse ishit ne bashkpunim me shkije ju dhe elita jote bosat e kryetar i juaji ka qen shkau

MILLAN SHIPKA dhe MISHKI i bosave,!!!!

Le ti nxen GJYGJI I HAGES keta dy shkijet e tu

perfundon lufta e juaja dhe delin per mejdani krymat e mutit(tradhetaret)

Edhe nje here po te them me dhimset Adem Jashari qe jeni ka ja dhiri edhe kockat ne emer te tij shaloni atet,dhe me dhimsen ata qe nuk e kan dite se ne kurth jan ka masakrohen nga qiftat si ti!
Per armatim kur kan shkue ne shqiperi ne tu kethyer a i keni qite neper prita e tue u tregue me tokivoka shkive se po vijn armet me shqiptar!!ahhh medet o zot ta shkerdhafsha drejtesin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 9:11 pm

Me fal per bezdisje ! xhiti ne qoftese ke mundesi me boton edhe kete pergjigjje qe kerkon Zoteri Driniii!

Une nuk jam i regjistruar ne kete forum!
Po per hire tendin pasi jam musafire te nje shoke,po te jap pergjigjjen e fundit!
Se nuk kam kohe te mirrem me qeshtje te tilla te kota.
kena pune me te medha.
Une ne baz te aktiviteteve te mia te perditshme njof keta dy persona dhe shume patriot te qeshtjes kombetare!
Po une kurre nuk hy ne kete forum!
Sepse nuk eshte forum per Intelektual:
Po forum fyerjesh e sharjesh,e me beso se keshtu nuk mundet askush te kontriboi qeshtjes kombetare.
Po keto shkrime te di save qojne uje ne mullirin serbe.
per kete i kemi punet qyshe i kemi.
Une nuk pajtohem as me sharjet qe bejne xhiti dhe detektivi.
Po ne kete forum shumica jane te tille.
Ata ,ju mund te vazhdoni me gjera te tilla te pa nevojshme,po kena pune me te medha perpara se sharjet e ofendimet.
Po pasi qe me tel me treguan disa shoke dhe detektivi se edhe emri ime paska hyre ne lojrat e ketij Forumi e pashe te rruges qe te reagoi ndaj shkrimeve te tilla bajate dhe banale ne emrin timin nga individ te pa pergjegjshem dhe te pa moralshem.
SE tek e fundit nuk ja kam borgje askujte asgje.
Une luta Xhitin dhe prap pe luse qe kete pergjigje te ma percjelle permes emrit tije.
Kalovshi mire!
Po edhe njehere ju luti shqiptarishte qe mos te mirrni neper goje emrat e njoftun te atyre njerezve qe jane deshmuar dhe ende punojne per qeshtjen kombetare.
SE te gjithe ata qe mundohen te njollosin figurat tona ,nuk ja dojne te miren qeshtjes kombetare dhe zgjidhjes se problemeve qe ende kemi.
Pra te gjithe ata qe mirren me kesi pune(trillime mashtrime shpifje) kane nje emer e ajo quhet tradhti.
Te shpifesh kuturu dhe pa patur njohuri,te mirresh me te thashe e themet e njerezve primitiv edhe asaj i thojne pune.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 43
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 9:19 pm

KLM. O Profesor me ata shoket e juaj qe te pasken sjellur ne Forumin e rrugaqve, ama nje mos e harro se Shqiponja nuk gjuan miza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 9:45 pm

çka spaska ndere shqiptar here andej here kendej !
Nese e kerkon dikush sharjen edhe ne poezi lejohet kur eshte ne pyetje qeshtja madhore!

zot shpetoje shqiptarin nga shqiptaret !dy ftyrshat si pranon as perendia as ligji
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 9:52 pm

xhiti kercnimet i kam marre seriozisht dhe qe nga neser do jete krejt ndryshe dhe e di me kende te bissedoj dhe te ja tregoje forcen time deri sa te ju zbuloj juve xhiti pasi qe prof.....deklaron se ai nuk eshte me kete pseodonimin e xhitit e dij ku te kerkoje e di adresen dhe kete se kam probelem me ata djelmoshat qe i kam te beses
e ti prof ateher te kerkoj falje nese nuk je ai por nje gje ti do me tregoshe kete xhitin se me adresen e tij keni shkruajtur dhe kete nga ti e kerkoj dhe cfare te ndodhe nga ju do te kerkohen te gjitha pasi qe ju keni shkruajtur nga emailja e xhitit ateher ndodhe cfare te ndodhe ju prof e din nga kush dhe nga ju kerkohen te gjitha tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 9:55 pm

Drini fjale me vend te pershendes dhe me te vertet jame duke lexuar shkrimet tuaja qe me kane lene te kuptoje se meriton respektin tim vetem te kisha lute qe me lloj lloj llapaqeni te nivelit te tyre mose komunikohet tipin e Haxhiut e te Xhiti se njeher e thira ne tel dhe e mbylly gojen tha jame Kacanikli dhe nga nje familje vertet qe une kame respekt por nuk e dije sa eshte e vertet, se nese eshte i asaj familje qe u prezantua vertet me vjen keq shume pse nje legen i tille te jete i asaj familje hmmm, se po te asaj familje kame nje shoke nje nder ushtaret e pare te Uck Ejup Raka qe eshte plagos dhe ketu po them qe eshte nje familje e mire dhe nuk dua te shaje ne ate drejtim a kurse per kete llapaqenin Haxhiun ki ishte nje delinkuent ordiner i rugeve te Parizit dhe nje tip barboni qe ase lekuren e vet nuk ka lare sic duket ne ate videon qe ka sjell dhe me vjen turp te prezantohet ai si Shqiptare sepse edhe gabeli apo barboni dot ishte me i paster se ki Haxhiu qe llap cdo dite njeri qe ftyren e vet nuk ka lare mendon se Shqiptaret bejn gjume, e kame njofte kete te paftyre qe ne Zvicer ne nje mbeldhje andaj po llap si kudra kure kerkone qen .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 10:04 pm

zeri mutit
Mos genje se ne as nje mbledhje nuk kam marr ne zvicerr edhe pse kam pasur ftesa te pa numerta!
Une fetyren e kam si ma ka fale zoti e ti me fytyren e pastert se ke plaqkitur popullin e shqiptareve ne bashkpunim me sllavomaqedonaset dhe me parat e vellezerve shqiptar e pastron ate fetyren e ndyre!Shko pastroje oborrin e shqiptareve ne ILIRID e pastaj shkruaj per patriotizmin tend!A guxon me shkue ne maqedoni ?E din se çka te prete nga shqiptaret!
Une jam padron dhe me firmen time dhe me ndjers e fitoi paran e mos genje ore zagar!Ti po te me njef nuk kishe me shkrue per mua,por hajt bir se te del hendek mos ke dert!

Kuder je vete sepse te ka lind kudra me virusin spiun !qe e ke tradhetue popullin per nje kafe te policis maqedonase!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 EmptyTue Aug 11, 2009 10:11 pm

Une kame vend ku do i thone bukes nuk e ujit uji aty kame vendin o zagar serbije sme tregone vend ti mua se pushka ime ka kris ne Dugagjin Samadraxh Jezerc Rahovec Preshev Bujanovc e Tetove kudo ku ka qen toka Shqiptare jame pergjigje luftes me mundesin time pa ju larguar as nje dite jo sikur ti legen qe ke ike nen roba grashe duke u mbeshtjell me ja mbath per Kukes une nuk jame i Kuksit Haxhi sjam llapaqen si puna jote ase servil serbije ti je nje legen qe shane nje legjende Kombetare qe njeher ne 100 vjet e lind nenaShqiperi Komandantin Adem Jasharin more qen biri qenit ike laje fytyren he zhugan se ske vend toke Shqiptare skame nevoje me tregu se kush jame por te thashe qe pushka ime ka krise e dote krise ne toke te Shqiperis ku te jete nevoja ska bire nenen qe me ndalon sic thua ti se te paska ndaluar FATMI LIMAJ JO BILBIL JO PO THUAJ DREJT SMA MBAJTE SE NUK RIJA DOTE PA BUKE E PA LOKALE KURVASH TE PARIZIT IKE ZHDUKU QELBESIR MOSE SHA NJE LEGJENDE KOMBETARE SE FTYRA E JOTE ASE MORI NUK DONE ME NDEJT ATY SE I VJEN ME VJELL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 10 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim
Mbrapsht në krye 
Faqja 10 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Masakra e Tivarit
» Përgjigje z.Çlirim Uça...
» Figurat më të njohura të historisë sonë kombëtare.
» ME PUSHKË DHE PENË PËR ÇLIRIM KOMBËTAR
» A K T U A L I T E T E dhe I N T E R V I S T A

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: