Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila eshte puna me e veshtire?

Shko poshtë 
+10
tina
meli
xhavo_
Aldo
Xili
Eva0506
Arber01
Guximi
Veneta
Eagle Eye
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:06 am

Veneta shkruajti:
Punet qe nuk i dime gjithmone te veshtira jane.
atehere per ty gjithmone te veshtira do jen punet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:13 am

Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Punet qe nuk i dime gjithmone te veshtira jane.
atehere per ty gjithmone te veshtira do jen punet
Per mua cdo gje e lehte eshte. E di pse? Sepse nuk rri nen hijen e askujt! Torture, apo jo Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:19 am

Veneta shkruajti:
Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Punet qe nuk i dime gjithmone te veshtira jane.
atehere per ty gjithmone te veshtira do jen punet
Per mua cdo gje e lehte eshte. E di pse? Sepse nuk rri nen hijen e askujt! Torture, apo jo Very Happy

atehere pse thu qe eshte e veshtire????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agrone
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Agrone


Male
Numri i postimeve : 609
Age : 38
Vendi : jasht
Registration date : 28/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:22 am

puna e paster
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:27 am

Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Punet qe nuk i dime gjithmone te veshtira jane.
atehere per ty gjithmone te veshtira do jen punet
Per mua cdo gje e lehte eshte. E di pse? Sepse nuk rri nen hijen e askujt! Torture, apo jo Very Happy

atehere pse thu qe eshte e veshtire????
Cfare them une nuk eshte problemi yt. Rri aty ku e ke vendin dhe mos fol me shume se sa te takon. Naten mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:31 am

Veneta shkruajti:
Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Punet qe nuk i dime gjithmone te veshtira jane.
atehere per ty gjithmone te veshtira do jen punet
Per mua cdo gje e lehte eshte. E di pse? Sepse nuk rri nen hijen e askujt! Torture, apo jo Very Happy

atehere pse thu qe eshte e veshtire????
Cfare them une nuk eshte problemi yt. Rri aty ku e ke vendin dhe mos fol me shume se sa te takon. Naten mire.

me takon te flas .
kshu eshte kur se mbron ate qe thu...
naten naten ,flej gjume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:38 am

Aldo shkruajti:
Veneta shkruajti:
Punet qe nuk i dime gjithmone te veshtira jane.
atehere per ty gjithmone te veshtira do jen punet

Punët janë të vështira kur nuk i dinë, por nuk do të thot se ato mbesin të vështira... mbesin të vështira në fillim derisa personi i mëson ato.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:41 am

Sofra keto nderhyrjet tua me befasojne shume, per mire kuptohet.
Dem qe disa njerez nga jeta kane marre vetem negativin e filmit, fotografite u jane falur endrrave.
Kujtoj qe vullneti i mire eshte gjysma e punes.

Prandaj me nje fjale puna e veshtire mesohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:43 am

e pashe se kush e ka mare negativin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 1:50 am

Veneta secili antar i Stafit është i obliguar në këso rastesh të ndërhyjë që tema të merr kahjen e duahur, faleminderit Veneta Very Happy

Unë kam respekt për të dy edhe për Aldo edhe për Venetën por ju lus që pas replikës në form të llojit Chit Chat të postoni edhe nga një rresht për temën... sepse i humb karakteri i temës...

Për temën;

Puna më e mirë është ajo që e dinë. Very Happy

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...


Edituar për herë të fundit nga Sofra në Thu Feb 19, 2009 9:46 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyWed Feb 18, 2009 2:01 am

puna me e veshtire eshte ajo qe mbaron me sukses,
naten e mire Veneta dhe mos i mer per keq ato qe thashe,
thjesht thashe ate qe mendoj.naten sofra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 35
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyThu Feb 19, 2009 9:44 pm

Cdo pune e cila fillohet pa vullnet eshte e veshtire. Ne te kunderten, atehere kur mungon vullneti, n'a duket e veshtire edhe te t'i pastrojme duarte !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina


Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 39
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyThu Feb 19, 2009 10:15 pm

ajo qe priton tja fillosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 EmptyThu Feb 19, 2009 10:40 pm

puna me e veshtire eshte te kuptosh nje femer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte puna me e veshtire?   Cila eshte puna me e veshtire? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte puna me e veshtire?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Është vështirë ti edukosh të fortët
» Çfarë është e veshtirë në jetë?
» E vërteta - cila është ajo?
» Cila eshte e meta e juaj?
» Cila kombësi evropiane është më e mençur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Ekonomia-
Kërce tek: