Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptySun Jan 23, 2011 10:32 pm


YouTube - Vrasja te Kryeministria 2 ..News 24 mashtron shqiptaret
https://www.youtube.com/watch?v=9YMRlPYFKXU&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9YMRlPYFKXU

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 5:21 am

http://ntv-news.blogspot.com/

http://www.livestream.com/ntvnewslive?utm_source=lsplayer&utm_medium=ui-play&utm_campaign=click-bait&utm_content=ntvnewslive
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 1:22 pm

F.l.m. medalim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 2:16 pm

Vetem nje psikopat i llojit Sali sllobodanka berisha sillet ne menyre baditeske arrogante diktatoriale qe si ka hije nje qeverie demokratike..
69% e qytetareve kerkojne doreheqjen e psikopat berishes!
Murrarren fund lojrat e tija me shqiptaret dhe shqiperine
Let shkon te miqte e tije ne beograd.....me gjithe ata simpatizante e tije qe perkrahin kete tradhtare..

Ambasadorët kërkojnë dorëheqjen e Berishës?
Disa gazeta italiane kanë zgjedhur për të raportuar nga Tirana frazën e kryeministrit tonë, të përsëritur disa herë gjatë ditës: “Nëse Edi Rama do të provojë një herë të dytë të bëjë atë që bëri, do të ndëshkohet në mënyrë shembullore, ashtu siç ndëshkohet një bandit”. Kushedi sa duhet të jenë tmerruar gazetarët “e shkretë” italianë nga kjo frazë. Një kanosje e tillë ndaj leader-it të opozitës prej kryeministrit, për ndonjë nga anët tona, në Shqipëri, nuk është ndonjë gjë kushedi se çfarë, por për ata që e dinë mirë se ç’është demokracia, duhet të jetë një gjë që të ngjeth mishtë. Edhe gazetës “La Repubblica” i kish bërë përshtypje të veçantë ky qëndrim. Madje, në këtë gazetë bëhet aluzion mbi një kërkesë të bërë Berishës për dorëheqje nga ndonjë ambasador, apo nga disa ambasadorë. Kjo gazetë jep vetëm përgjigjen që Berisha ka dhënë në takimin me ambasadorët. “Jam zgjedhur në mënyrë demokratike në zgjedhje të njohura prej jush. Vetëm dorëheqja nuk më shkon në mendje”. Berisha nuk e përmend kurrë dorëheqjen pa ia kërkuar njeri.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 3:13 pm

69% e qytetareve kerkojne doreheqjen e psikopat berishes!

Nga na e nxorre kete 69% ,ti more????Apo ke fjet me Edvinin... hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 3:28 pm

QEVERIA HEDH VALLE MBI KUFOMA
Nga Arben Duka

Me kujë dhe me lot,

Po qan dhe lamuri

Shqipëria ime,

Ç’e keqe të zuri

Këngët e mjerimit

Në buzë të mbetën

Ata që të vodhën

Të morën dhe jetën

Në goglën e fundit

Ta shtrënguan lakun

Ata që të vodhën

Të derdhën dhe gjakun

Dëshmorët dhe varret

Liri po thërrasin

Kusarët e shtetit

Popullin e vrasin

Janë zhytur kaq thellë

Në llumë e batak

Kolltuqet e zeza

Po kullojnë gjak

Vampirët me gjak

S’janë ngopur akoma

Qeveria hedh

Valle mbi kufoma

Të gjithë morëm plagë

Nga ai tërmet

Qeveria vrau

Popullin e vet

Popullin e mbyti

Në gjak dhe në lot

Dhe në jetë të jetëve

Duart s’i lan dot

Populli plagoset

Nga çdo diktaturë

Po popull vigani

S’mund të mposhtet kurrë

Krejt përkohësisht

E keqja sundon

Po në fund të fundit

Populli fiton

Ai veç me frymë

E mposht çdo rrebesh

S’e mban dot as Zoti

Po doli në shesh

Ai është tani

Luan i plagosur

Ndaj lufta e tij

Nuk do ketë të sosur

S’ka forcë që të shuajë

Fuçinë e barotit

Veç populli ka

Të drejtën e Zotit

Gjer në frymë të fundit

Jam me ty o popull

Le të lehin qentë

Që na vijnë rrotull

Jam me ty o popull

Bisha dot s’të ndal

Për ty dhe Lirinë

Gjakun unë e fal

Kush të më kërkojë

Di ku të më gjejë

Gjer në frymë të fundit

Do jem në betejë

Të thyejmë pa frikë

Pranga e zinxhira

Gjersa këtu mbret

Të shpallet e mira

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 6:48 pm

Berisha Ramës: As mos guxo më që të prekësh institucionet!


“Po guxove të prekësh sërish institucionet, do të kesh përgjigjen më totale”.
Me këto fjalë, kryeministri Berisha i është drejtuar nga mbledhja e qeverisë liderit të opozitës, Edi Rama, duke e paralajmëruar që as të mos guxojë të organizohet sërish për të arritur dhunimin e institucioneve.
“Çdo tentativë e tij ndaj prekjes së institucioneve, do të marrë ndëshkim dhe ky nuk është absolutisht një kërcënim”, deklaroi qartë Berisha.
Duke i thënë sërish Ramës se në një rast të dytë, kurrë më s’do mund ta mendojë të dhunojë shtetin.
“Do të marrësh vetëm atë që meriton kryebanditi, do të kesh përgjigjen më totale, do të ketë zero tolerancë, ndaj prekjes së çdo institucioni”, tha Berisha.
“Le të paguajë zjarrvënës, të bëjë ç’të dojë, nuk do ketë kufizim të lirive të opozitës, le të protestojë sa të dojë në mënyrë paqësore.
Kurse zotëria e tij, po e teproi, do të më detyrojë të mbaj fjalën e dhënë”, tha konkretisht Berisha ndaj Ramës.Mbrapsht në krye Shko poshtë
fatlum
Anëtar
Anëtar
fatlum

Male
Numri i postimeve : 272
Vendi : Prishtina/MEdvEgJë
Registration date : 01/09/2007

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 8:37 pm

Edi Rama eshte klysh Grek qe ka per qellim ta perul kombin e vet,ne nje kohe kur shqiptaret ishin duke lulzuar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.medvegjaonline.com
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 8:59 pm

Sali berisha Dhenderr i serbise-kundershatere i UCK-se Bashkpunetore i Millosheviqit -Bullatoviqit!
I cili perzuni anetaret e UCK-se Adem jashari dhe fehmi Lladrovci me shoke nga shqiperia!!!!

Lajmet e përditshme rreth Damir Fazliç janë të një efekti domino, që filluan me disa kompani fantazma të shitura miliona euro kur nuk kanë asete dhe vazhdojnë sot me parqe energjetike. Zoti e di ç‘do na dëgjojnë veshët nesër, por një gjë po bëhet më e qartë se kurrë: Harta e Shqipërisë është në duart e Fazliç. Kjo nuk ka nevojë për konfirmim, sqarim apo burime të besueshme. Një foto që flet më shumë se 1.7 milionë euro, të trondit pa masë dhe të bën të mendosh as më shumë, as më pak, porse shteti shqiptar ka kohë që ka rënë. Një biznesmen i dyshimtë, i arrestuar para ca ditësh në Bosnjë, i përfolur për pastrim parash dhe trafiqe të pista, është në tavolinë me qeverinë shqiptare dhe njerëzit më të rëndësishëm të këtij shteti, të cilët raportojnë ku i kemi pikat e forta e të dobëta.Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyMon Jan 24, 2011 9:04 pm

Ky njeri është armik i betuar i partisë, prandaj duhet të varet në litar”!HYSEN SHESHORI: KOMUNISTI PASIONANT SALI BERISHA

NDIKOI DREJTPËRSËDREJTI NË DENIMIN TIM ME VDEKJE!Në një intervistë dhënë në dhjetor të vitit 2002, për gazetën “Plaga”, organi i Shoqatës së ish-të Burgosurve Politikë, Hysen Sheshori rrëfen se në sallën e gjyqit, nga ku mori dënimin me vdekje, nuk ka pasur një dëshmitar dosido, por vetë Sali Berishën. Berisha (kryeministri aktual i Shqipërisë) para trupit gjykues dhe sallës deklaron duke bërtitur ”Ky njeri është armik i betuar i partisë, prandaj duhet të varet në litar” (!!!)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 3 EmptyTue Jan 25, 2011 4:56 am

Shikoni se deri ku ka arrit degjenerimi kanibalist envero-stalinian!
Po a vihet dore ne nje femen, femi !!!!
Kete muned ta bejen vetem nje race e poshter qe ska fjale per ta pershkeru ne asenje fjalor!
Shyqyr qe sot ashete koha e internetit e tekenologjis moderne, per ndryshe kohet e erreta te diketatoreve kishen mujt akoma me depertu ne mendjet e popullit me ane te prpogandes felliqet. Sot shifet nga qielli degjenerimi i djajeve te kuq.

Shikojeni me kujdes se cfare muned te bene nje i terbu pa asenje fare ndjenje njerzore! Kete race te ndyte e kem peshqesh nga shkiet.