Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zgjidhje detyrash!

Shko poshtë 
+33
bami rusta
alvaroselimaj
samurai3
Driniiiii
rudiina
Leutrim Jakupi
mustaf osmanollaj
nojzi
mecki
besi14
r.i
fidan
gagaja
Xili
kujtesa
shqip0nja
MUHAMETII
elisa
eri M
Eva0506
Guximi
echo
rolling
shehu
dibrani
Euridika
Sofra
Ago Muji
beri
Beton
E_Bukura
Kosovarja
Ani
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriMesazh
arditerzan
Fillestar/e
Fillestar/e
arditerzan


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 25
Vendi : Oher
Registration date : 20/10/2013

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptySun Oct 20, 2013 1:43 pm

confused 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arditerzan
Fillestar/e
Fillestar/e
arditerzan


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 25
Vendi : Oher
Registration date : 20/10/2013

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptySun Oct 20, 2013 2:40 pm

Me duhet per sot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ARLINDI OSMANI
Fillestar/e
Fillestar/e
ARLINDI OSMANI


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 46
Vendi : TIRANE
Registration date : 26/02/2014

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptyWed Feb 26, 2014 9:01 pm

ESHTE DHENE SEGMENTI 7 CMTE NDAHET SI RAPORTI 3 ME 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ARLINDI OSMANI
Fillestar/e
Fillestar/e
ARLINDI OSMANI


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 46
Vendi : TIRANE
Registration date : 26/02/2014

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptyWed Feb 26, 2014 9:03 pm

ME DUHET PATJETER TANI
 bounce 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rovina
Fillestar/e
Fillestar/e
Rovina


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 25
Vendi : Tirana
Registration date : 24/03/2014

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptyMon Mar 24, 2014 5:39 pm

Dy plane  paralele presim  ne sferen me rreze 10 cm  rrathet me rreze 8 cm  dhe 6 cm . Njehesoni largesen e planeve  nga njeri tjetri ... pls helpme !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rovina
Fillestar/e
Fillestar/e
Rovina


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 25
Vendi : Tirana
Registration date : 24/03/2014

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptyMon Mar 24, 2014 5:47 pm

?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
belkize
Fillestar/e
Fillestar/e
belkize


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 20
Vendi : ferizaj
Registration date : 21/09/2014

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptySun Sep 21, 2014 3:06 pm

fuqezoni prodhimet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
belkize
Fillestar/e
Fillestar/e
belkize


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 20
Vendi : ferizaj
Registration date : 21/09/2014

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 EmptySun Sep 21, 2014 3:09 pm

fuqezoni prodhimet (a shumezim x )ne fuqi 4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjidhje detyrash!   Zgjidhje detyrash! - Faqe 9 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zgjidhje detyrash!
Mbrapsht në krye 
Faqja 9 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» NDËRRIM TERRITORESH - ZGJIDHJE PRAGMATIKE
» Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: