Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Foto te ndryshme

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyThu Oct 23, 2008 9:54 am

Foto te ndryshme Logu_s10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 110
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyThu Oct 23, 2008 11:13 am

Foto te ndryshme Z9225910
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 03, 2008 12:39 pm

Foto te ndryshme Hashimi-Fatmiri-boshnjak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:27 pm

Foto te ndryshme N658860325_1218365_6031Shqiperia e Kaukazit (Azerbaixhan)


Edituar për herë të fundit nga tom sojer në Fri Dec 05, 2008 6:29 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:28 pm

Foto te ndryshme T658860325_1218364_5756Kishe ne fshatin Kish ne Shqiperine e Kaukazit (Azerbaixhan)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:30 pm

Foto te ndryshme T658860325_1218366_6174Shqiperia e Kaukazit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:34 pm

Foto te ndryshme S658860325_1201520_6045Flamuri i popullsise Lezgi ne Azerbaixhan. Ky popull ka nje beteje ne histori kunder Aleksandrut te Madh ne vendin e quajtur Qafgamel (Qafmal ose Qafgamile) dhe vendi i betejes ishte ne mes dy kodrave. (Qaf)

Fjalori i tyre (me germa cirilike) ka shume ngjashmerira me fjalorin tone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:36 pm

Foto te ndryshme S658860325_1012837_444Shtepia ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:37 pm

Foto te ndryshme S658860325_1012909_5234Shtepia ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyFri Dec 05, 2008 6:42 pm

Foto te ndryshme Gladiola_2
Pranvera eshte me mua
Ne ankthin e kuq
Te dashurise gjokshapur
Me shpirtin ne duar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 108
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyTue Dec 16, 2008 10:42 pm

Foto te ndryshme Eulex_ms


©️ Lëvizja Vetëvendosje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 2:58 am

Foto te ndryshme Default Foto te ndryshme Pixel-vfl73
Kallu greqi kallu (qka ja mendon dikujt prite ne shpi )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 3:01 am

Foto te ndryshme Default Foto te ndryshme Pixel-vfl73
kur Populli nuk duron më Pushtei nuk mund të gjej vend për tu mshefur ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 1:41 pm

Foto te ndryshme 204233_1
Gjithkund mund te pushohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 1:47 pm

Foto te ndryshme 206323_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 1:47 pm

Foto te ndryshme 206325_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Jorgo S. TELO
V.I.P
V.I.P
Jorgo S. TELO

Numri i postimeve : 394
Registration date : 12/04/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: FOTO TE NDRYSHME   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 2:36 pm

fla QENKE ME TE VERTETE NJE SHPIRTMADH DHE SYARTIST ME DIMENSIONE TE ADMIRUESHME. Te kam zili z. ORFE! Te lumte!
Nga Jorgo Telo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyWed Dec 17, 2008 2:42 pm

ago flm per keto foto, z.telo, znj eshte ajo Razz ahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyMon Dec 22, 2008 3:29 pm

Foto te ndryshme Kupi-Luta-selektora
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyMon Dec 22, 2008 3:57 pm

Foto te ndryshme 6523b273
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyMon Dec 22, 2008 4:01 pm

Foto te ndryshme 80994992
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyThu Dec 25, 2008 7:53 pm

Foto te ndryshme 42
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyThu Dec 25, 2008 7:55 pm

Foto te ndryshme 83
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyThu Dec 25, 2008 7:57 pm

Foto te ndryshme Prizreni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme EmptyMon Jan 26, 2009 9:38 pm

Neqofse ne nje menyre apo ne nje tjeter kishim mundur ta personifikojme (ne hekur, hahaha), profesionalizmin, qe...

Foto te ndryshme Dsc01321hq2

Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content
Foto te ndryshme Empty
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Foto te ndryshme Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Foto te ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Art dhe Kulturë-
Kërce tek: