Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyMon Aug 10, 2009 12:57 pm

Dihet se shqipetarët e Kosovës vuajten e po vuajnë ende nga serbet dhe
hordhitë e tyre,të cilet dëmtuan familje të tëra,vetem e vetem që të
thellojnë hendekun e krijuar,dhe të mos njohim as të mos dijme kurrë të
vertetën tonë të kaluar! Për të arritur këtë,okupatorët serb dhe
bashkepunëtorët e tyre "UDB-ashët,i munduan shumë nacionalistët e
atedhetarët. Ata që me politiken e tyre të gabuar,dhe me devijimn e
rruges së vertetë,duke iu lënë hapsirë dhe aq më keq duke iu dhënë
përparsiUDB-ashëve, si në pozita të mira në shoqeri,ashtu edhe të
ardhuara te majme në atë kohë ishin: Fadil Hoxha,Ali Shukriu ,Mehmet
Hoxha, Sinan Hasani, Kolë Shiroka, Veli Deva, Xhavit Nimani, Mahmut
Bakalli, Ilaz Kurteshi,Azem Vllasi, Shaban Kajtazi, Hysamedin Azemi,Kaqusha Jashari, Islam Bogiqevici,(Bogiqi,) Jusuf Kakarushi,Mehmet Maliqi,Rrahman Morina, e shumë shqiptarella të tjerë,.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kacimix
Anëtar i ri
Anëtar i ri
kacimix

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 42
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyTue Aug 11, 2009 1:48 am

heheh interesant qka paske bo se...!! po sjon bre .... po kto nderkombetart jan ka i shtypin pak shqipetaret e per ata politika e kosoves nuk po mundet mu shpreh qysh duhet ... se e dim mire se jakup krasniqi per qka osht a per kosoven e coft a per shqipnin etnike..!!

pershendetjee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyTue Aug 11, 2009 9:39 am

A e din rastin e Kupit me qiken e migjes 13 vjeqare !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyTue Aug 11, 2009 9:51 am

Mahmut Bakall qakalli ka qen mesuesi i Ramush Haredines,dhe qeni vdiq se zoti e denoi e jo shqiptaret qe kikiriteshin a nese vdes jugosllavija kena me ja hek qenit koken!

Fadil Hoxhen a e shpalli Adem Demaq dema patriot ?Kukuuuu
Ilaz Kurteshin tani e ke tek penzioneret zani si ndihet pse!
Kaqusha jashari oldi olldi babo e bija e shkines ne qeverin e kosoves dhe metohis dhe tani ne krye te vendit bashk kam per kamb me Agim Qekun dhendrrin!

Islam Begoviqat po vendosin ne tan kosoven!


Mehmet Maliqi ka vdek,por i biri tij po e tjerr politiken neper mjetet e shtypit Shkelzeni !

Karakushi edhe ma pisi shetit dhe vendos kundra kujt!

Azem Vllasin e ke avokat dhe prite diku ambasador!
Nekibe Kelmendin a se ke ne krye te gjygjesorit dje kjo bashk me burrin e saj na denojshin per plisa qe mbajshin shqiptaret!apo veq per dy germa!Kam shume me shkrue por per fund;
hajde hajde moj Dudie se njeriu i deshun ska sajgi!

Mu kan pasanik te gjithe iu flukni mbrapa mos po i peshton ndonje pordhe e me ja pire qesi jeni te lindur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyThu Aug 13, 2009 1:00 am

boll jan idiota qeta ldk-stat veq edhe qeta pdk-stat pse e bijn vetin dhe popullin ne ket pozit.s´kisha besu kurr veqse duhet me prit hala si haxhia e xhiti e detektivi me i provu gjitha katrahurat dhe per ket kush sun po ja lun valla rrespekt-djema.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyFri Aug 14, 2009 5:06 pm

Xhemo
Une per veten time kam thene shume here se ate dite qe mendoi ta tradhetoi popullin tim shqiptar zotit do ti kish lutur qe te beje varjen me nje konop ne mes shqiptareve !
Nje njeri intelektual qe e tradheton popullin e vete per ate vdekja eshte e embel si mjalta!


Haxhi Latif Kuçi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyFri Aug 14, 2009 6:06 pm

jane te titos te Milloshit dhe te tadiqit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyFri Aug 14, 2009 11:59 pm

jo sjan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptySun Aug 16, 2009 8:01 pm

E kush jan pra sipas deshmise se juaj ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptySun Aug 16, 2009 9:26 pm

99% jane ne qeveri ishe titistet e udbashet e serbise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptySun Aug 16, 2009 9:36 pm

xhiti
sa ishte lufte ne kosove;e kerkova nje vertetim per me njxjerr nje certifikat dhe serbet me thane se duhet mi pague 9000 marka ?Pse u thash?porezin duhet me pague!Se keshtu Milloshi na ka thene !
Une ja shajta ***** Milloshit ,dhe nje shqiptar i fiseve tona punojke ne zyren e financave dhe kur e kapi telefonin dhe don me thirre policin serbe !Une ja prita me bo e vetem me sjell telefonin me tel te telefonit ta kepusi qafen !Dhe iu afrojsha secilen here duke e frigue se edhe mua me hyri friga dhe me vedi e kisha revolen dhe thoja a mi vra shkijet apo kete qen e humba veten ne moment!Dhe per fat nje serb ma priti a e sheh Haxhi neve na shajte kryetarin ton dhe ne nuk u hidheruam a e sheh shqiptarin tend si reagoi ne ty ?Nuk po e zgjasi ma shume ky quhet NIJAZI KUçI dhe tani minister!!! o zerat e dheut a edhe ky paska qen ne uçk ?Te dyshimt me jeni se edhe tezaku im ka qen komandant i qindra ushtareve te uçk e din luga se çka ka ne vorber, mos na genjeni !

Shiqoje ne maqedoni se çka i ke bere shqiptareve te tu "no comento "!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptySun Aug 16, 2009 9:55 pm


BAC, ENDE NUK U KRY…!

Nga Prof, Xhavit DalloshiPas pyetjes s’ime që ja bëra një komandanti të lartë të ish UÇK-së, se pse ne shqiptaret luftojmë mirë, por qe në fund e tradhtojmë njëri- tjetrin dhe humbim në politik?!


Një komandant i lartë i ish UÇK-së, njëherë gjatë një bisedë në shtëpinë e tij, më tha:


“Në luftë janë hyrë 4 grupe të ndryshme”


- Një grup shqiptaresh, që uniformen e kishte veshur sa për sy e faqe, vetëm që tua shohin uniformen veshur, dhe ata nuk kishin qëllimin që të luftojnë fare!


- Grupi tjetër kishte veshur uniformen dhe rrokur armetë që te çliron më të vërtetë Atdheun, ata hynë në luftë dhe japin jetën e tyre për çlirimin e Atdheut!


- Një grup tjetër, vesh uniformen që të shfrytëzon rastin, që të pasurohen në luftë, ata vjedhin e bëjnë çka munden në emër të luftës, qëllimi i tyre nuk ishte pra çlirimi nga okupatori dhe robëria!


- Kurse grupi tjetër, hynë në luftë me laps në dorë, (si në studime), ky grup ka llogaritur me kohë pushtetin, ata pra shfrytëzuan luftën për qëllimet e tyre politike që të vijnë në pushtet. Qëllimi i tyre nuk ishte çlirimi i atdheut, por ishte vetëm pushteti!


Kur dëgjova këtë shpjegim u befasova, thashë më veten time, valle, mos jemi ne shqiptaret njerëz të çmendur,por, mjerisht këto fjalë të tija po dalin realitet!


Pas shpalljes se pavarësisë, më 17 shkurt 2008, ku u shpall Kosova ,,shtet i pavarur dhe demokratik“ sipas planit të Artisaarit dhe rezolutës 1244,nga liderët politik u skenua dhe organizuan manifestime, tubime të ndryshme, kinse për manifestimin e ,,Pavarësisë së Kosovës“, disa të rinj të organizuar nga këta politikan dolën dhe defiluan me sloganin ,,Bac,u kry”, ky ishte ofendimi me i rënd që iu bë ,Adem Jasharit, dhe të gjithë dëshmoreve të kombit që dhanë jetën në luftën çlirimtare, për çlirim dhe bashkim kombëtar.


Këta lider të UÇK-së dhe të partive politike, si pozitë dhe opozitë, vazhdojnë prapë të manipulojnë në emër të UCK-së, se kinse : Adem Jashari dhe dëshmoret e dhanë jetën,,për Kosovën multietnike, për Kosovën pa flamur, për Kosovën pa ushtri, për Kosovën pa identitet kombëtarë, dhe për ,,kombin kosovar“.


Çdo vit e më shumë po zbehet manifestimi i Epopesë së UCK-së. Organizimi dhe manifestimi i Epopesë së UÇK-së në Prekaz, këtë vit ishte shumë i zbehtë, pjesëmarrës në manifestim ishte një numër shumë i vogël i qytetareve, por edhe nuk kishte pjesëmarrës nga qeveria dhe presidenca e Kosovës.


Po do te ndodhe qe vitet e ardhshme Baca Adem e Hamez Jashari dhe deshmoret e luftes s,do te permenden fare.


Ata do te permemnden vetem gjat fushatave te zgjedhjeve politike,sa per te fituar ndonje vote!


Kjo dëshmon deklaratat tona të mëhershme, se shpallja ,,e pavarësisë“ nga ky parlament dhe kuvend kosovar janë vetëm edhe një mashtrim i radhës, që po iu behet popullit shqiptar të Kosovës.


Po më vjen mirë, tani kohëve të fundit, por më kohë, e vërejti edhe Bekim Jashari, njëri prej familjes se Jashareve legjendarë (por, këtë ende nuk po verën Murat Jashari, me te cilin ende po manipulojnë dhe po e shfrytëzojnë ketë politikanet për interesa e tyre personale dhe partiake).


Bekim Jashari tha:“Unë mendova se me te vërtet ,,Bac ,u kry, por tani po e shoh se, Bac, nuk qenka kry ende..!


Në Prekaz nuk ka qenë i pranishëm kryeministri Hashim Thaçi, nën përkujdesjen e të cilit është mbajtur “Epopeja”,poashtu kanë munguar edhe i pari i vendit, Fatmir Sejdiu, ministri i FSK-së, Fehmi Mujota, si dhe komandanti i FSK-së, Sylejman Selimi.


Bekim Jashari ishte i mprekur se përse nuk ka patur parakalim të ushtareve të UÇK-TMK- së.?


Kjo forcë u shkatërrua nga vet shqiptaret karrieristë dhe servil!


Nuk kishte parakalim, sepse FSK-ja dihet fare mirë, se nuk është ushtri e Kosovës, por një forcë sigurie multietnike, që për detyrë ka intervenimin gjatë vërshimeve natyrore si dhe detyrën e zjarrfikësve.


Kjo pra dëshmon qartë, se Kosova nuk është shtet ende, por është koloni e UNMIK-ut dhe e EULEX-it.


Në Kosovë punohet sipas planit të Artisaarit dhe rezolutës 1244, njëherit edhe sipas planit të gjashtë pikëshit të sekretarit të OKB-së, z. Ban Ki Munit!


Pra, është mirë, që populli të kuptoi se Kosova nuk është shtet, por kjo është edhe një mashtrim i radhës nga politikanet tanë “shqiptar”.


Nuk ka shtet në botë pa vetëvendosjen e popullit shumicë, dhe pa demokraci të mirëfilltë!


Populli duhet te vetëdijesohet, dhe t’i thotë jo kësaj politike antishqiptare dhe antikombëtare!


Lirinë nuk na sjellin të huajt, ajo fitohet nga vet populli, dhe më të drejtën për një Referendum gjithë popullor.

Gjermani, më 08.03.2009
_________________
E thashë një fjalë shqip-Atdhe,Shqiptova një ideal-Komb,
Kujtova një emër-Shekspir,Lypa penën e tij,
Për të përshkruar jetëshkrimin tragjik të popullit tim,të lashtë sa vet Ballkani.
Të ndodhur aty para Botës Greke,pushtimeve Romake,dyndjeve Sllave,
Që mbijetonin robërinë dhe ende frymon për të gjalluar.

Atëhere vetes i thirra veç një emër: SHQIPTAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptySun Aug 16, 2009 9:56 pm

Amaneti i deshmoreve nuk ishte kosova e minoriteteve nuk ishte ndrrimi i flamurit ,i hymnit , i historise , nuk ishte qe te zbatohen plane ne dem te popullit shqiptar si marrveshja e Rambujes Pako e Ahtisarit marrveshja e Kumanoves , amaneti i deshmorve nuk ishte qe brenda te teritorit shqiptar te arrestoj xhandarmeria serbe civil shqiptar , nuk ishte me ju dhan kompetenca sebeve me ju kriju enklava , me na sundu misionet e huaja KY NUK ISHTE AMANETI I DESHMOREVE , AMANETI I DESHMOREVE ISHTE BASHKIMI ME SHQIPERINE dhe CLIRIMI I te gjitha trojeve te Shqiperise Natyrale ishte qe te kemi vetem nje HIstori vetem nje Abetare nje Flamur qe e patem me shekuj nje hymn ku kendohet shqip ne te dhe jo muzik bugarqe apo greke

BAC ATA QE THIRREN SE LUFTUAN ME TY NJE PJES E TYRE TE TRADHTUAN BAC E SHKELEN GJAKUN E JUAJ PRA GJAKUN E BIJVE DHE BIJAVE ME TE MIRA TE KETIJ KOMBI
BAC TE TRADHETUAN ME PROCESE TE DEMSHME ME KOMPROMISE E BISEDA ME SERBIN BAC

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyMon Aug 17, 2009 5:56 pm

xhiti
Une keto fjale i kam thene ne promovimin e vepres sime me 8 mars 1997 ne pranin e intelektualeve shqiptar ku inqizimin tim e ka komandanti,poeti gazetari dhe pajtimtari i gjaqeve Behran Hoti nga drenica te pranishem ishin edhe keta ;Prof.dr Kajtaz Rreci,.Prof dr Mejdi Elezi,komandanti ne zonen e pashtrikut Avdi Ibrahimi,Bajram Bekteshi,prof dr Begzad Baliu ,Refki Reshitaj,Bajram Olloni drejtor i SHL ne gjakove,prof dr Tefik Geci e tjere e tjer!Dhe u thash qe lufta ka mu kalle ne kosove por keni me na tradhetue ju akademika qe po me vjen keq me ua thene keto fjale te pahijshme !!
Dhe dr prof Mzjdi Elezi ma priti se kinse une jam ka frigohem nga lufta a lufte nuk ka me pas!Dhe ne fund te luftes ne telefon me merr Behran Hoti dhe e pyesi si jeni,a keni shpetue nga terrori i shkive ?Ai me thote heeee heeeee Haxhi kam humbe shume ne lufte!!O Behran a tu ka vra bre ndonje antar i familjes nuk bante za drenicaku dhe mbas disa minutave po fole he mozamakeq çka koka ba o zot me kete e paska humbur tan familjen !Dhe ne fund te lutjeve te parreshtura me thote eeeeeeeeh mu kan vrare shume shoke !!Kjo heeeee eshte mesim i jashtem o xhit por kuku per ne kujt to beson tani ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyMon Aug 17, 2009 7:14 pm

ashtu eshte,krejt do shpijuna qe deri ne fillim te luftes punuan me shkaun tashe kinse ankohen shiten patriot.
Po shpeshe n takime me shok ne Prishtine e gjetiu kritikoi keta se si po bashkpunojn me shpijuna tashe.
Keta thojne se Qeveria Thaqi e Ramushi Lima etj i kan harrua shoket e luftes keta pran vetes kan marre keshilltare ish te udbes te Rugoves .Kurse kan larguar bashk luftetaret se jane te pa ndegjueshem.
Ramushi ashtu ne kryesi ka tradhtaret farkistet udbashet.
Sepse me leht e ka me tradhtare..
Po per qata hjek ky popull dhe ka me hjek si thiu.
Se seshte ne gjendje mi dallu patriotin dhe tradhtarin..
une njof shume te cilet kan qen me shkije tashe jan neper pozita te larta dhe te emrum prej pdk.
keta thojne se jena me uck vetem pse jane anetare te pdk.
Qfare budalliku.
Per at jena me shkije dhe skena sovranitet.
Po ti kan hjek qka ka shqiptare dhe ketu disa mburren se kinse paskan luftue.Po pse paskan luftue per me coptue kosoven.etj.
Adem jashari me shoke nuk ka hy ne lufte per kete lloj autonomie multietnike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyMon Aug 17, 2009 11:28 pm

ma merr mendja se nuk jane Titistat ne Qeveri
se sikur te ishin ata nuk do te kishin perparu keshtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyTue Aug 18, 2009 12:31 am

Po kush jan sipas teje ?Dhe çfare perparimi na pruren ?Hahaaaa
Po po na bijn policin e serbise haha mire e ke edhe kesaj i thene patriotizem ta pranoi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyTue Aug 18, 2009 3:46 pm

xili jo sjane vetem 99%.
Nuk pi njofshe mire ja nuk don realitetin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyWed Aug 19, 2009 8:49 am

xilio
i njef shume mire qe jan kon qe te gjithe me frymen e pordhes se Rugoves!Bile edhe Adem Jashari ka qen ushtar i Rugoves,bashk me Thaqin,limen e te gjithe pse jo por keshtu ka qen marveshja!Edhe xhavit haliti rugoviq,edhe isuf gervalla pooooo,Edhe Hidajet Hyseni gjere pakes pa krise lufta !Mos te lodhem tane bere rugoviqka!Dhe rugoviqat e kan pas nje zanta me tu kercnue hajt se kena me ta que uçk dhe kan me te lidh per kemb e kan me te leshue ne bunar!!!!!!!!!hej kush eshte kundra uçk jan spiuna te serbise,a vete keta kan qen qenefat e setrbise!Keto i kam perjetue qe ne fillim te daljes ne sken te uçk !!!!Bota e din neve na mashtroni me dhune a njerezise e din njerezia dhe sherrin keni me ja pare kesaje dredhije qe e keni bere!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyWed Aug 19, 2009 3:05 pm

sjan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyWed Aug 19, 2009 3:07 pm

jan 99% komunistat lkj udba.
Apo ke naj tanin aty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyWed Aug 19, 2009 6:02 pm

Po të mos ishin nuk do ju blenin edhe traktova e të shkonin e gostisisn në shtëpit e tyre se për shpija të mos flasim ?
E cilit Shqiptar i blien traktor a po i ndihmuna sado pak , por vetë qka ju marin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyWed Aug 19, 2009 6:09 pm

Familjet e deshmoreve dhe femijet e tyre nuk kane kulm mbi koke.
E serbeve ju marojne shtepia moderne rruge rryme asfalt.
Dhe pas disa vjetesh prap kane me na shkaterrue.
keshtu ndodhi me 1981 jundertun shtepija rruge i favorizuan ne pune ,me 1989 keshtu dhe me vone na ozurpun dhe shkaterrun.
tashe prap e njejta politik me te njejtet njerez te ish lkj lkk.
Dhe me ndihmen e disa individeve te luftes.
QE qellimin kishin pas pushtetin interesin familjarizmin servilizmin e jo shtetin.
keta po bashkpunojne bashke me dezertoret tradhtaret dhe shkaterruan gjithqka shqiptare si ne kosove shqiperi Shkup Presheve Bujanovc medvegj.
Argat e serbise dhe sllaveve se bashu me Sollanen shkaterruan qenjen shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyThu Aug 20, 2009 8:07 pm

Bekim Jashari tha:“Unë mendova se me te vërtet ,,Bac ,u kry, por tani po e shoh se, Bac, nuk qenka kry ende..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? EmptyThu Aug 20, 2009 8:11 pm

Jo more Bekim Jashari
Jo qe su kry,por nuk me kupton populli fudull roberin qe edhe me zi se kur ishim nere serbi po hek!!!!!Sa ishte lufta kemi pas rryme o Bekim !E tani Trepaqa po punon e shqiptaret po ndertoin per bythen e vete private !E popullit tompuzin!!!!Peropara thojshim kosovo radi serbija se gradi,tani tradhetaret po pasurohen e njejta sepse keta jan argatet e serbise more daja im!
me kaq se ju lidha shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty
MesazhTitulli: Re: A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?   A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A jan ne qeverin e kosoves keta njerez te titos ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: