Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? EmptySat May 24, 2008 9:33 pm

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? BakalliMahmut

Mahmut bakalli ka qen ne ish jugosllavis , ne pste kryesore ne ish krahin e kosoves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? EmptyThu May 29, 2008 2:44 am

mamut bakalli dhe sinan hasani jan fllisinat e kombit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? EmptySun Jun 01, 2008 2:54 pm

mahmuri ka kqene jashtqitja qe i ka ardhur era me pak,se sa pe atyre fadilav e sinanav,mos vet hiq,nejse as ky sjav ka lshu udhen fort.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili


Male
Numri i postimeve : 459
Age : 64
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? EmptySat Sep 06, 2008 12:42 pm

Eshte një thënje:"S'janë me rëndësi vitet e jetës,po jeta në vite ! "
Po të ishin me rëndësi vitet ky,Mahmuti,ka pasë mjaft,bile do të thosha tepër por për fat është me rëndësi jeta - e kte se ka pasë fare !
Prej një njeriu që udhëhoqi me dekada ish krahinen autonome qe u gjujtë si "rrobat e vjetra " (ato në të vërtetë qenë brekë të fëlliqura ) nga padronet e tije serb e qe per fat te keq i futen ne perdorim naivet,përfundoi sipas meritës në harresë ,për të mos u kujtu kurr më (dhashtë zoti ) !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? EmptySat Sep 06, 2008 12:52 pm

Mahmut Bakalli ka qen Komunist i perbetuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? EmptySat Sep 06, 2008 5:19 pm

Mahmuti esshte nje gjakepires i msheft qe i ka duart me gjake shqiptari deri ne brila por duke u mshefe pase perdes ki flliqesine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?   Kush ka qenë Mahmut Bakalli!? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush ka qenë Mahmut Bakalli!?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush ka qenë Isa Boletini?
»  Kush ka qenë Skendërbeu!
» Kush ka qenë Enver Hoxha?
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» Kush jem na?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: