Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?

Shko poshtë 
+11
BashKom
xhema
Driniiiii
detektivi
bledselimi
......
Aldo
Ago Muji
Ilmi Veliu
agim__barja
kacimix
15 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyWed Jun 02, 2010 11:45 pm

Kisha Dasht me ju pyet
kush dhe kur doni me organizu një takim me të gjithë Anëtart-et
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyThu Jun 03, 2010 12:28 am

te FRESKIA de XILI?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyThu Jun 03, 2010 12:30 am

xhema shkruajti:
te FRESKIA de XILI?!
Do ishte me mire ne malet e Berishes... hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyThu Jun 03, 2010 12:37 am

po Drini veq aty ku po thot Xilli jan malet gati ma te mdhaja se te berishes nuk e ka keq edhe aja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyThu Jun 03, 2010 12:41 am

Nuk e di kurr nuk kam qen, ka mundesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptySat Jun 05, 2010 12:45 am

Kisha Dasht me ju pyet
kush dhe kur doni me organizu një takim me të
gjithë Anëtart-etPse mos do zesh kumbar ti a!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptySat Jun 05, 2010 7:16 pm

une jam i gatshëm në çdo moment
Riki 30 ka nr tim dhe me telefonon une brenda Kosoves jam i gatshem te vi ne mes natë nqs eshte nevoja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptySat Jun 05, 2010 8:07 pm

edhe un edhe kisha ardh pse jem pak larg nese behet lajmrimi me koh pa hezitim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyFri Jun 11, 2010 12:12 am

Ku doni te shkon ju bre!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarKISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyFri Jun 11, 2010 7:56 pm

Asku more KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati


Male
Numri i postimeve : 93
Age : 57
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 EmptyFri Jun 11, 2010 11:30 pm

sa kam i ka lepri...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?   KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kisha Ortodokse Autoqefale
» Suedi: Kisha shndërrohet në xhami
» KISHA ORTODOKSE SHQIPTARE NË PËRKRËRAHJE TË KRIMEVE SERBE
» "Drita e botës. Papa, Kisha, shenjat e kohëve."
» Kisha Katolike akuzohet për fshehjen e historisë islame...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Emigracioni-
Kërce tek: