Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 SI KALOVE DITEN?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySat Oct 10, 2009 9:38 pm

Une sote u zgjova nje cik vone nga gjumi, ne kaffe me shoqronte albumi "ENIGMA" te cilin ndegjova disa here.
Nen tingujt e ksaj muzike u mundova ta gdhendi nje drua, dhe pastaje ika pake brege liqenit, qe te konsomoi nje qik ajri te paster per shendet.
Kure u ktheva ne shtepi morra ilacin time PC dhe hyra ne forum BK qe te iu pyes juve antarve te ndruare si kalut ju diten?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 6:54 pm

ee mire ka qen dite e qet . dhe ne mbremj do festojm ditlindjen e nipi,kemi bere nje torte me nje si paleseter te sportit dhe lojtaret e chelsit nipi ket ekip i ka qef,e cfar te them tjeter rutin edites se diele , bla -bla bla etj...........upssssssssss mos te harroj jeni te ftuare per ditlindjen e nipit numri i telefonite 00000000000099ju presim ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 9:10 pm

Upsssssssssssss pasket harrua te na tregoni, se qfar dhurata perferon nipi, si te vim me dure thate, ncncncncnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 9:10 pm

Upsssssssssssss pasket harrua te na tregoni, se qfar dhurata perferon nipi, si te vim me dure thate, ncncncncnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 9:10 pm

Upsssssssssssss pasket harrua te na tregoni, se qfar dhurata perferon nipi, si te vim me dure thate, ncncncncnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 11:17 pm

paj bmw i ka qef po edhe golf 4 nuk do ishte keq ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 12, 2009 4:35 pm

Shum Pėr mrekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 12, 2009 4:46 pm

Sot e kalova diten ne nje pamjene gjakove .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 12:13 am

ee mire me shum brenda se jasht koha jo e mire. diqe 3 jo me rutina te dites. duke pare si fluturon koha eeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 12:35 am

Sot kalova nje dite te veshtire ne mendim dhe lutje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 12:52 pm

Au si gjith mon shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 1:50 pm

Sot e kalova paradreken te dajt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 2:20 pm

shum mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:08 pm

Ashtu, por ju dyja Fiona dhe Vesa si kaluat sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:09 pm

Mir mir nuk po lypim me mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:09 pm

une ende se kam perfundu diten??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:13 pm

Mir e ke fiona se deri ne mbremje munet me ndhodh gjdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:15 pm

Ne mbremje eshte me mire aaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 9:00 pm

Sote ishte per mua nje dit e merzitshe, dhe e ngarkuare me pune, i gezuar qe perfundoi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 9:48 pm

Ne gjume .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 10:22 pm

AIII MIRE ME THAN,JAM E LODHUN SHUME SOT...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 10:41 pm

nga ora 08.00 e mengjesit deri tash isha ne dyqan jam lodh jam rraskapit valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyWed Oct 21, 2009 9:58 pm

Nje dite ne natyre .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyWed Oct 21, 2009 10:14 pm

Mir por pak Fotft me dal nė natyr kshtu qė mbrenda mė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyThu Oct 22, 2009 8:01 am

shume mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI KALOVE DITEN?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 12Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: