Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyWed Jun 17, 2009 1:24 am

Montgomery: Referendumi i serbëve të Bosnjës dhe ndarja e Kosovës janë zgjidhjet më të mira

Ish-ambasadori
amerikan në Kroaci, William Montgomery, ka deklaruar se është vetëm
çështje kohe para se dhuna të shpërthejë në Kosovë në lidhje me ndarjen
e territorit mes shqiptarëve dhe serbëve.


“Shqiptarët e Kosovës nuk e pranojnë idenë e ndarjes dhe
është vetëm çështje kohe para se dhuna të shpërthejë në Kosovë në
lidhje me këtë”, ka thënë Montgomery për gazetën Blic të Serbisë.

Ai
ka thënë se ndarja e Kosovës dhe referendumi për pavarësinë në
Republikën Serbe të Bosnjës janë zgjidhjet më të mira për këto dy
raste.

Diplomati amerikan i cili ka shërbyer edhe në Beograd,
ka thënë se angazhimi për Bosnjën dhe Kosovën shumetnike janë “treguar
misione të pamundshme”.

“Njerëzit në administratën e SHBA’së që
janë personalisht të përfshirë në rajon, sikur Richard Holbrooke,
Zëvendëspresidenti Joseph Biden dhe Zëvendëssekretari i Shtetit James
Steinberg, do të kundërshtojnë idenë”, ka thënë Montgomery për gazetën
Blic të Beogradit.

“Mendoj se iniciativa për të konsideruar alternativat ndaj çështjes së Kosovës do të duhet të vijnë nga Bashkimi Evropian”.

Montgomery ka shtuar se nga ndarja e Kosovës asnjë palë nuk duhet të fitojë ose humbas.

“Që të dyja duhet të marrin diçka konkrete nëpërmjet ndarjes”, ka thënë Montgomery. (Lajme.Net)/15 Jun 2009/V.I.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyWed Jun 17, 2009 4:47 am

Une jam shprehur se Bashkimi eshte i afert... (jo ndarja)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyWed Jun 17, 2009 1:03 pm

Petrit Kola!
Nuk behet bashkimi me servile te huaj !
Me saloviqa Thaqoiqa sejdioviqa Negjatoviqa Gafurroviqa qe vetem rrejne dhe mashtrojne popullin per perfitime personale!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyWed Jun 17, 2009 10:53 pm

dedektivi,

Eshte nje thenie " Ka dava Janina"...
Bashkimi do te behet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyThu Jun 18, 2009 9:44 am

O Kolo Dava ka jo vetem Janina por ne te gjithe vendet ka ka shqiptar,ama kete katila po na mashtroin bre Kolo,!Sa ma teper qe do rrijm e flasim pa veprime,bashkimi jo o Kolo!!
O KOle a me qove vete nje mesazh , a don ta qesi,ku me the;Se Sali Berisha ja fali greqise detin ?Ai bre Kole vendi me te madhe po coptohet e ne me ymyte po rrojme,edhe une deri dje keshtu por spo di tjeter te fala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyThu Jun 18, 2009 9:48 am

Kole
Dhashte zoti nga goja jote ne vesh te perendise,kush ashte kundra teje paraliza e kapte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyThu Jun 18, 2009 10:33 am

Jo kurre kole edhe pse kam rrespekt ne ty!
Bashkim veshtire se ska kushe te bashkoi kete popull!
Populli tallava politikanet te shitur.
Ushtri jo ,kjo fsk e jona ishe udbash me shkym zjarma me heq berlloga kete detyre e kan.
keta rrejn ende se kemi ,,ushtri".
A Gjenerali Amerikan tha kurre sdo te jet ushtri po zjarrfikes!
Jo qe dote bashkohemi me kesi njerez qe kemi po ende kemi mu coptue.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 12:43 am

xhiti
prite prite mos i humb shpresat se bane vaki del mire nga tradhetaret !Per mua e ty jo xhiti e per keta ndofta po sepse po shifet si po jetoin dje ishin ne krye te krahines autonome te kosoves,pastai me Rugoven kinse u ndan nga titizmi dhe krijuan LDK e pasdtai keta dhe formuan bashk me levizjen uçk dhe tani po bashkpunoin me kforca e bisnis me braqat serbo bugar !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 10:16 am

po biznisi dallaveret e kurre su ndan prej shkaut.
Se kan lidh kumarllik.
Krejt mallin e marrin prej beligradit.
Shko ne veri thojn e shiqo se sa politikan bashkpunojn e para popullit ,,patriota".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 10:18 am

Detektivi
Pakes po shkruan,por me pyka per bese !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 10:20 am

po biznisi dallaveret e kurre su ndan prej shkaut.
Se kan lidh kumarllik.
Krejt mallin e marrin prej beligradit.
Shko ne veri thojn e shiqo se sa politikan bashkpunojn e para popullit ,,patriota".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Thyama
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Thyama

Male
Numri i postimeve : 91
Age : 42
Vendi : ngat juve
Registration date : 09/02/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 5:39 pm

kto jane pallavra
nuk ndahet kosova
nji shperthim i mundshem do ta shkatrroj ballkanin
punoni per bashkim
kush tutet te shkruj te hogja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 5:45 pm

Bota kete pe kerkon me shkatrrue tere ballkanin me zhduk popuj sepse jan bere felliqesira !Le te pastrohet shapi nga sheqeri nje here e pergjithemon !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 8:07 pm

Kosova eshte endare ,vetem ai qe ska sy ska vesh!
Vetem ai qe eshte naiv dhe nuk njef politiken.Kosova eshte e ndare qe 10 vite.tashe me planin e Ahrtisarit ka mu coptue me zi se ne bosnje.
Veq eshte e coptueme mbrenda kosoves nuk kan kontrolle te enklavat serbe keta tonet e mos te flasim per veri qe kurre skan me pas kontroll as mbrenda as jashte.Skenaret jane pregaditur nga eulex serbija Amerika qe te coptojne qka ka shqiptare se vet shqiptaret jan te shitur.
Ne shqiperi sala ja dha edhe 220 km kateror deti greqise ,populli ne vend qe ta denon e perkrahe.Tokat pa coptohen per qdo dit.
Ne mashtrojm veten se mire do te behet.
ne kosove po coptohen tokat per qdo dit ne themi se dote behet mire.
50 kisha bizantine ju kan dhene shkijeve per trashegemi ka 15 km kateror = 750 km kateror toke shkijeve.
Plus komunat shkijeve me polici gjygje serbe qka po na jet .
keta thojn do behet mire.Jo do behet mire po populli shqiptare po shkaterrohet.
Vetem udba thojn mire ata te verberit qe nuk njofin politiken.
Identitetin shqiptare kan hjek na kan bere kosovar flamur kosovar pro serbe.
Qka ka mbet tjeter. haj kuku kuku per ne qfare mend kemi qfar logjike kemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptyFri Jun 19, 2009 8:07 pm

Kosova eshte endare ,vetem ai qe ska sy ska vesh!
Vetem ai qe eshte naiv dhe nuk njef politiken.Kosova eshte e ndare qe 10 vite.tashe me planin e Ahrtisarit ka mu coptue me zi se ne bosnje.
Veq eshte e coptueme mbrenda kosoves nuk kan kontrolle te enklavat serbe keta tonet e mos te flasim per veri qe kurre skan me pas kontroll as mbrenda as jashte.Skenaret jane pregaditur nga eulex serbija Amerika qe te coptojne qka ka shqiptare se vet shqiptaret jan te shitur.
Ne shqiperi sala ja dha edhe 220 km kateror deti greqise ,populli ne vend qe ta denon e perkrahe.Tokat pa coptohen per qdo dit.
Ne mashtrojm veten se mire do te behet.
ne kosove po coptohen tokat per qdo dit ne themi se dote behet mire.
50 kisha bizantine ju kan dhene shkijeve per trashegemi ka 15 km kateror = 750 km kateror toke shkijeve.
Plus komunat shkijeve me polici gjygje serbe qka po na jet .
keta thojn do behet mire.Jo do behet mire po populli shqiptare po shkaterrohet.
Vetem udba thojn mire ata te verberit qe nuk njofin politiken.
Identitetin shqiptare kan hjek na kan bere kosovar flamur kosovar pro serbe.
Qka ka mbet tjeter. haj kuku kuku per ne qfare mend kemi qfar logjike kemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptySat Jun 20, 2009 12:25 am

Bashkimi eshte gje e madhe dhe kerkon implikomin e shume forcave te cilat jane angazhuar...pune profesionistash.
Beshkimi do te realizohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptySat Jun 20, 2009 12:27 am

Kujdes, shperthim!Kushtet jane pjekur. Shqiperia munde te digjet deri ne themel per here te dyte brenda 12 vjeteve, por Serbia, Greqia, Rusia, Franca... ngurojne ti japin urdher PD-se dhe PD-se qe te ndezin fitilin. Perse...? Atje eshte sherbimi sekret serb (BIA, kyrill. Бeзбeднocнo-инфopмaтивнa агeнcиja, БИA). Atje eshte edhe sherbimi sekret grek (Ethniki Ypiresia Pliroforion, (EYP) Εθνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ) por Berisha dhe Rama duken konfuz, te coroditur ne pritje...

Perse pra? Atje eshte fitili atje eshte shkrepsja dhe Shqiperia eshte shendruar ne nje fuci dinamiti, por urdheri per ta ndezur nuk po vjen sepse shefat e politikaneve dhe qeveritareve tane ne Beograd e Athine kane frike se nuk do te munde te kontrollojne rezultatin e shperthimit ashtu sic ndodhi ne vitin 1997-te.

1997-ta ishte llogaritur qe te bente ndarjen praktike te Shqiperise midis Greqise dhe Serbise, por SHBA (Zoti e bekofte) dhe Turqia (Allahu e bekofte) ndaluan kete katastrofe te sigurt ne dem te shqiptareve.

Sot Shqiperia (ku agjentet serb, rus, grek jane ne pushtet dhe politik) ne menyre te pamerituar eshte anetare e NATO-s, hapesira ajrore shqiptare mbrohet nga ushtria truke dhe kjo ka bere qe kompjuterat e sherbimeve sekrete serbe, greke, ruse, franceze jane coroditur. Ato kompjutera nuk po munden te marin vendim dhe te japin urdher per djegjen e Shqiperise. Eshte frika se ndryshe nga viti 1997-te ku plante e tyre perfundimtare u ndaluan, kete radhe tentativa per djegjen e Shqiperise ka per te demtuar rende intersat strategjike te tyre ne rajon. Kjo nuk do te thote se tentativa per te djegur perseri Shqiperine ka kaluar. Sherbimet sekrete te siperpermendura e dine se do te debohen nga Shqiperia dhe ne ikje e siper, per hakmarrje por edhe per ta bere sa me te kushtueshem largimin e tyre ata munde te urdherojne nje 1997-te te re edhe me te pergjakshme.

Vajisni armet, mprehni bajonetat... mbroni familjet, mbroni Atdheun, mbroni veten tuaj.Petrit Kola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptySat Jun 20, 2009 9:27 am

Kole une jetoi ne france dhe e di qe me çdo kusht jan qe ka ka shqiptar nuk na dojn syt me na pare dhe a ke ndegjue qe nans tja marrin femin per qefi e ta deboin edhe pse ka martes ne france!!!!Shqiptari me se pari duhet te kemi dashuri mes vedi dhe kjo eshte force qe bashkon,bashkohemi kur na djeg shpirti per nje shqiptar kur eshte ne halle ne fundin e botes,e pasha nje perendi ne vetem fjale kemi kinse po digjemi per njeri tjetrin sa me orzoprue ndonje poste te larte e pastaj pyken vellaut !Franca ,gjermani jan armiqet kryesor te shqiptareve,dhe keta e derigjoin njerezin!
Gjermani kur isha ne azil ma shkrujshin ne AUZVAJS jugosllave pa kerkesen e serbise,dhe kur ne prefekture ua shkerdheva kete AUZVAJS me thane se ti je keshtu,e pse u thash ne nje ane kinse na doni,a ne anen tjeter ne kohen e luftes sa shqiptar patriota i kethenete me dhune dhe drejte ne aeroportin e prishtines dhe pa merri ne shtepi i vriteshin serbet !Ne jemi tan shqiptaret nje popull mbrapeshtan kemi vetem fjale dhe e tutemi njeri tjetrin qe ti thojna shkaut ja a po ta plotsojna deshiren dhe vrajna shqiptar qe e dojn shqiptarin ,kur drite nuk kena me pare,sepse popull ma te poshter nuk ka kerkund ne bote as shtaze ma te poshtra se na nuk ka kerkund as jashte tokes !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptySat Jun 20, 2009 9:38 am

Serbise pse i frigohet e tere njerezia ??????
Sepse vdesin per patriot serb ,Dhe sa serb banen atentate ne qeveritar te shteteve dhe ne amerike serbet ne luften e e bosnes per pakes jan kan ka ja dhezin atomin!!!Ne suedi kryeministreshen a ja plagosi per vdekje ?Ndofta jam i revoltuar i merzitur qe me ka ra malli ta puthi nje cope dhe te shqiptarise,por si te kethehem ne kosove kur une tere mundin tim e dhash per kosove dhe ne fund shqiptaret keta komandanta me debuan duke mu kercnue se nese beje e ja vraje nje vellaqko serb kan pune me mua,hajde e besonju se kan luftue per pavaresi ?Pos e kan zbatue planin e Henri Kisingjerit keta komandanta e zot i vrafte e ua humbet faren qenave!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptySat Jun 20, 2009 9:50 am

Shikojene dhe ndegjojene serbin se si e shan tribunalin e hages !

https://www.youtube.com/watch?v=JDAALTJ41nE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu EmptySat Jun 20, 2009 9:51 am

Neve edhe me ba e me na rrase k ne rrokemi mes vedi,po sepse vetvetes ja bejna sherrin !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty
MesazhTitulli: Re: Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu   Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: