Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ÇFARË ËSHTË KUR’ANI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi
Anëtar
Anëtar
Mexhid Yvejsi


Male
Numri i postimeve : 429
Age : 72
Vendi : Gjakovë, Kosovë
Registration date : 04/05/2009

ÇFARË ËSHTË KUR’ANI Empty
MesazhTitulli: ÇFARË ËSHTË KUR’ANI   ÇFARË ËSHTË KUR’ANI EmptyThu Jun 25, 2015 12:38 am

ÇFARË ËSHTË KUR’ANI

Kur’ani është Gjithësia që flet,
Gjithësia është Kur’ani që heshtë.

Shejh M. Ibn Arabi (1165-1240)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ÇFARË ËSHTË KUR’ANI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare eshte Universi???
» Çfarë është historiciteti
» Çfarë është e veshtirë në jetë?
» ÇFARË ËSHTË PRISHTINA PËR SHQIPËRINË ?
» Ndarja e kosoves eshte zgjidhje,çfare o njerez qe jeni verbu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Teologji-
Kërce tek: