Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutoriMesazh
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 5:41 pm

po frigohemi prej ju djemt e vajzat e udbasheve sepse kosova ende nuk eshte shtet po nen sovranitetin serbe dhe koloni e huaj.
Deri te zhjduken udbashet ju bijte e udbes qe shkazterruat qka ka shqiptare gjithmon do te ket shqiptare me maska.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 5:44 pm

kosova eshte 99% me serbe dhe argat te tyre.
Rrugaqet nuk kan lidhje me patriotet shqiptare ata jane si ju
Qe here ane e here kendej silleni si po...neper terqe pas udbasheve partive antishqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 6:16 pm

o xhiti kan met udbashet me na tregue per politik.
Duhet damaskue kete politik antishqiptare.
Qe trojet tona po falen armiqeve dhe keta i perkrahin keta politikan Zogiste hesatoiste Rrahmanoiste Rugoviqoiste Thaqoiste Ahmetoiste.Salioiste...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 8:00 pm

Qe fiona e hjeka masken .
Qka po do .
Mos po mendon se po ju frigohemi servileve udbasheve .
Jo oj zonje kurre.
Do te luftojme deri ne funde kunder tyre dhe juve servileve qe perkrahni shkaterrimin e kombit..
Dhe do bejme shqiperine nje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 9:06 pm

R E A G I M

Nga Shtabi i Përgjithshëm i Armatës Kombëtare Shqiptare(AKSH), më datën 14 tetor 2009

Në edicionin e lajmeve qendrore të RTK-së të orës 19.30 të datës 13 tetor 2009 mësuam se kinse në emër të AKSH-së, një person i pa njohur kishte bërë thirrje telefonike anonime, duke kërcënuar se në objektin e Gjykatës së Qarkut është vendosur një bombë, por më pastaj doli alarm i rrejshëm, ndërkaq në oborr të rektoratit u gjend mjeti shpërthyes. Thellësisht dhe tmerrësisht jemi të indinjuar dhe të shqetësuar për këtë që ka ndodhur. Është hera e dytë që pas Shtajnerit, dikush është shumë i interesuar që AKSH-ën ta paraqes si terroriste dhe të rrezikshme. JO zonja e zotërinj, kjo nuk është e vërtetë! AKSH-ja nuk frikëson, nuk plaçkitë dhe nuk e terrorizon popullin e vetë, i cili e mban dhe e ushqen. Fuqimisht jemi të vendosur që njerëzit e tillë, bartës të dukurive negative të tilla t’i identifikojmë dhe në bazë të akteve normative, vendimeve dhe urdhëresave në fuqi, të merren masa kushdo qofshin ata apo ato. Më herët opinionit i është bërë e ditur se që nga data 17 shkurt 2008 AKSH-ja ka pushuar veprimet në Republikën e Kosovës. Prandaj, çdo veprim i bërë në emër të AKSH-së, është sulm i drejtpërdrejt ndaj vlerave kombëtare dhe të arriturave, e sidomos rolit pozitiv që ka pasur AKSH-ja gjatë periudhës para dhe pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Veprimet e tilla dhe të ngjashme janë veprime të individëve apo grupeve njerëzish që nuk kanë asgjë të përbashkët me AKSH-ën, por në emër të tri shkronjave të arta mundohen t’i fshehin veprimet e tyre djallëzore dhe të ndyra, mundohen që duke u fshehur dhe mbuluar fytyrën, të përfitojnë në dy mënyra: e para, të njollosin dhe përlyejnë veprimtarinë e pastër atdhetare dhe kombëtare të AKSH-së së popullit, dhe e dyta, të përfitojnë dhe të kenë përfitime personale. Kërkojmë që për hir të së vërtetës që këta të pafytyrë dhe qyqarë të zbulohen dhe të hidhen para drejtësisë, ndërsa organet e hetuesisë së AKSH-së të ndihmojnë dhe identifikojnë personat e tillë. Me këtë mendojmë se do të fillojë të zhvillohet fija e lëmshit të zi dhe shumë të pa vërtetave që janë thënë dhe shkruar në kurriz të AKSH-së së vërtetë.

Prizren, 14 tetor 2009 SHP i AKSH-së

Zëdhënësi, Sokol Deliu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 9:29 pm

njerz e vertet te uqk-s jan ne mjerim momentalisht dhe ja nder shtresat mete persekutuar nga te gjith dhe nuk po ju hiqen fare turturar as nga miloshi nga nderkomtaret dhe vendoret. sa ju perket disa njerzve te dal nga faktori uqk e qe sot dominojn ne skemen politike ne kosov dhe gjetiu ata jan vetum matrapz dhe determinues te qeshtjes ton komtare,dhe veq jan tuj e trash veq ma shum ket problem veq sju shkon gat as ktyre dot perfundojn ne marrzira si shokt edhe do aleat udbasht te tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 9:37 pm

Aman ore burra ndaloni pak dhe qetsoheni, po deshirute te hapni gojen, hapne nje teme te re dhe shfryhi duke share.
Pse ngatrroni temet!!!!!!!!!!!
Me keto mesazhe te ketilla keni mbushur cdo cep te forumit BK
Jeni shume te qelluare per te share, e per cudi keni harruar, qe mos te kishte budallenje, me ke do qeshnim, e ata te cilet nuk dine te heshtin, rralle din te flasin mire.
Duhet te qeshim me disa , qe ne nje m'nyre qe te mos te qajme pe ta!
Mirmbetshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 9:47 pm

qka ka te keqe drini,qka spo te pelqen.
kritikat ,ndaj serrvileve ,apo pse disa dojne bashkimin disa servilizmin..
-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 9:53 pm

Thjesht Xhiti bashkimi nuk behet duke share, pore duke bashkuar mendjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 10:16 pm

Po cfar mendon more ju se populLI han bare mendoni . po ti ndaq le maske ndaq vere askujt si ben per ty . ju nuk vleni per bashkimin kombetare per kete jam e bindure. me ofendime nuk lidhet kombi me shpifje largon njerzite, Ata qe kan luftu dhe ju ben per bashkimin kombetare nuk kan koh te thrasin njerz ti bashkangjiten . ju vete jeni perzgjedh me drejtora e me sekretare .oo zote si nuk e kupton njeriu kur mere teposhzen .Nga kushe po inspironi ´per bashkimin kombetare nga njerz si Haxhiu qe eshte i semuare mentalishet mos te lutem se eshte turpe kur lexoj shkrim tilla vertet mbetem pa tekste ..Ju separi mensoni gjuhen e paqes dhe te dialogite e me pase beni thirrje per bashkim . ketu sa kam pare ata qe jan pro ldk dhe pdk ju i nenqmoni shume??? eshte ne rregull kjo .o njerze jemi ne demokraci more kemi lirin ete shprehurit pa kufizime arrin te kupton fjale pa kufizime .JU mundoheni te ben perqarje . ta ndani kombi e jo ta bashkoni ..Eshte turpe qe kemi njerz till ne mesin tone..
Nese don te beni debate ben si njerz e mos fyni prindrit kur nuk i njihen ase per se afermi. po mire eshte ajo thenja popullore se njeri cdo here kur don ta gjykoj tjerin fillon nga vetja .. ME FAL DRINIIII NESE KAM DAL NGA TEMA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 11:45 pm

un nuk po shof ndo nji perqarje por te gjith ata qe ndihen te till nuk gjejn veten asesi ne ket forum dhe per arsye te ndryshme te t tyre dhe ndihen te perqar sepse per bashkim dhe, Bashkimi kombetar i ngerthen vete te gjitha shtresat dhe llojet e njerzve dhe me metat e tyre fizike e psiqike dhe asht e drejt eklatante te vdes dhe dhe te flijohet dhe te digjet per ket qellim, pa marr parasysh defektet e tyre fizike psiqike e te tj....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 11:48 pm

me dy rreshtat e pare ekuptoje ca do thuashe se e peshtjell krejte. un nje pergjigjje dhashe ju ishit 3 kundershtare kjo tregon se keni frik nga e verteta apo .oo njerz parzit ne koke jeni ju qe mendon qe do bashkoni kombin. me fyrej e perqarje .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyWed Oct 14, 2009 11:59 pm

jo fiona nuk e peshtjella fare por ket mun ta sberthesh por mundesh mbas doj jave nga naj mik i juaji se vet jo dot,dhe po te frigohem nga verteta sdot te hyja ktu ne ket forum fare te polimizoja me askend dhe do isha strukur ne at kasollen time ne ket burgun ton te pa fund, mergimi.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 10:12 am

oo zotri ti bej nje analiz shkrimit tuaj dhe do hasesh ne shum gabim , nuk them un se jam e pa te mete ne drejtshkrime ama nuk po e kuptoj thelbin e shkrimit tuaj ate qe ti ke dasht te thuashe , ee po ti thua se je ne mergim nga atje ti do ti rregullosh gjerat per kosoven per nje bashkim kombetare eee kjo i bi prejt nje shpati ti leshova syte kur ti pash rruzat ne fyte hehhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 3:18 pm

Edhe uck e shajshin keshtu po keta njerez se me maska hajna kriminela ,tashe po keta udbashe e udbashe kinse e perkrahin.
Pse e perkrahin Thaqin Ramushin ata qe e shajten.
Sepse keta bejne politik antikombetare tradhtare dhe tradhtaret tashe i perkrahin se kane gjet strehim ne keto parti.
tashe shajne akuzojne aksh si serbija e njejta gjuhe antishqiptare shajne levizjen vetvendosje .
Se ja kane frigen se nje dite do te pergjigjen per tradhti.
Sepse deri sote tradhtaret bijte bijat e tyre kane jete lluksoze duke u perbe ne te huajt ne bashkim vllaznimin e ri.ne kosoven multietnike pa flamur pa sovranitet dhe pa komb.

bashkimi nuk behet me tradhtare e tradhtare me ata qe perbehen ne parti politike antikombetare po bashkimi behet duke u bashkuar te gjithe patriotet atdhetaret.
Duke distancuar dhe shkaterruar forcat tradhtare antikombetare duke ja qjerre masken tradhtare ketyre qe perbehen ne kete statuse sipas 1244.
keshtu vepruan edhe ne kohen e pas luftes se dyte botrore duke i denuar patriotet dhe duke priviligjuar shpijunet si sote,
Brojka mbrem,e ne emision tv shqiptare tha Sali berisha eshte tradhtare i kombit po shume indivisd perkrahin ate se edhe ata jane si ai.
Po nje udheheqes i huaj ka thene qe shqiptaret shesin atdheun per karrig.
Kurse ne vendet tjera ata njerez pushkatohen.
Te ne shperblehen dhe populli ju shkon mbrapa si dhent.
PO po levizin gjerat me ndihmen e atdhetareve .
keta plehra qe perkrahin te keqen dhe tradhtine do te mbesin mnbeturina-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 7:24 pm

Fiona me lalen jo prej nji shpati ti lshova syt por e kam ndihmu edhe nga diaspora atdheun, dhe do ta ndihmojm perseri gjer ne vdekje, dhe je shum cinike, se 50% i uqk-s ka qen po nga diaspora shikoje statistiken dhe do te bindesh.shpresoj se do me kuptosh ksaj rradhe.klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 10:17 pm

ee po tani mos e humbni ate ndime more zotri . nuk je ti i vetem qe ke ndimu nga atje edhe ne familjen time kan ber nje gje till´ e mos me shume , po ti lem keto tani se nuk na shpijen askun keto gjera duke u mbrojt mbas atyre gjerave qe kemi pas obligim mendoj une ...
per deri sa jemi bonore dhe te kesaj toke jeta e cdo njerit duhet tjet ne sherbim te vendit . po ju po hudhini balte mbi shoket tuaj se pari . i quani tradhtare udbashe . e shume gjera tjera pse keto perqarje po ndodhin pse ??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 10:37 pm

" Edhe nese ky qe fati im, une pajtohem me te, pavaresishte nga cmimi qe mund ta paguaj, seps femijet e mi dhe jo une vete, jane kuptimi i jetes sime.
Atdheu e fiton kuptimin me ta jo pa ta, pasi qe per atdheun mund te luftohet vetem ne emer te njerezores dhe kurrsesi ndryshe"
Mr. Ukshin Hoti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 10:38 pm

xhiti...

Ju jeni ata qe shani veten tuaj. ju thoni kemi luftu kunder okupatarit dhe tani shani shoket tuaj . Kur ishin till pse pse i pranoshi ne radhet e Uqk???
Apo ateher ishit te gjith te mire dhe jo udbashe ,
Populli nuk eshte fajtore nese ju beni perqarje mese shokve tuaj.Ne i kishim frik armikut te jashtem tani siq pohoni ju ne duhet te mbrohemi edhe nga armiqet e brendshem,Popullii ka voto keta njerz qe sote perfaqesojn vendin ,Ama mos tja hudhim fajne edhe ketyre se kosova eshte ne duart e dikujt tjeter. dhe nuk kemi rrugdalje tjeter pose qe ti presim urdhrate,Per deri sa nuk e ben lirimin e vendit vete cfar mendon ju !!! Te ndalemi te mitrovica. cdo dite po ndodhin perleshje mese serbeve dhe shqiptarve edhe ne prezenc te nderkombetarve . po te largohen kta siq kerkon vetvendosaj mendon cfar do te ndodh ne ks,,,jam e bindure edhe femrar serbe do nisen nga beogradi dhe do na han te gjall ne kosovarve. Te gjithe e dime tani me sa ka armatim serbija .Pse nuk filloni te mblidhni njerz rreth veti me nje strategji pak me ndryshe se ti shani e ti ofendon. Kush nuk do ofendohet nese e quani bie apo bir te udbashve vetem pse eshte pro nje politik qe ju nuk jen !!!!! kesaj i thon ju zotri thirrje per bashkimin kombetare , Te me falni mua se nuk njoh un gjune e politikes me mire si ti ndoshta e shum tjere un jam me 8 vite shkoll e ju ndosht me fakultet hehe..Ama populli ka sy nuk i duhet edhe shume ti bej analiz ketyre gjerave ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 11:04 pm

Aman mi goce heke ate merak, se femrat nga beogradi nuk do ti presim me lule.
Shqiperi kishite dhe do kete burra, qe do ta mbroin.

Te rralle jane ata-ato qe shohin me syt e tyre, dhe ndjejn me zemren e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 11:23 pm

Fiona!
Ishe e semure psikqikishte.
Bene nje kontrolle.
Nuk do te thot se ne jku shkojme mbrapa atyre qe tradhtojne idealet e shokeve.
Populli si ka votua keto po ti po.
As qe do ti voton fare.
Nuk therrasim bijat dhe bijte e udbes per bashkim,po ata do ti luftojme se ata nuk kane vendin ne trojet shqiptare.
Po therrasim patriot e atdhetare qe te bashkohen rreth bashkimit kombetare.Dite e me shume po shtohen rreshtat edhe pa ju servilet qe perbehi ne te huajt .
Po do te trumfojme dhe do te jem krenare.
Kurse ju qe perbehi ne ldk pdk e parti ka me ju vra zoti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyThu Oct 15, 2009 11:37 pm

hahhahha sa kam qesh more ,,zotri pofesor´´ me kete shkrim lum ato gjenerat qe do marin mesim nga nje profesor si ti qe shan dhe fyen shoket e vete vetem e vetem pse nuk ka mund te za karrikat e tyre..PO ne gjith kosovaret u ben servil siq na pandeni ju vetem do si haxhiu ju kan mbate te bashkon ne radhet tuaje ,Lironi mitrovicen nje here e me pase beni thirrje per bashkimin kombetare ja ku eshte merrni hapin...,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyFri Oct 16, 2009 9:50 am

Zonje se pari une nuk jam prof.me profesion.
Se dyti une gjithmone kam kritikuar servilet udbashet qe i njof shume mire.
une nuk kam nevoje per karrig sa naive dhe e thjeshte je.
Se karriga ju ka ngule ne koke.
Une kame punen time shume te mire dhe skam nevoje per pune antikombetare .Ne frymen e Rugov tradhtarit te punoi.
PO ata qe i thojne kosovare vetes nje term serbe jane servile jo shqiptare te shitur.
per nje groshe para e japin edhe moralin te te huajt.
Haxhiu e shume ne forum jane patriot shqiptare .
QE ju servilet e servile pro Rugoviqjan Thaqoiste e Ramushiste nwegjatoiste as afer nuk ju afroi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyFri Oct 16, 2009 12:17 pm

Shum gjëra ndrishuan dhe po ndrojn në emer të UQK së ,Edhe pse nuk e kan pa as nga afër kët Ushtri e sod bëhense ishin të gjith në te ,(Më kujtohet një humor me cima leci e disa kur një aktore bëhet se ishte nga jasht dhe ju kërkon Ushta për bashkpunim dhe kto ja kthjen se ushtar nuk kemi po deshe komandanta kemi sa të duash )nga kjo le të kuptohet se të gjith kan dëshir të komandojn edhe ps enuk kan as një lidhje me të .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 37
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 EmptyFri Oct 16, 2009 12:27 pm

PO delia ke te drejt qe te tallesh me ato shkronja tani ska problem jo posikur ti kishe humb edhe ty nja dy vellezer e dikush te dilte te bente humor si ti qe e ben dhe te te shikoja si dot u dukte ty sido qoft kush ka qen e kush jo ska rendesi por nuk vendohen ne loj ata shkronja qe dhan jeten shum djem qe deshen te jetojn si ti dhe si une dhe sot kalben nen dhe e ne po bejm humor eshte shum e tmershme mendoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" - Faqe 11 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"
Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: