Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim

Shko poshtë 
+12
rrimtaf
Tatoo
xhema
Mergimtari
kacimix
Driniiiii
haxhiu
xhiti
Xili
detektivi
arbeni24
agim__barja
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 2:02 am

Detektivi ti thua se sherbimet e huaja krejt informatat i kane, ku po i dini ju ju sherbeni ju atyre,iu paguajne hiqe juve per informatat, por si po duket ju ju sherbeni pa lek atyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 9:41 am

jo more zoteri po i sherbejn keta qe kane ,,luftue".
keta jane tuj bashkpunue per sherbimet e huaja dhe serbe.
Dhe ata qe po i mbrojne fazliqat.
SE ne po kritikojme keta ata dhe kete status pershesh. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 9:41 am

jo more zoteri po i sherbejn keta qe kane ,,luftue".
keta jane tuj bashkpunue per sherbimet e huaja dhe serbe.
Dhe ata qe po i mbrojne fazliqat.
SE ne po kritikojme keta ata dhe kete status pershesh. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 11:03 am

nese je burr o detektiv fol me emer e mbiemer se ti po i thue vehtes se e flet te verteten e pse i frigohesh fjaleve tua
trimi se ka keshtu atdhetari keshtu nuk veprone
fole si une me emer e mbiemer
se une nuk jame nga perendimi por jame ne veriun e shqiperise etnike ketu e flas ate qka eshte per ta thene
e ti je nje njeri tinxak qe ta ka ble serbija nje kompjuter e je diku ne serbi me Bastri Pllanat, Halit Ternavcat,e tane diten filozofoni per me te miret e kombit po UCKja eshte kjo qe luftoi me serbin dhe me shpijunat si ti qe je e ja u ndrroje trollin e tashe jeton diku ne shumadi te ato shkina qe ja u vum shamijat e zeza ne koke e vajton ti zbashku me to
se dikur ishe ne partin e tradhtareve me ata korospodentet e tanjugut neper gjermani e neper bruksel qe vran shqiptare mbase shpine po sikur te kujdesej pak tani agjencioni i intelegjences kosovare ne kete forum ty mire eshte me te kap je e ku nuk je se nga ti gjithqka pjell se ti i ke 100 pseodonima neper faqe te ndryshme te internetit je edhe ne malsia.org forumi shqiptare.org. shqiperia e bashkuare.org ti punon per serbin edhe pa lek po ndoshta si dihet jetes ndoshta nje dite do te zbulohesh dhe nuk do te kete perde me per ftyren tende te flliqur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 2:37 pm

ne partine e halit ternavcav eshte Thaqi ti Lima e tj.Ne nuk ja rrasmi terrnavcav fare as atyre te Milloshit.JU ti qe perkrahe tradhtaret te shiturit servilet fazliqat ju jeni tradhtare dhe berlloga.Jo ne qe kritikojme nuk ju nenshtrohemi partive servile as te huajve as flamurit multietnik.
JU dilni me ate flamure gervalli si qent.
Ju manifetoni me ate flamure serbe.JU thirri ne emer te deshmoreve.ne jo ne kritikojme se u bete hesat pash Toptana ,ju bashkpunoni me ishe udbashet dhe keni neper parti.keshilltare zedhenes djemt e udbasheve dhe Baballaret e tyre.
me emra e mbiemra .
Ata deri dje ishin me pacifistin ish komunistin Rugova sote keshilltare te Thaqit te Ramushit. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 7:01 pm

Drini
Nuk e di a e din se ne fillim ku e ka pasur shtabin Fatmir Lima ?une po te tregoi se ne qershor te vitit 1998 ka qen ne fashatin Deberdelan i komunes se Therandes'Sufrekes)E pastai ka shkue ne klaqken e Florim kengetarit tani polic eshte me sa kam ndegjue,dhe tek Haxhi Shala!Gjerat nuk besoi qe i kam ngatrrue fare por a ke qen ne kosove se di o njeri dhe nese ke fakte fole o shqiptar se nuk jam kundra kerkujna qe e flet te verteten !E mos i mbro as te keqinjet !E per Avdin si shok timin e kan thene qe ka qen me serb e ne fund kur ika nga kosova ne fund te janarit 1999 kete e banen zevendes k.te policise se uçk ne zonen e Pashtrikut,kam ndegjue nga nje redaktor i tij dhe e kam te inqizuar Begzad Baliun,por edhe ne librin e ketij shkruan keshtu!! kerko o njeri se une kurr ne jeten time nuk ju kam folur genjeshtra pos e kam dene sa kam mundur per tan shqiptaret .Ju kam ndihmue me vagona ndihma dhe kerkund emri im a je njeri o shqiptar!Ju shpetova nga ma e keqja dhe i masim ndaqit me Adem Jasharin ndaq me cilin trim!!!A qe nuk jam i vdekur e me me qit neper qiftelia kete zoti e din ma se miri !Dhe nese jam ne hak me shqiptar sa te zinjet e thonit kurr drite mos pafsh,e nese shqiptaret jan ne hakun tim kurr drite dhe barkun me buke mos e mbushit,as uje mos buroft ne trojet ka kam vajtue nga tradhetaret .Une kurr ne jeten time nuk munda ti ushtroi profesionet e mija,siq i ushtruan te burgosurit kinse politike i di qe te terat dhe kam fjal e materoal per secin me shkrue rromane e rromane por kujt ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 7:34 pm

Avdi Ibrahimi – ish-zëvendës komandant në Brigadën 128 të UÇK-së në ZOP

Të nderuar dëshmorë, Ju që fituat përjetësinë!
Ne që patëm nderin të ishim bashkëluftëtar me Ju. Nga të gjitha trojet shqiptare shprehim respektin dhe admirimin ndaj jush dhe, veprës suaj fisnike rënë në luftën çlirimtare për liri e bashkim kombëtar.

Përpjekjet çlirimtare te një grupi shokësh nga Komiteti Kombëtar Shqiptar Për Bashkimin e Trojeve Shqiptare, të cilët kishin bashkuar idealet e larta patriotike e njerëzore për ta luftuar pushtuesin serbo-jugosllav që mbanin të pushtuara tokat shqiptare, arriti qellimin, më 28 nëntor 1987 në fshatin Nashec të Prizrenit në vatrën bujare të një atdhetari, vendosi formimin e Shtabit politiko-ushtarak me ç’rast u formua brigada – 28-të. Kjo date do të jetë simbol i mëvonshëm Brigadas 128- të Ushreisë Çlirimtare të Kosovës në Zonën Operative të Pashtrikut. Ky formacion politiko-ushtarak kryen disa akcione guerilase anemban trojeve të pushtuara shqiptare. Por duke mos dashur të zgjatemi në këtë histori, do të veçojmë datat e dëshmorëve të rënë në kuadër të këtij formacioni:
Më 19. 04. 1992, në krye të detyrës nga pritat e patrullës serbe në Prizren në lagjen “ortakoll” bie heroikisht duke e paguar veten Komandanti i njësitit gueril”Zjarri 003” Alush Kryeziu.
Më 03. 05. 1995. bie heroikisht, komandanti i njësitit gueril “Zjarri 002” Besim Ndreca, duke mos pranuar dorëzimin e armës, në vendin e tij të punës në Shirok, komandantit të milicisë serbe famëkeqit Shoshkiq, Besimi i bie plumbë ballit duke i thënë se vetëm kështu shqiptari e dorëzon armën o biri shkinës, mëpastaj epilogu i kësaj ngjarje rezuton me vrasjen e dy oficereve e disa ushtarëve ushtarako-policor në Malësi të Re, kështu duke paguar veten shumfish si Tahir Meha në Prekaz, bie heroikisht me armen në dorë si kushtrimtar i lirisë!
Me daljen në skenë të UÇK-së, e cila ja dridhi themelet shtetit shovenist serbomadh, ne si forc e organizuar që ishim, iu bashkangjitem pa u hamendur Ushtrisë son Çlirimtare dhe, komandantit toneë legjendar Adem Jasharit nga Prekazi heroik. Njesitet tona guerile ngado që ishin të formuara nëpër Kosovë të Levizjes guerile”Shqipet e Lirisë” transformohen në Shtabe të UÇK-së duke vazhduar luftën e armatosur çlirimtare nëpër zona luftarake në hapsirën e pushtuar të tokave shqiptare në Kosovë. Përpos luftimeve në kuadër të kësaj brigade u angazhuan njësite të veçanta për furnizimin e armatimit të UÇK-së në Zona të ndryshme luftarake, pastaj sigurimin, kalimin e mijëra luftëtarëve në kufirin e ndaluar shqiptaro-shqiptar, njëkohësisht pati rol të rëndësishëm në mobilizimin dhe stërvitjen e pjestarëve të UÇK-së në Shqipëri, vlen të përmendet se gjatë furnizimit me armë u vranë nga pritat e ushtrisë serbe: Më 09. 06. 1998. Liman Tejeci në Gorozhup.
Ndërsa Më 10. korrik 1998. ranë duke luftuar me pushkë në dorë dy pjestar tjerë të brigades sonë Albrim Fanaj dhe, Ylber Fanaj, në Vërmicë.
Ponjashtu me 15. 08. 1998. , në Buqe të Sharrit bie nga plumbat e pushtuersit serb Adem Berisha.
Në prill të vitit 1999 me urdhër të shtabit një pjesë e kësaj brigade kaluan për të mobilizuar dhe strevitur forca të reja luftarake në Shqipëri, ku për këtë më së miri tregon Gjenerali i Luftës Kudusi Lame, mes të tjerash thotë komandanti Ruzhdi Saramati me bashkëluftëtarët e tij më shpëtuan nga vetëvrasja.
Kur ishim në vlugun më të madh të stervitjeve ushtarake në Burrel ku afërsisht streviteshin 3800. ushtarë për ta thyer kufirin shqiptaro-shqiptar.
Më 2 maj 1999 nga dora e fshehur e forcave të errata antikombëtare na u vra ushtari Halil Gashi nga Landovica. Ne bashkëluftëtarët e tij e përjetuam tepër rëndë këtë vrsje tinzare.


http://www.albaniapress.com/fotot/lajme_foto/apr_09/980uck_2.jpg
http://images.google.fr/imgres?imgurl=http://www.albaniapress.com/fotot/lajme_foto/apr_09/907uck_1.jpg&imgrefurl=http://www.albaniapress.com/indeksi%3Fp%3Dlexo_lajmin%26id%3D8626&usg=__IujiDEvBQ62vw7z2c4-WASWGZac=&h=238&w=300&sz=16&hl=fr&start=1&um=1&tbnid=tbGhVF-UYHoqCM:&tbnh=92&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Davdi%2B%2Bibrahimi%2Bbiografia%26hl%3Dfr%26sa%3DN%26um%3D1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 7:37 pm

keshtu eshte puna ime o njeri,ky kur e ftova te shkoim me dhune te bashkangjitemi Fatmir Limes me kundershtoi,dhe ja ky po bejka me dredhire me ja ba shokut ,a eshte ne rregulle kjo o Drini ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 7:39 pm

http://www.albaniapress.com/fotot/lajme_foto/apr_09/907uck_1.jpg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 8:22 pm

O Haxhi te kuptoi o vella.
Po keta ketu shumica jane qasi berlloga qe vetem fjale kane.
Se ata qe kane qene me te vertet trima ata nuk jane ne pushtet.as nuk kan para.
Po keta qe here me shkaun here kinse ,,patriot" kane pasuni dhe ishe udbashet. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 8:31 pm

I nderuara Haxhi te kame then dhe prape po te them se i keni ngatrruar gjerat, Me 26.04.1998 eshte formuar Drenoc shtabi i UCK-se ,Pase Drenices e Dukagjinit, me 10 mai behet marrveshja mese UCK-se e LKCK-se, me me 12 mai pase nje beteje teteorshe, bie deshmori i pare ne vie te fronitit Milaim Krasniqi, te dhenat e tua jan me von Qeshor, e sa u perket atyre shkrimve te albaniapres, une i njo shum nga ta.
Kame obligim shpirteroe qe ti mbroi ata qe ja kthyne pushken serbit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 8:39 pm

te lumt Drini shume je i sinqerte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 9:45 pm

Eshte bere marreveshja me te uck lkqk.
Po ajo marreveshje nuk eshte perfille.Pastaj LKQK ju bashkangjitet farkut dhe Bujar Bukoshit ku muarren disa milion nga ky udbashi Bukoshi dhe hajni i popullit.
Mos ngaterroni gjerat.
Agim Ramadani qe sote ldk mundohet ta perveteson eshte i lkqk po hyni me farkistet e Rugoves me tradhtaret dhe udben Tahir Zema e Ahmet Krasniqi.
Pyet me mire Shukri Klinakun dhe Sabit gashin.
fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 10:35 pm

Ike ore se ase kund nuk je, Marrvesha e 10 majt, eshte marrveshe Rajonale e anadrinit, e cila qe nga ajo dite e deri sote eshte respektuar ne ketu jemi duke diskutuar per ZOP.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 10:41 pm

Po Drinii
Detektivi e ka me ven ,ne qoftese jeni kan farkiste po.
Per ndryshe une e njof Shukin dhe ka kontakte te mira me te gjithe edhe te uck.
Po ti me kete Agimin tend nuk jeni kurkunde me siguri keni qen siq po shifet me farkun,
Po i dijme gjerat ne.
Sote te gjitha jane ne tavilin.Jo ka qen ketu ati me rrena. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 10:49 pm

Ike ore i mjer. Nuk me intereson mua kun ti e njeh.
Beru pak me i kiarte ne shkrimet e tua, ase gje nuk te kuptova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 10:54 pm

Ju siq pe shohe jeni te qmendun,me Agim bajren vetem ju dy mundohi te imponohi si te dijshem .
Po sjeni kerkushi ape shehe qe ne forum nuk keni fare rrespekt shumica ju perbuzin se ju perbuzni veten.
Po edhe ne kemi qen ne lufte o zoteri.
Po a per serbine keni punue a.
Shyqir qe nuk na njef e ne ju njofim shume mire.
Po jeni aq primitiv aq te thjshte aq naiv. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 11:08 pm

1. Ti ke dal jashte teme.
2. Une i sha ne debat me Haxhiun, e jo me ju.
3. ju ken ngatrruar gjerat, nuk dini marrveshjet rajonale, jame me se i bindur nuk e din se ne cilin teritor eshte Anadrini.
4.Ju mundohi duke permendur emra te individve te ndryshem ta ngritni veten.
5. Une perplasje me as kende ne forum nuk kam patur perpos me ju.
6. Po e ceki edhe nje her ju jeni i pakiarte ne shkrimet e tua.
7.Shqiptimi i fjalve tua, tregon se ju i takoni mioriteti!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 11:27 pm

Njere kosova qe ka met te thirret gjithkushi ne emer te uck.
Po kurrfare karakteri njerezore nuk kishi ti dhe Agimi.
Po qesi budall na kane prue ne kete gjendja ku naj hupet identitetin dhe do na shkaterroni deri ne fund.
Kure te behet budalla ti thot vetes i menqur.me keq se me te hi vetja ne huje nuk ka.
E juve ju kishte hi vetja ne huj fla .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptyFri Jun 05, 2009 11:39 pm

Nuk eshte e natyres sime te pergjigjem me hahahahahah,(Njer kosova)HAHAHAHAHAHAH ike ore i mjer ike,
Po na trgon ti Märchen hahahahahahahahahah Prralla
Njeriu i mir edhe ndai qenit ka turp.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 10:43 am

Driniiii!
Kur te folni me Xhitin!
Duhet ti edhe Agim bajra me shperla gojen 100 here se po ju vjen era shume!
Vetem ju dy kishi qen ne ,,uck".
Trimat ata qe kane luftue perme nuk ja lidhin nalt!
etem ju qe keni qen berllogu i uck-se.
Emrush Xhemajli eshte kan kryesori dhe eshte i urte e nuk ja lidh nalt.
Po ske faje se ju keni luftue per kosovarizmin dhe bashkim vllaznimin! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 11:27 am

Ike ike o i mjer, as kush nuk ishte duke debatuar me ju.
Ase nje her nuk me ka interesuar, si juve qe ju intereson, se kush ka qen e kushe eshte.
Te une nuk ka patur dhe nuk do kete ndarje, te gjithe jane te njeit ata qe ja kthyne pushken serbit.
Kjo ty te pengon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 11:41 am

Po nuk ka ndarje te ju se vet jeni te perlym!
Po ka ndarje te patriotet shqiptare.Per jua si tradhtari si udbashi si magjupi si shkau.
Tashe shume kryetare komunash qe erdhen ne pushtet pa shtet me gjakun e deshmoreve po thojne te njejten gje si ti.Ne nuk bajme dallim a shpijun a shka a trdahtare te gjithe te barabart.Turpi eshte ska kufi te krahasojsh patriotet ata qe dhane jeten me shpijunat tradhtaret ku ka me keq me trishtim vetem per vota per karrig.Une nuk dua te verifikohem me tradhtaret ata kane qen dhe jane tradhtare ata prap punojne kunder shqiptareve me te huaj dhe me shkije.
Juve ju pelqen se doni te beheni ,,patriot" pa u kane fare po populli ju njef dhe nuk keni rrespekt fare as ne lagjet ku jetoni. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 11:55 am

Hahahahaha si (magjupi jame mes 1000 % se ju i takoni ksai race): ai qe lufton armikun time, eshte miku ime.
Jo o i mjer nuk do bei dallim asnje he ne mesin e atyre qe ja kthyn serbit pushken, ata kishin nje ideal qe i bashkonte, largim i serbit njeher e per gjithmon nga trojet shqiptare.
E ket qellim e arriten, jo me fjal por me pune o i MJER!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 EmptySat Jun 06, 2009 1:46 pm

Jo ju kishit idealin qe ti ndihmoni shkaut ,per ate ishte zdhedh udbashi ozna Tahir zema dhe Ahmet Krasniqi .
QE luftoi kunder Fehmi Lladrovcit ne Gospiq!
Kurse ju keni pas detyre te luftoni uck e vertet.
PO nuk ja arrit qellimit se deshtuat si tradhtari qe deshton gjithmone.
JU keni bind popullin qe te perkrahin politiken e tradhtarit Rugova mos ti rrokin armet.Marreveshje me shkije me gjenerala serbe dhe ja dorezuat 12500 arme shkaut.Kjo eshte e filmume.
Ramushi perzuni Tahir zemen se ai u pastrojke e keta luftojshin.Ai tahir zema kurre nuk mbrojti pozicionet kunder shkaut.
JU dote pergjigjeni per shume vrasje te shokeve te uck-se.
Sikur qe gecet gani Fadil geci deputet ish udbashet vrajten komnadant rexhen sandokanin!
Dhe sote jane deputet dhe nuk ja nine.
Po keta edhe shume te tjere i ruajke forcat serbe gjat luftes se uck.
PO leni ato budalleke ma e mirru me tjeter sen.
Se sja vlen me ty me Agimin me ata qe punuan kunder intersave te populli te diskutojme.
lna te qet ,dhe ne ju lejme te qet.
Shume gjera nuk diskutohen ne internet ,po mos dezinformoni duke i quajtur dezertoret e uck trima. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim   Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Masakra e Tivarit
» Përgjigje z.Çlirim Uça...
» Figurat më të njohura të historisë sonë kombëtare.
» ME PUSHKË DHE PENË PËR ÇLIRIM KOMBËTAR
» A K T U A L I T E T E dhe I N T E R V I S T A

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: