Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kumt nga Nadia Cella - Pop Simpoziumi Nderkombetar Pegasi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve : 11537
Age : 58
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kumt nga Nadia Cella - Pop Simpoziumi Nderkombetar Pegasi   Fri Oct 30, 2009 3:48 pm

Nė qytetin e Gjirokastrės u zhvillua edhe njė takim me poeten dhe publicisten Enrieta Sina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve : 11537
Age : 58
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kumt nga Nadia Cella - Pop Simpoziumi Nderkombetar Pegasi   Fri Oct 30, 2009 3:49 pm

Nė kėto takime interesante mori pjesė poetja dibrane Shane Vuda dhe poeti tropojan Ismail Buēpapaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve : 11537
Age : 58
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kumt nga Nadia Cella - Pop Simpoziumi Nderkombetar Pegasi   Fri Oct 30, 2009 3:51 pm

Vlen tė evidentohet preokupimi nė kėto takime e veprimtari tė organizuara puna pasionante e tė gjithėve , por veēanėrisht impenjimi dhe interpretimi i aktorit tė talentuar Drini Hila.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kumt nga Nadia Cella - Pop Simpoziumi Nderkombetar Pegasi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kumt nga Nadia Cella - Pop Simpoziumi Nderkombetar Pegasi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: