Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 SI KALOVE DITEN?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySat May 18, 2013 1:48 pm

http://www.pashtriku.org/?kat=60&shkrimi=1370

Ajo qe me shtyri te sjelli ket shkrim te z.B.Islami ne forum, jo qe ky shkrim i veqant ka nevoje per publicitet, por pasi une i pri kesai demonstrate historike, ku jame ne dy foto qe ka ber SH.Berisha.
Per mua ka qen nje dite e veqant ne  jeten time dhe kurre nuk dota harroi...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Wed Jun 12, 2013 10:42 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyThu Jun 06, 2013 8:16 pm

sja ma mir ka nis me qel Behari....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyFri Jul 12, 2013 4:56 am

....duke percjelle diskutimet ne parlamentin e Kosoves dhe debatet per amnesti...

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySat Jul 13, 2013 2:39 pm

http://almakos.com/lajme/kosove/28599-deputeti-serb-i-tregon-koleges-foto-te-nxehta-gjate-seances-video.html
P/S Nderuar Sofra dhe ju te gjithė ata, po me mu dhimbesh qe paske humbur kote kohe duke shikua teatrin e kukullave te rre- publikes multi-kulti .
Kėrkoi falje per te gjithė vizituesit dhe anėtaret e formimit qe po sjelli kėtė link.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Sun Apr 09, 2017 3:30 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyThu Aug 22, 2013 2:22 pm

me vjen mir qe Shum vone e kuptun disa se fjalet e mija ju dokshin helm kur thojsha se asgja skemi fitue me kosoven mutietnike...haaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyTue Sep 10, 2013 3:38 pm

Mir shum Very Happy 

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyMon Oct 07, 2013 12:06 am

Sote kam kalu diten shume mir, dhe shume krenar qe Jam Shqipetar. Ketu ku jetoi ne UK sote kudo ne medja jemi permen ne shqipetaret per te mir, inshalla keshtu vazhdon.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyMon Oct 14, 2013 2:09 pm

Haaaaa me kshti me kesh Driniiii ... Qka u perment per te mir se hala skam ndegjue qe ne permemi per te mir ne Evrop e anemban Botes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySat Oct 19, 2013 12:28 pm

Eshte shendet te qeshish ore detektivi, por ket radhe eshte per te mir pasipaske qesh, dhe shpresoi qe te ka shku dita mbar.
Nje individ ore detektivi nje qune 18 vjeqar shqipetar nga kosova, mahniti UK dhe medjat ne pergjithesi jane duke mbushur faqet me ket qune, qe na ben krenar.
Une sa fillova diten iu uroi te gjithe antarvev dhe vizituseve te ket forumi nje dite, dhe vikende te mire.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySun Nov 17, 2013 2:55 pm

Ka dis jave qe iu kam kthyer punės sime, qe e bej ne shtėpi ku dhe ter  javėn kisha ber njė projekt te vogėl per kėtė vikend  qe te punoja diē per veti, por lere qe u zgjova vone pore sodė qenkemi i zbrazet shpirtėrisht.
Rastėsisht bremė hasa ne njė libėr qe me me beri per veti , ka kohe qe nuk kame lexuar diē te tille perfekt origjinale.

Hapa net in qe te kėrkoi edhe njė libėr sado pake te ngjashme me ate te mbrėmjes, dhe hasa ne kėtė film qe shikova me vėmendje dhe po iu sjell edhe juve anėtar, dhe visitor te nderuar, ju uroi dite te mbar dhe shikim te kendesh. Rrethimi i Shkodrės nga osmanėt nė shekullin e XV
Nė emisionin ABC STORY gazetari Ferdinand Dervishi ju sjell historinė e rrethimit tė Shkodrės nga osmanėt nė shekullin e 15. Historia ėshtė ndėrtuar sipas dėshmive tė historianėve tė tė dy palėve luftuese, tė cilėt kanė parė me sytė e tyre pėrplasjen titanike nė bedenat e kalasė sė Rozaf


_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Sun Apr 09, 2017 3:42 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyWed Nov 20, 2013 1:34 pm

Sote po me duket dite e gjate dhe e merzitshme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySun Dec 01, 2013 4:23 pm

Edhe mua sote me duket  dite e gjate ndoshta pse jam zgjuar heret nuk po di, I rash verdall netit hapa disa medja elektroniek e disa faqe neti te ndryshme, lajmet qe vin nga ks me shqetsoin,   ajo qka me shum po me habit mua sote ne ks  edhe pse ka ra debor atje po qoin pluher, sikur ks te ishte ne nord afrik ne shkretirat e sahares , ama edhe nord pol nuk eshte...
Une po i lutem, ke ti lutem perpos popullit time qe eshte me i fuqishmi mbi te gjithe qe nuk mund ta thye askush e  kete e ka deshmu shpesh edhe herave tjera sote te votoj per ndryshim, ti ndeshkoj ata qe po qoin pluher ne debor e qe shendrrun ks  ne kampeperqendrimi, qe ti ndeshkoi ndeshkoni o popull se sot eshte dita juaj, se neser do jet vone.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Mon Dec 02, 2013 12:51 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyMon Dec 02, 2013 12:48 am


Prishtinė, 1 dhjetor – Qindra qytetarė, veēmas tė rinj, pėrkrahės tė Lėvizjes Vetėvendosje kanė dalė nė sheshin Nėna Tereze nė kryeqytet pėr tė kremtuar fitoren e kandidatit Shpend Ahmeti. “Albin Kurti”, Vetėvendosje”, dhe Shpendi ishin brohoritjet nga parakalimi mė flamuj kombėtarė i simpatizantėve tė kėsaj lėvizje politike.

Urime fitorja populli ime, jam krenar qe jam shqipetar.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyMon Dec 02, 2013 8:12 pm

shpresa e fundit fillon ktu me VV-sjen pra shpresojm se te startojn gjerat per se mbari dhe ta shofin qytetart se si duhet te duket ni qeverisje e mirfillt demokratike.mendoj se se Shpendi dhe vetvendosja dot din si si te trasohen gjerat per te mbar te qeshtjes kombetare dhe kta duhen te jen yrrneki i kti trasimi te mirfillt ne favore teq eshtjes ton kombetare. shum mir qe fillon me prishtinen qe ta shofin te gjith dhe kumunat tjera dot binden vet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyTue Dec 03, 2013 2:18 pm

Shancen e kann VV me tregue veten me pune ! Ne qoftese edhe keta korruptohen tradhtaojne lirishte populli te votojne per Daqiqin se ma skena te drejte ti kritikojme serbine APO te tjeret .Se fajtore jemi vete dhe se meritojme lirine..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySat Feb 15, 2014 2:33 am

diten duke punu natėn duke pi Birra Peja si me kalu mė ndryshe ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySun Mar 09, 2014 4:26 pm

Ukshin Hoti nė vitin 1991 kėrkoi themelimin e Forcave tė Armatosura tė KosovėsIdeologu i ēėshtjes shqiptare Ukshin Hoti, nė njė dokumentar tė transmetuar nė Radio Televizionin Shqiptar, nė vitin 1991, kishte bėrė thirrje pėr krijimin e njė Forcė tė Armatosur tė Republikės sė Kosovės.

Thirrja e Hotit e bėrė 23 vite mė parė, sot ėshtė bėrė realitet, pasi Qeveria e Kosovės, mori vendim pėr themelimin e kėsaj force, e cila do tė quhet Forca e Armatosur e Kosovės (FAK).

Ky fjalim i ideologut Hoti, kishte ndodhur mė 7 korrik 1991, nė varrimin e ish ushtarit tė vrarė nė Armatėn Jugosllave, Ilmi Sejdi Popaj nga Fortesa e Rahovecit.

“Populli shqiptar po e paguan tagrin e gjakut, duke qenė i vetdijėshėm plotėsisht. Nė rrethanat politike nė tė cilėn ndodhemi, ftojmė qė tė formojmė politikė tė qartė mbi atė se duhet dhe duhet tė mendojmė nė mėnyrė urgjente tė formojmė Forcat e Armatosura tė Republikės sė Kosovės dhe nė gjirin e saj tė veprojnė tė rinjtė shqiptar”, ka thėnė Hoti transmeton rahovecpress.


P.S. Ato dite era i barte lajme te hidhura kudo ne viset shqiptare ne jugosllavin e kalbur e ne veēanti ne Kosovė! Njė lajm hidhur erdhi edhe ne ana-Drin. Diku ne njė kazerme ushtarake ishte vrarė edhe njė ushtarė ? Edhe njė nenė babė motėr e vėlla do te qanė , kėsaj radhe si shumė vise tjera, ana-Drin pėr kėtė te ri qe u vra diku? Larg shumė larg vendlindjes ne rrethana te pa sqaruar.
Lajmi i hidhur erdhi edhe ne fshatin tonė, ēdo kush si munde nga kjo anė e me larg , ishte nisur per atė fshat, te ndanin dhembjen, qe vėrehej ne fytyrat e secilit

Vetėm kur mori fjalėn i Madhi mendje ndrituri U.Hoti dhembja shndėrrohen ne force , e ngadhėnjim mbi ate qe me tashti kishte fillua te fundosej per gjithmonė, armata jug-serbe.
Per mua ishte njė dite e veēanta qe kurrė nuk do ta harroi, jo vetėm unė, por i ter populli shqiptare.
Lavdi o U.Hoti ti kurrė nuk do te harrojmė per guximin e trimin, ah sikur te ishte Naimi, Fishta, e Noli sa e sa vargje do ti thurnin ty, e te mjerit KOMB shqiptare ne per gjithėsi.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Sat Apr 08, 2017 10:29 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyMon Mar 31, 2014 5:03 pm

Shum bukur  Very Happy 

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySun Oct 30, 2016 3:12 pm

Si ēdoherė duke u pėrpjekur ne maksimum ta shfrytėzoi kohen. Njė ditė e veēanta per mua. He he dita sa po fillon.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptyThu Apr 06, 2017 7:12 pm

Lere mos pyt thuaj me mir punnnnnnn dhe vetem pun ..madje dhe naten haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 EmptySun Oct 07, 2018 10:40 pm

Njė ditė e ngarkuara edhe pse ditė pushimi?

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 12 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI KALOVE DITEN?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: