Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bessa
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bessa

Numri i postimeve : 188
Registration date : 26/12/2007

Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona? Empty
MesazhTitulli: Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona?   Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona? EmptyTue Dec 06, 2011 8:36 pm

???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona? Empty
MesazhTitulli: Re: Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona?   Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona? EmptyWed Dec 07, 2011 10:04 pm

Ne shtetet e perendimit eshte tradite dhe nevoje e kohes qe psikologet gjenden neper shkolla apo siq i quajne punetore social dhe bejne identifikimin dhe burimin e frustrimeve te nxenesve dhe jane ne kontakt me prinderit e tyre.Kjo duhet te implementohet edhe ne kosove sidomos ne shkollat publike por meqenese kushton ne mjete ministria e arsimit nuk e ka pare si domosdoshmeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nevoja dhe roli i psikologve në shkollat tona?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: