Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 SI KALOVE DITEN?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Nov 23, 2010 11:26 am

Mir shum spo lypi me mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Nov 23, 2010 6:39 pm

Katastrof ftoft e me shi , lumi aji qe asht nur qati .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Nov 30, 2010 10:52 am

Mir ka fillu e shpresoj qe do kaloj mir deri ne mbremje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Nov 30, 2010 12:22 pm

Njė her mir Diell po me dhėmb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyFri Dec 03, 2010 10:21 am

Mir shum Bora nga ardh esht ber Bardh paqee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptySun Jan 23, 2011 1:49 am

Si kalova sot ?me mir spo tregoj hiq 3 her jam rrezu ne bor! Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Jan 25, 2011 4:26 pm

Shum bukur ska ma mire.

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Jan 25, 2011 4:30 pm

Une mirė si gjith po shkon dita ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Jan 25, 2011 4:35 pm

po po edhe ti mira vovovo

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptySun Mar 27, 2011 4:50 pm

Sa her qe vie pranvera stina e gjallėrimit, unė mėrzitem tej mase.
Si ne kėtė dite.
Nuk e di pse, ndoshta pse rrezet e diellit  po  trokasin ne dritare, e po me kujtojini dite te kaluara te kėsaj stine, ne ana-Drin.
Pėr ēudi  unė me zi pres te ike pranvera.
Shpesh pyes veten pse dua qe te ike pranvera.
Stina me e bukur?
Por nuk  gjej  pėrgjigjeje , marr frymė thellė.
Mundohem ta ngushėlloi veten.
Jeta duhet te vazhdoi me sfidat e saj, edhe me ditėt ku na djegė malli pėr vendlindjen.
Sa her qe vije pranvera nuk e di se ēka me inspiron te shkruaj letra.
Njė ėshtė koha me   diell,  zėrat e bylbylave nuk jam i sigurt? Ndoshta aroma e gjelbėrimit.
Apo ato qe nuk i shef syri, por i gjen zemra.
Shpesh shkruaj qe te vrajė kohen!
Letrat i dua, jo se janė te bardha, por pse i ruaj te gjithat.
Te mirat dhe te kėqijat pa dallim, janė te pa anshme.
Por kur unė filloi te shkruaj  mėrzitem,  ndej aq shumė emocione  e ndjenja, me dridhen duart.
Nuk di nga te ia filloi, pyes veten kujt te ia shkruaj,  qė  te shkruaj, por nganjėherė marrė guximin.

Sidomos kur kamė nxitje te emocioneve.

Marr frymė edhe njė her thellė mendoj.
Hapi  dritaren qe te ndjej puhinė e flladit, edhe ky  ėshtė ndryshe.
Nuk ėshtė i freskėt, nuk e ndje, si dikur.
Mbi oxhakun ora lėvizė, edhe rrezet e diellit ikėn nga dritarja ime.
Kur dielli perėndoi, ai me vodhi edhe njė ditė, si shumė tjera.
Larg, shumė larg atdheut.


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Thu Apr 27, 2017 1:06 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 10:23 pm

Imerzitur tei mase, merzin ma shtoi edhe me shum ky postimi me lart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 10:45 pm

mere me te lehte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 10:52 pm

XH, e fort, GJ e bute, as njera e lehte ori ABERIA hahahaha sa te vije mesusja hehehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 11:03 pm

mire ,mire hahaha ishalla po te vjen ,dhe po s'erdhi ,thirre ti ,edhe ketu ne punen time kam shume kolege nga veriu qe xh e thone gj dhe c e thone q edhe gaz i madh behet me te qeshura,sigurisht dashamirese...hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 11:10 pm

Hahahaha edhe une jam nga veriu. Te lutem mos ben ndarje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 11:24 pm

jo aspak ,bile i simpatizoj pasi me duken me te drejte se sa ata nga jugu,une vete bashkeshortin e kam nga veriu dhe jam ok, Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyMon Mar 28, 2011 11:53 pm

Ne nuk jemi si era , qe fryn her andej e her kendej...hahahaha te flm per komplimentin qe jep per veriun, por edhe gocat e veriut jan gogja dame, sidomos nga Lezha hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Mar 29, 2011 11:47 am

hahaha me kenaqe,o Driniii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Mar 29, 2011 8:44 pm

duke punuar
i lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Mar 29, 2011 10:37 pm

puna e shumte ,e ha te zotin Wink ,kujdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyTue Mar 29, 2011 11:11 pm

Puna te ben njeri, Arberia hahaha Po nuk pate pun luje deren kishin pas then nje her, e une po them tani po nuk pate pun futu ne forum hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyThu Mar 31, 2011 9:31 am

hahahaha me karar,me mase edhe puna Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptySun Apr 03, 2011 2:12 pm

shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptyThu Apr 07, 2011 2:22 pm

Mir shum ne pushim Very Happy

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 EmptySat Apr 09, 2011 7:12 pm

keq
sepse mbreme eshte ndal uji ne gjithe Mitrovicen sepse kan hedh helm ne ujesjells
por tani erdhi uji dhe nuk guxon askush ta pij kete ujė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 10 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI KALOVE DITEN?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: