Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyThu Nov 20, 2008 4:34 pm

Falminderit shum shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyThu Nov 20, 2008 4:36 pm

Te befshin mire, por mos ha shume se shendoshesh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyThu Nov 20, 2008 4:37 pm

Flm Vesa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyThu Nov 20, 2008 4:42 pm

SpS ) Gjura. fla


Do i ruaj per te nesrmen embelsirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyThu Nov 20, 2008 4:44 pm

vesa shkruajti:
SpS ) Gjura. fla


Do i ruaj per te nesrmen embelsirat

Ma jep mua nje se paku... e di ti cfare... kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyThu Nov 20, 2008 4:45 pm

Hej ktu kafe pihet, ska puthje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:10 pm

Gjura shkruajti:
vesa shkruajti:
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Tasse_10Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Tasse_10
Gjura.Do kafe ti
Poooo sa e ftoft kjo kafe moj Vesa, po sidoqoft dota pi flm. Une skam lek me te qiras nje kafe, e lem per her tjeter.
Urdhero Vesa e pime nga nje kafe bashk.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:11 pm

Gjura.Falminderit per kafet ishin shum te mira


ja edhe nje kafe nga ana ime te baft mir
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Copy%20of%20Segafredo%20Caffee
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Copy%20of%20Segafredo%20Caffee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:13 pm

Flm Vesa , je shum e sjellshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:14 pm

Vesa a ka nje kafe per mua bashk me embelsirat qe te tepruan dje?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:16 pm

Qe sa i poshetr qe je edhe mi prune Embelsirat tash kthehesh i lym qe merri te bafshin mir

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 ChristmasSweets
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:21 pm

...oj nuse m'ke harru per caffe, haha..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:23 pm

A ka kashe per fjonen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:28 pm

Oj Driola, Vesa nuk eshte per tu be kafe kush te hy nga dera,
çu e bene vet, merzitsh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:29 pm

Waaa qfar fotosh me dredhza aka edhr per mua nje te baj edhe un qesi foto si ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:32 pm

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Wimbledon4 Ju befshin mire!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 12:33 pm

po moj vesa qitna kashe ti na ta japim ka ni shoto me dredhza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyFri Nov 21, 2008 2:22 pm

Vesa nuk i kerkova te mi kthesh embelsirat, por ti hajme bashk ato qe te kane tepruar, dhe nuk ta para borgj te me etiketosh si te poshter????!!!


Driola, flm. per dredhezat, por po ia le Fjones me mire se i paska merak!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 1:25 am

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Cappuccinomerrne ka ni kashe o xheloza

vrana konti edhe eva
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 1:27 am

Fjona, je shume e mire dhe aspak xheloze hahaha. Po e marr une se nuk dua ta le te ftohet, Vrana do vije me vone. Very Happy
Faleminderit shume Fjona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 1:28 am

Eva0506 shkruajti:
Fjona, je shume e mire dhe aspak xheloze hahaha. Po e marr une se nuk dua ta le te ftohet, Vrana do vije me vone. Very Happy
Faleminderit shume Fjona.

pije moj ma shpejt se ta moren kta tjert

tboft mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 1:34 am

Fjona nje kaffe me pak sheqer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 3:11 am

Keto cappuccino per Blerti_Gashin dhe per Riki30. T'iu bejne mire Very Happy

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 FLA_4764~Tazze-Con-Cappuccino-Posters
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 3:12 am

Kete kafe per Zerin e Atdheut. Te befte mire Zeri!

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 800px-Turkishcoffee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 EmptyTue Nov 25, 2008 3:15 am

Eva, te falenderoj shum per cappuccinon, por dhe Sofra eshte ketu ja bej dhe Sofres nje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Sponsored content
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 34Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: