Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11556
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA Empty
MesazhTitulli: KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA   KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA EmptyTue Jan 10, 2012 10:39 pm

Informim kulmor i gezueshem

DREJTORI I PERGJITHSHEM I KAMPUSIT TE UNIVERSITETIT "VITRINA", zoti Edmond Vlashaj , komfirmon lajmin e gezueshem per te gjithe pegaistet kudo qe ndodhen ne Shqiperi, Kosove, Mal i Zi, MAQEDONI dhe ne te gjitha vendet e botes se eshte dakort per zhvillimin e Kongresit te letersise Pegasi- Vitrina 2012... ne ambientet e UNIVERSITETIT "VITRINA" TIRANE ...

UNIVERSITETI "VITRINA NE BASHKEPUNIMIN E TRETE RADHAZI TE TEJSUKSESSHEM "KONGRESI I PARE PEGASI" MUZA POETIKE PEGASI 2012" ME OBJEKT " SHKEMBIM UNIVERSAL VLERASH NE LETERSINE MODERNE"
ZHVILLOHET me 13, 14, 15, 16 prill 2012..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
 
KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: