Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 SI KALOVE DITEN?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyFri Nov 06, 2009 11:43 pm

Tuj shqepur qiellin qe te na denone zoti me meteorita,ata qe jane te brishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Nov 10, 2009 12:29 am

Sot kame kalu diten, tui mendu se qyshe gjermant me Cekiqa i mshonin murit.
Mu ka kujtu edhe nje fjale qe kure isha i vogel shpesh e kame ndegju "Pismark" vetum kure kame ardhe vete ne gjermani e kame kuptu ke fjale.
Dhe sote tri katerher e kame perserit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Nov 10, 2009 12:34 am

Mir e kam kalu me gjithse pak ftoft po koh vjeshte ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyThu Nov 12, 2009 9:41 pm

Mire ne nje tubim zgjedhor permbylles te LDK.ne Prizren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptySun Nov 15, 2009 2:49 pm

Si po kaloi diten, si te ju them, edhe pse po ben kohe me diell, une qe dy ore mbeta pran PC.
Ne nje faqe te netit Kosova Sot lexova Votohet edhe me dokumente Serbe.
Ky far shefi P.Fejt i paska porosit. Porosi pas porosie, e demokraci pas demokracie na knaqen.
Kosova po shendrrohet labor i ekspermenteve demokratike???!
Pse jo me keta kandidat, ne do bejme e do bejme...?
Koha eshte gjyqtare e paanshme, une po priti mbremjen.
Dita mir tregon ne mengjes, dhe dite e mire per ne, ata qe nuk po dalin ne zgjedhje SOT.
Ju dilni edhe me dokumente serbe ,per hater te shefave, e EX-UN-MIK.
Ama ju lutem mos e harroni. Perrallen e Ujkut i cili ishte lyr me miell, per tu maskuar, per te ja hedh popullit.
Ja qe koha erdhi, dhe mielli po bjere, dhe po shohim te gjithe qe eshte serish i njeti. EX-UN-MIK-e qka jo shefa e shefa?...
Mos mendoni se nuk pe ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptySun Nov 15, 2009 8:23 pm

Drini

Ti je ka na pergjone per bese,siq po me dukesh ti je edhe ma i eger se une dhe tani po te shohe qe do ja nisesh emisionit kalove ne anen tone.Mire se vjen ne sofren e mjerimit per ta shpetue nje pike uje,per t'ardhmen e shqiptarise!Nisja burr se vertete kemi mbete si ai fana ne taravi as musliman as katalik!Nuk po dihet si po shkone pasuli vela!Kosova pa shtet mule ne votime dhe e fotojn popullin me dal !Pe rrejn qe sa here dhe prape po mashtrohet si dhelpera mas hordheve te dashit ,mos po i binin aty e qaty!!!!!

O Drini na shkruaj ma shume se mend jan keto te shkretat!

Por po kam frige se disa qe po kritikojn mos e kan me na zbulue se kush ashte kundra kesaj qeveries e vetem marrin info!Dhe ēka edhe qeta qe kemi mbete jetima do na kaperdinin dhe pastaj perketa parajse dhe do lozin me femit tane si me majmuna !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 12:45 pm

Dje diten e kalova si komisioner prane kutive te votimit dhe ishte nje harmoni e plote ndermjet anetareve te komisionit dhe vezhguesve te partive,kaluam shume mire pa probleme dhe pas ores shtate i numeruam votat derine ora 11.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 12:48 pm

rrimtaf

Psai i numruat votat,serbet ne sa komuna fituan ne decentralizim qe kosova po coptohet ja ndini zanin dhe pastaj ku po ju mbesin keto votime kur do kaloni neper keto komuna serbe ju duhet pasaporta me viza !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 3:41 pm

SHum bukur shahin i ke then po fol me hyken fol me zyken.plus m“burren se po numrojkan votat, paskan msuar numrat mir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 4:11 pm

Jo bre shahin se pasaportat te shkijev i kane pse qfare dallimi kane keto pasaporta ku lexon shtetesia kosovare ime i prezime opstina i skupstina
Uroshevac gnjilane qfare dallimi ka prej kohes Milloshit.
vetem se tashe shkijet jane me te forte se kane komunat e veta policin gjygjet shkollat etj.
Dhe te kane marre gjysmen e teper te kosoves dhe token e saje mos te flasim per veri presheve bujanovce qe kujt sjanin.
Pasaportat e shkijeve i kane edhe Presidenti Jakupi kupi Thaqi etj politikane.
Se pa to nuk munden te bejne biznes me shkaun.
Plus serbijes ju kan hjek vizat tashe shqiptaret si me pare vlojne para ambasadave dhe konsullatave serbe.
Edhe pak kan me ja nis mu martue me perzie leshin me ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 4:13 pm

valla gjumi nuk kum ka marre ka ndegjojshna keta servile politikan tuj qerrave e tuj rre ai fitova une ai une,ne kosoven multietnike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Nov 17, 2009 1:35 am

Si kalova diten, nuk po ju tregoi?
Por sot mu kujtu, si ne luft u folke se kurre mos te folet, as nje fjal sebisht ne Ks.
Nje katundar shkon ne Pr, me nje dyqan dhe e pyt shicin sa kushton ky artikull(Mad in Sr) shici i tregon kaq shoki.
Keti i doket shtrejt dhe ja ban piaaaaaaaaaaaaaaaaa P... mater po shtrejt te koka he.
Shici Patriot qyre shoki edhe nje her qe flet ti ne dyqanin tim serbisht zabran dyqanin ta bej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Nov 17, 2009 2:07 am

hahahhahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Nov 24, 2009 12:26 am

E si kalova diten !!! shum e lodhure jam kjo rrumbullakson te gjitha .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyWed Nov 25, 2009 11:35 pm

Shum e lodhure... a ne rend te fshises ke hyre, ewewewew.
Une diten mire e kame kalu, edhe pse ishte stuhi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyWed Nov 25, 2009 11:47 pm

valla mir e thua se me te vertet shum jam lodhe qe dy dite ..ee fshisa pastron ku ka shum mbeturin kuptohet??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyWed Nov 25, 2009 11:57 pm

mir po me shum pun , nga nji her edhe puna e tepert behet monotone .
mir e paske fionaa se fshisa asht pastertia e qdo gjeje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyThu Nov 26, 2009 12:27 am

e lodhur pak ,por nje lodhje e kenaqshme, kur arrin ti kryesh te gjitha punet e planifikaura gjat dites pa dyshim qe perfundon dita me nje happy and ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyThu Nov 26, 2009 12:30 am

Valla kure kalonte e merkurja, gjermant filloni me festu, edhe une ashtu pasi sot i shpetova stuhis po e festoi, me lojen e futbollit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptySat Nov 28, 2009 7:28 pm

Kohen e kalova me shoqeri duke festuar festat e nentorit te kuq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Dec 21, 2009 4:54 am

Si kalova diten? Ilodhur nga lodhja as gjumi nuk me merr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Dec 21, 2009 11:22 am

po kur s'te mer gjumi nga lodhja e dites,pse nuk argetohesh naten,o Drini dhe mos u lodh aq shume se mire gjumi te iken por edhe oreksi do te te ike nga lodhja e tepert.Shko ne ndonje pub dhe argetohu dhe pastaj nje gjume i rehatshem per diten e neserme.tung SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Icon_biggrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyMon Dec 21, 2009 11:58 am

Mir shum deri me tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Dec 22, 2009 6:15 am

Cme bere ti mi goce me at kshill!!!!!!!!!!!!!

Edhe pse cfare beje naten nuk dua te rrefej, birra eshte fajtore, 1,2, 5, birra esht e mir ti merr met, e neser ne mengjes prap do mi kthen.
Cenkem vetem ne forum dhe shikoj temat, vrej qe gishtat e mi qe shtypin ne taster nuk gjein shkronjat, qe ti rrefej sekretet e dites. Edhe per ket birra ka fajet.
Ditet kalojne dhe nuk kthehen me, s'duhet humbur me gjera pavler, nga nje her deshiroi qe dita te jet nje jave, edhe pse sot ishte dita me e shkurt e vitit.
Ne nje liber, gjej gjurme te nje historie, futem ne boten e tyre, qe ti vjedh ca endrra.
Qe ende jan shpresa, qe po japin kushtrimin ejani, ejani te bashkohemi, te jemi bashke.
Kjo s'esht vetem deshire...
Apo?
Duke lexuar, ne fund te librit: kuptoi se nuk mund t'ikim nga enderrat e tona.
Te pakten ti tregoim?
Ato Shqip, qe mos te harrohen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 EmptyTue Dec 22, 2009 6:18 pm

mir se te pasken ndimu birrat pse nuk ndizje nje qiri ku i dihete ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI KALOVE DITEN?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: