Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besa hysenaj
Fillestar/e
Fillestar/e
besa hysenaj

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 34
Vendi : Aty ku gjithmon me kerkon puna
Profesioni/Hobi : Prof.
Registration date : 19/09/2011

Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves Empty
MesazhTitulli: Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves   Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves EmptyThu Sep 29, 2011 10:51 pm

Me ka ra rasti te lexoj ne forume te ndryshme ne lidhje me ket per ate edhe hapa nje tem, kam lexuar qe ka sharje ne mes te shqipetarve te Shqiperise ndaj atyre te Kosoves dhe anasjelltas hapen diskutime rreth kengetareve e shum gjerave te tjera ku perfundojn me shum fjale ofenduse si ato: ik ore shko hek grekun prej Shqiperise dhe ajo tjetra mir ua kan ber serbet.Nuk di pse behen kto percarje e kto sharje mes veti fundja fundit nje komb jemi dhe nje gjak kemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: