Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 FBKSH/AKSH

Shko poshtë 
+29
Riki30
Dionii
shfletuesi
Atdhetari
Delia
zeriatdheut
fano
Prof Xhavit Dalloshi
aksh
tosybell
voglushja
rrimtaf
Driniiiii
Vehbi
The-Soldier
murturi
miradie
afrim_m
xhema
......
shefqet
agrono
BashKom
kasapi
detektivi
shahini
xhiti
mirsadi
Shqipo_
33 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 4:31 pm

bashkom ruaju se ti pahan mbledh pejt1
Po te kemi kesi trima per qeshtjen kombetare kunder serbise moti kishim shtetin tone ,
E jo kosven multietnike.
Dje ne Rtk pashe emisionin e shkines ku aty disa shqiptare u mburreshin per bashkim vllaznimin.
Dhe thane se qeveria i ka formue ato organizata rinore si ne kohen e titos.
pashe edhe si ne prishtine shesin serbet dhe shqiptarkat kan qel shitore te perbashket multietnike .
Dhe tonat folshin prefekt serbishte .
pashe se si ne Mitrovice vajza shqiptare shkon ne deti me serbet dhe tregon bashkim vllaznimin.
Ne Graqanice dhe Kamenice.
Po qfare shqiptare jeni more vellezer a ju kan lan mendet ende pa u tere gjaku i deshoreve ne bashkpunojme vellazerohemi me ta.
Ku kena heq flamurin kombetare kombin e qka ka e ketu dalin do fare bashabuzuk qe perkrahin partit politike-
Qe po shkaterrojne gjithe veprat shqiptare.
Ruaju bashkom se servileve ju pengon mos ja prishe kete vllazni me shkije se te presin ne qafe.
Sa i perket fiones eshte e veretet se eshte mashkull..
Mos ja futni pa lidhje ketu ku skeni lidhje dhe aftesi ti dalloni njerezit patriot dhe ne ata qe ken hy ne forum me propogandue per parti politike .
Qe ky forum ka krejt tjeter kuptim ,ka bashkimib .
keta po naj perzien me multietnicitetin bashkim vllaznimin.
hajdi ne veti o shqiptare.
Adem jashari eshte gjalle !
Nuk ka vdekur:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 4:39 pm

valla qyshe pe sho vetem deklarata boshe kane te gjithe.
Sa gjenerali sa komndanti .
Po rezultate konkrete nuk po shofim.
Edhe sa e sa organizata shoqata ushtri kane me na dale .
Po popullit kerkushe ne ndihme seshte ti dlae.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet


Male
Numri i postimeve : 54
Age : 43
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 4:50 pm

flamuri kosoves asht me gjashte yje me ngjyre blu
ka dhe hymnin kosova dhe te gjitha siq i ka nje shtet fqinje i yni.
Lufta ka perfundue,tani vetem dialogu dhe njerez qe din dialog .
Iku patriotizmi vdiq per mot e jete .
Bashkomb
ska qka mu friku,ne kete forum pe sho qe vetem po relaksohen njerzit shum mir e kan dhe vetem keshtu .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 5:30 pm

a po te pelqejne keto sende anti shqiptare a.
ka simbole antishqiptare hmnin anti shqiptare .
ska sovranitet ska ushtri ska asgje.
kjo quhet koloni.
Edhe Ahmet zogu ishte nen prorektorat edh hesat pasha etj.
PO ishin te okupuar e jo shtet .
Edhe kosova eshte e okupuar nga 100 shtet kjo quhet koloni.
Jo shte o te semure psikik as per seafermi.
Kjo quhet anarhi tardhti sallamadi.
vetem njerezit gjak perzier perkrahin kete statuse.
pa komb pa idnetitet kombetare.
Adem Jashari eshte gjalle.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono


Male
Numri i postimeve : 30
Age : 44
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyThu Nov 19, 2009 11:04 am

Kasapi
Jeni pikerisht ju dhe disa te tjere ketu qe shkruajne kunder Bashkimit Kombetar. Jeni pikerisht ju ata, qe shkaterroni cdo organizim! Jeni ju ata qe i futni shqiptaret te grinden mesveti! Jeni ju dhe disa te tjere ketu qe sdin gje tjeter pos hajt ja fusim dhe tani i veshim dimijat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 11:33 pm

SHqipetare ,mos rri po duku shqipetare!

SHOQATA ATDHETARE PER IDENTITET DHE BASHKIM KOMBETAR





THIRRJE!



Ne Emer timin dhe Kryesise se SHAIBK per Gjermani!

Therras te gjithe Qytetaret shqiptare ne Evrop Posaqerishte ne Gjermani!

QE mos te bijne pre e manipulimeve dhe dallavereve te

hajnave dhe mashtruesve te tipit!

Kristina Rasi ,Milaim Baftiri dhe Sabri Duraku,dhe dy veteve ne Belgjik te cilet edhe pse jane te perjashtuar nga strikturat e ,,SHAIBK“ dhe nuk kane as nje anetare pran tyre keta ende mundohen te manipulojn qytetaret dhe te tubojn te holla ne emer te tyre dhe te G.ADILIT!

Edhe pse shumica i kan kuptuar keta persona qe fare nuk kann te bejne me qeshtje kombetare apo(,,Bashkimin Kombetare“) po qellimi i tyre ka qen dhe eshte mashtrimi ,manipulimi qe te pasurohen per veti dhe te pasurojn edhe me tutje G.Adilin!



Sepse nuk ka mbet qe Shqiptaret ti bashkojne lloji i ketyre njerezve ,,hajna“ qe shumica e tyre as Emrin e vet nuk dijne te shkruajn!



Per qdo manipulim mashtrim nga keta njerez ju lutemi qe te Lajmeroheni te Kryesia

Qendrore e Gjermanise!

Te Prof XhDalloshi Sekretare i Pergjithshem i ,,SHAIBK“ per Gjermani dhe te Sheremet Pantina(Kryetare)!

Ndaj personave me larte shenuar!

Do te marrim masa uirgjenete ndaj tyre( duke i paraqitur edhe te organet e Policise ne Gjermani dhe Zvicerr e Belgjik! ( per mashtrim dhe abuzim te parave te qytetareve!



Gjermani: me 01.07.2009

Kordinatori i ,,SHAIBK“ per Evrop!

Prof.XhDalloshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono


Male
Numri i postimeve : 30
Age : 44
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptySat Nov 21, 2009 3:52 pm

XhDalloshi
Ne cilin universitet keni marre ju doktoraturen? Dhe sa kohe jeni ju kordinator per europe? Une jam antar i SPD dhe dua tu bashkangjitem.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptySun Nov 22, 2009 11:09 pm

uksh
kasapi me fal qe u vonova me pergjigje por me kupto se kam shum pun dhe jam shum i ngarkuar rreth UKSH-se pergjigjia ime eshte kjo.

gafurr adili eshte shpallur si tradhtar dhe i gjith klika e ti ne shqiperi ne kosov ne ilirid ne preshev jan shpall tradhtar kombi dhe ata nuk kan ven.
kasapi une prej deklarates perfundimtare apo qysh ma heret kam hulumtuar personat qe jan drejt shkatrrimit te fbksh-se une e kam dit qe gafurr adili do ta shuaj fbksh ne dhe e kam parajlamruar ate se nese e shkatrron fbksh atere eke shkatrruar edhe veten une te them te drejten i kam disa persona ketu ne list dhe me emer dhe me mbiemer jam duke hulumtuar shum edhe per disa persona te tjer qe ne antarsim ne fbksh kan dhen identitet te rrejshem sepse kete gafurr adili i ka lejuar po ju ka nderruar emrat pasi i kam regjistruar ne server apo ne arkiv dhe i dim disi dhe keta nuk kan vend ne UKSH.Ne e kemi parajlamruar zotin adili se do te vim ne tiran dhe kemi shkuar por ka ikur ka shkuar ne vlor edhe atje ka ikur dhe nuk e dim ku eshte.
dhe nuk ak vend per tradhtor ketu .
te them te drejten me kordinatorin e shaibk ne diaspor nuk kemi kontakte sepse jemi ne formim e siper dhe se shpejti do te kemi kontakt.
ketu pyti dikush kur ka antarsim antarsim do te ket por pas themelimit te uksh-se sepse tash eshte ne themelim e siper dhe nuk po km deshir te kepi gabime siq kemi pasur me aksh-ne sepse shum tradhtar na ken hyr qysh ne fillim.
Ndegjoni nje aksion qe u be i fundit ne ilirid kohen e fundit kemi qen ne por nuk kemi mujtur qe te marrim persiper ne emer te askujt sepse aksh nuk funksjonon uksh eshte ne themelim dhe e lam pa emer se murrem persiper.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 54
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptySun Nov 22, 2009 11:54 pm

Or njerz qartsoni gjerat kush na qenka me te vertet ne rrug dhe kush po mshifet pas ktyre emarve per te shkatrru antaret mes veti se kjo nuk eshte moto e ktij formuni , dhe sharjet nuk na takojn neve ktu ne ket forum me nje Emer te madh e te i japin nji kahje tjeter .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptySun Nov 22, 2009 11:59 pm

bashkom me vend e ke.
gjelozia kariera ja ka marre mendet dhe nuk ka kontrolle fare.
keta jane mete vertet njerez te prsihte shpirtnishte dhe nuk kane edukat familjare as karakter njerezore.
keta kane probleme me veteveten dhe ju duket se te tjeret kane faje..--
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 54
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyMon Nov 23, 2009 1:33 pm

O njerz apo ju përmaheni temave apo qka jeni ka bani ?
apo FBKSH/AKSH - Faqe 2 Korpa-fshisa pastaj mos u ankoni .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyMon Nov 23, 2009 11:30 pm

Reagim i Kordinatorit të FBKSH për Evropë
Thuhet se më datën 22. nentor 2009-të
në Bruksel të Belgjikës kryesia e FBKSHsë, dega e saj për shtetet e Beneluksit ka mbajtur Mbledhje e saj.



Reagim!
Nuk është e vërtetë se është mbajtur një mbledhje e tillë nga strukturat legjitime te FBKSH!

Këta janë klika e G. Adilit të cilët kanë formua FDBK, por dëshirojnë që të uzurpojnë edhe Fbksh, ku këta nuk kanë të drejt as morale as politike të manipulojnë me qytetarët!

Në Komunikatat e mëparshme unë kam lajmërua qytetarët se këta janë të përjashtuar nga këto struktura.
Dhe nuk kanë të drejtë të lëshojnë as një Komunikatë!

Ku dihet se këta nuk kanë asnjë anëtarë pran vetes, por është një grup prej tre katër vetash qe mundohen prapë të manipulojnë me qytetarët!
Kjo grup njerëzish që nuk kanë legjitimitet as nga Koordinatori për Evropë as nga strukturat legjitime të FBKSH në trojet shqiptare.

Kjo komunikatë e tyre është e pavlefshme
Dhe si të tillë e hedhim poshtë!
Kryesia kryesore ne Bruksel që ka legjitimitetin nga koordinatori dhe FBKSH e vërtet nuk njeh ketë grup si legjitime!
Vetëm komunikatat të verifikuara nga Koordinatori për Evropë Nga Prof. Xhavit Dalloshi kanë legjitimitet e jo nga grupe matrapaz e dallavergji qe rrjepin popullin pa mëshirë dhe nuk kanë të ndalur.


Kordinatori i FBKSH për Evropë!
Prof. Xhavit Dalloshi
Ata pos qe tentojn te krijon konfjuzitet ne popull dhe perqarje ne strukturat e fbksh,por jan jo legjim sepse dhe ekan FBDK si patri te tyre, dhe kan dal haptas se jan shkeputur fbksh-ja tash dojm preseri me fbksh-sepse gafin qe e beri prisit tyre e pagujn tash, po e paguajm te gjith,kur dihet se legjitim asht kordinatori xh.Dalloshi i zgjedhur legjitim ne kuvendin e vitit para kaluar kudhe figuron ne list.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyMon Nov 23, 2009 11:51 pm

apapa ap po ku sju vjen turp ketyre njerezve te (kujdes)
une jam anetare qe nje vite i fbksh,dhe njofe keta njerez bqe dalin kunder kordinatorit eketa jane njerez primitiv dhe jane pa shkolle.
dhe jane primitiv,kan vjedh popullin dhe mashtrojne
profin e dojne krejt shqiptaret.
shiqyr qe nuk i njofin keta njerez kushe jane.
jane shumica qe punojn me shkije..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
afrim_m


Male
Numri i postimeve : 27
Age : 48
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 10:24 am

kasapi
qe 1 vit je ne FBKSH?Ppo keta njers dhe shume te gjere jan meshume se 6 vite ne FBKSH-AKSH bre burre.

@
Dalloshi
Me mire shkruani ne serbisht se sa ne gjuhen shqipe. Cfare shkrimi keni bere. Shkrimi juaj eshte me kec se sa nje serbi qe ka mesuar gjuhen shqipe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 11:34 am

Unme jam Komandant i aksh
dhe ju qena te g-adilit qe bashkpunoni me njer te udbes
mundoheni te rreni te flliqni qytetaret po jku ka dal boja ma .
Ju kne thuani aksh a kne fdbk a andej shkoni ne maqedoni dhe nuk ju prek shkau se jeni mashe e tyre.
Shoket e aksh ne ilirid kosove e tiran presheve e bujanovc grupin e juv jka shpalle non grada tradhtare se keni tradhtaret dezertoret e uck bashkpunetoret e tahir zemes afer-
Sa i perket qe ju dilni ketu dhe ofendoni kortdinatorin tone ja hakshi ka...
se me ju zan kena me ju q...mbrapa,
Ju ishi te poshter .
Ne egjithe kryesia neper evrope perkrahim patriotin atdhetarin trimin Zotin Prof Dalloshi.
aju qe ne te gjithe ju njofim se kushe jeni njerez primitiv qe ta hajne buken dhe ta kthejne kupen ju jeni te flliqur dhe rrenacak manipulues trillues.
Vetem na habit fakti se si mundeni te perkrahni nje njeri te qmendur nje shares shpifes si adili apo edhe ju jeni si ai.
SE edhe ju shpifni si ai ju nuk keni dallim se asi soji jeni.
E ne paste mbetshqiptaria qe soji i juaj te bashkon kete popull i ka hanger dreqi.
Tradhtare rrenca dallavergji hajna nuk i perkrah populli.
Lexo me larte qka ju thote uksh.
JU gjate luftes se uck jeni rreshtue ma tradhtaret te tahir zemes.
Ne Fbksh nga Kosova e trojet shqiptare ju themi hiqni dore nga Kordinatori yne qe edhe jeten e japim per te se ka me ju hanger dreqi.
Sa me heret ta kuptoni aq me mire eshte ,mos luani me zjarmin se dih´gji ne te.
Ju shiqoni punet e juaja ne tonat mos i rrasni hundet aty ku sduhet-dhe nuk te vjen turp ende te rrejshe manipulojshe
Nuk ka lidhje se kure kushe ka qen njereziot kan hy jane dale jane perjashtue edhe ne nuk jemi pergjithmone neser e shofim se na tradhton dikush ne largomi kerjt nuk behet nami.
G adili i juaj nje psikopat ka shpalle se ka shuar keto struktura dhe ka formue fdbk mire kalovshi.
Lexo me larte se qka ju thote uksh per adilin dhe ju.
PO eshte mire qe ketu ne forum mos permendni me me emer Kordinatorin se marri eshte .
QE per bese ai kurre nuk futet ne kete forum se i vjen turp se qka shkruhet ketu.
PO Ka simpatizante te shumte ketu qe jena hye vetem ju te pa fytyre tja qjerrim masken se e flliqt edhe forumin me rrena.
Prej rrencave dallav ergjive te sojit te juv nuk ka asgje ,ju jeni primitiv.se ju ka mesue nena serbi e maqedoni te shpifni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
miradie
Fillestar/e
Fillestar/e
miradie


Female
Numri i postimeve : 15
Age : 44
Vendi : drenice
Registration date : 24/11/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 12:07 pm

une jam nga drenica po jetoi ne hamburg te gjermanise,


jam anetaresue te kordinatori dhe jam anetare qe 4 muaj.
po me vjen qudi se si nuk po ju vjen turp do njerezve si ky afrimi apo ai tjetri qe perkrahin njerez te tipit adili,po sa di une jane vetem sdisa veta qe me te kane vjedhur popullin,qfare aksh a kane ajo qe kurre perveq ineternetit qe ka leshue disa deklarata asgje.
aksh nuk bahet me hajna e kriminela po njerez te menqur e intelektual .
Po te kete kosova populli shqiptare atdhetare si Kordinatori yne pake ku ishmi.
Ky Adili vet thote se ka shuar strukturat e aksh fbksh pse ende mundohen njerezit te manipulojne.
dhe eshte turp qe disa njerez mundohen ti etiketojne atdhetaret .
Keshtu beren edhe ne kohen e uck.
Njerez te shitur qe thirren ne emer te uck qe vetem uniformen kishin veshe a kendej ishin kunder uck.
pas lufte hynen ne kosove dhe rrejne se jane kane uck thue ti se populli nuk i njef.
marri per ju..
sidomos per ty Afrim qe ngaterron dhe shpif pa argumente.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
afrim_m


Male
Numri i postimeve : 27
Age : 48
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 12:22 pm

Nuk eshte shuar AKSH dhe as FBKSH. Eshte pushuar puna, sepse ka pas organizime te flliqura nga Serbia, per te destabilizuar Kosoven qe te hy Ushtria e Serbise ne Kosove! Me organizma ushtarake shqiptare ne Kosove do te ndihmoheshte Serbia per te legjitimuar hyrjen! Dhe se fundi kush do ishte fajtore? Ju laperat e Chatit do ja veshit gishtin G. Adilit. E Xh. magjup Dalloshi do rrinte rrahat ne Gjermani dhe nuk do te pranonte kurre se eshte ne struktura, sepse nuk posedon asnje dokument (as te FBKSH-se dhe as te SHAIBK-se) se eshte antarsuar!! Xh. magjup Dalloshi manipulon me njerzit!!

Kosova edhe pse ka vetem nje "pavarsi" te cunguar, edhe pse jemi ne rrezik per te ckombetarizuar Kosoven shqiptare, ajo ka arritur nje sukes te vogel. Dhe ky sukses nuk duhet te kthehet prapa, qe tenton Serbia gjithemon te arrije!!!

Jeni futur ju agjenturat magjupe gjermane si Xh. Dalloshi ne struktura per te manipuluar dhe per te bere FBKSH-AKSH strukture te agjenturave te huaj!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:12 pm

Kordinatori
ka perkrahje nga tirana prishtina ilirida presheva bujanovci dhe evropa
Ai ka vulen ka autorizimin nga aksh fbksh shaibk.
Ju jeni pjella serbe qe shpifni rreni mashtroni
ju qe ju njofim ne shoket e kordinatorit
ju qe nuk keni vend as ne kosove as ne shqiperi as ne ilirid e troje shqiptare se ju keni shkatterue keto struktura po nuk mundet se ju ka paguar nena serbi keshtu.
dhe mos hapni gojen se ja shkoqim.
Magjup e pertej magjupsh jeni ju qe sju vjen turp ende te rreni .
kuku per shqiptaret qka i ka gjet qe qyshit qerrtavqi mafie hajna mundohen te shiten patriota.
Keni mnbet tu vrapue ky mi rrase hundet si qenet e zhugavt.
Hajde dalim me emra e takohemi o trim i serbise qe juve ju bashkon hajnia dallaveret sjeni shume nja 5,6 veta qe ju njegf e gjithe shqiptaria dhe ne shoket e kosoves dhe te gjermanise ju njofim se kushe jeni.
Po ju njef edhe populli se e keni dermue tu vjedhe po do ta paguani keni mi vjelle ato para..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:19 pm

o kasap o vella
mos u mirre me shkarravina
qe vrapojne si qent here ne ate parti e here ne tjetren.
po ne i njofim o vella se keta edhe uck ja kane bere demin
jane rrezit ne deti ne kohen e uck..
haaaaa qfare psikopata perbese jane trenue
po ti pashe se kushe jane o vella qe ti i njef
krejt do zhela aty te lavderojne ta hajne buken te nesermit te shjane rrejne
vetem njerezit primitiv naiv qe nuk logjikojne me koken e tyre po me kopke te huaj bejne kesi gjestesh magjupsh.
Magjupi kritikon te tjeret se kinse qenkan magjup.
A shef qe kane nje menatlitet si Ai udheheqesi i 10 vetave.
populli u mbushe mend se ha ma nga njerezit eprishur qe edhe para lufte kishin punue me shkaun.
haaaaa sa qesharak jane..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:19 pm

Afrim
Ja hak luc...
ti ke met met na tregue se qfare pavaresie
ju skeni lidhje me patriotizem ju edhe me parti politike edhe me polici maqedonase edhe me ate serbe edhe me fdbk edhe me aksh ne thojza edhe me fbksh edhe me shaibk katastrofe njerez te qmendur ..
ku sju vjen turp more
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:20 pm

uksh
kasapi me fal qe u vonova me pergjigje por me kupto se kam shum pun dhe jam shum i ngarkuar rreth UKSH-se pergjigjia ime eshte kjo.

gafurr adili eshte shpallur si tradhtar dhe i gjith klika e ti ne shqiperi ne kosov ne ilirid ne preshev jan shpall tradhtar kombi dhe ata nuk kan ven.
kasapi une prej deklarates perfundimtare apo qysh ma heret kam hulumtuar personat qe jan drejt shkatrrimit te fbksh-se une e kam dit qe gafurr adili do ta shuaj fbksh ne dhe e kam parajlamruar ate se nese e shkatrron fbksh atere eke shkatrruar edhe veten une te them te drejten i kam disa persona ketu ne list dhe me emer dhe me mbiemer jam duke hulumtuar shum edhe per disa persona te tjer qe ne antarsim ne fbksh kan dhen identitet te rrejshem sepse kete gafurr adili i ka lejuar po ju ka nderruar emrat pasi i kam regjistruar ne server apo ne arkiv dhe i dim disi dhe keta nuk kan vend ne UKSH.Ne e kemi parajlamruar zotin adili se do te vim ne tiran dhe kemi shkuar por ka ikur ka shkuar ne vlor edhe atje ka ikur dhe nuk e dim ku eshte.
dhe nuk ak vend per tradhtor ketu .
te them te drejten me kordinatorin e shaibk ne diaspor nuk kemi kontakte sepse jemi ne formim e siper dhe se shpejti do te kemi kontakt.
ketu pyti dikush kur ka antarsim antarsim do te ket por pas themelimit te uksh-se sepse tash eshte ne themelim e siper dhe nuk po km deshir te kepi gabime siq kemi pasur me aksh-ne sepse shum tradhtar na ken hyr qysh ne fillim.
Ndegjoni nje aksion qe u be i fundit ne ilirid kohen e fundit kemi qen ne por nuk kemi mujtur qe te marrim persiper ne emer te askujt sepse aksh nuk funksjonon uksh eshte ne themelim dhe e lam pa emer se murrem persiper
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:22 pm

uksh
kasapi me fal qe u vonova me pergjigje por me kupto se kam shum pun dhe jam shum i ngarkuar rreth UKSH-se pergjigjia ime eshte kjo.

gafurr adili eshte shpallur si tradhtar dhe i gjith klika e ti ne shqiperi ne kosov ne ilirid ne preshev jan shpall tradhtar kombi dhe ata nuk kan ven.
kasapi une prej deklarates perfundimtare apo qysh ma heret kam hulumtuar personat qe jan drejt shkatrrimit te fbksh-se une e kam dit qe gafurr adili do ta shuaj fbksh ne dhe e kam parajlamruar ate se nese e shkatrron fbksh atere eke shkatrruar edhe veten une te them te drejten i kam disa persona ketu ne list dhe me emer dhe me mbiemer jam duke hulumtuar shum edhe per disa persona te tjer qe ne antarsim ne fbksh kan dhen identitet te rrejshem sepse kete gafurr adili i ka lejuar po ju ka nderruar emrat pasi i kam regjistruar ne server apo ne arkiv dhe i dim disi dhe keta nuk kan vend ne UKSH.Ne e kemi parajlamruar zotin adili se do te vim ne tiran dhe kemi shkuar por ka ikur ka shkuar ne vlor edhe atje ka ikur dhe nuk e dim ku eshte.
dhe nuk ak vend per tradhtor ketu .
te them te drejten me kordinatorin e shaibk ne diaspor nuk kemi kontakte sepse jemi ne formim e siper dhe se shpejti do te kemi kontakt.
ketu pyti dikush kur ka antarsim antarsim do te ket por pas themelimit te uksh-se sepse tash eshte ne themelim e siper dhe nuk po km deshir te kepi gabime siq kemi pasur me aksh-ne sepse shum tradhtar na ken hyr qysh ne fillim.
Ndegjoni nje aksion qe u be i fundit ne ilirid kohen e fundit kemi qen ne por nuk kemi mujtur qe te marrim persiper ne emer te askujt sepse aksh nuk funksjonon uksh eshte ne themelim dhe e lam pa emer se murrem persiper.

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Arrow_up FBKSH/AKSH - Faqe 2 Arrow_down
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:30 pm

FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR-FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE, PRISHTINË



Kryesia qendrore e zgjeruar për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH), e zonës nr. 2 Kosova Histroike, në Prishtinë, mbajti mbledhje të jashtëzakonshme lidhur me Komunikatën e “Sekretariatit Vendimmarrës” të datës 10 maj 2009, të nënshkruar nga zëdhënësi i FBKSH-së z. Adil Gafurri Në mbledhjen e sipërpërmendur merrnin pjesë të gjithë kryetarët e nën zonave të zonës nr. 2 Kosova Historike, si dhe anëtarë tjerë të kryesisë me detyra të caktuara e të rëndësishme në FBKSH të zonës nr. 2 Kosova Historike. Pasi u njoftuan të gjithë të pranishmit me përmbajtjen e Komunikatës si edhe të leximit të disa mesazheve telefonike ndërmjet të disa anëtarëve të kryesisë dhe të z. Gafur Adilit, u morën këto qëndrime:
Lidhur me arsyetimin e parë në Komunikatë, kryesia e zonës nr. 2 Kosova Historike nuk pajtohet që platforma politike e z. Koça Danaj, të jetë udhërrëfyes i FBKSH-së, AKSH, SKSH dhe FKSH për pa u analizuar mirë e mirë nga strukturat e sipërpërmendura dhe konform saj, organet kompetente të marrin vendim meritor. Lidhur me arsyetimin e dytë në Komunikatë, kryesia e zonës nr. 2 Kosova Historike asnjëherë nuk ka thënë e aq më pak ka vepruar jashtë akteve normative të Rregullores së punës së FBKSH-së me organet e saj . Domethënë si atëherë sikur edhe sot FBKSH-ja dhe SHAIBK-ja kanë vepruar në frymën e akteve normative dhe në frymën demokratike dhe asnjëherë në kundërshtim me Ligjin. Anëtarësia e gjerë e FBKSH-së në zonën nr. 2 Kosova Historike gjithherë ka qenë dhe është për një RIBASHKIM KOMBËTAR, respektivisht për një Shqipëri Etnike. Këtë qëllim ne të zonës nr. 2 Kosova Historike dhe jo vetëm ne, jemi zotuar dhe betuar për ta realizuar me ju ose pa ju z. Gafur Adili. Prandaj me këtë rast po e përcjellim vendimin e përgjegjësve të gjitha nën zonave dhe strukturave të zonës nr. 2 Kosova Historike se Komunikatën tuaj e hedhim poshtë dhe si të tillë e shpallim të pavlerë, Lidhur me sugjerimin tuaj që të themelohet një parti politike në kuadër të FBKSH-së për zonën nr. 2 Kosova Historike, është e papranueshme.
Mirëpo pasi që është marrë qëndrim që të veprojmë edhe politikisht atëherë do të veprohet në frymën e akteve normative dhe të Rregullores së punës së FBKSH-së si Formacion Politiko-Ushtarak dhe asgjë më shumë. Pas të gjitha diskutimeve janë nxjerrë edhe këto konkluzione: E para: Pse të nxjerrët një vendim i një anshëm për moratorium të FBKSH-së dhe të strukturave të saja e posaçërisht të thuhet se këtë vendim për moratorium të përkohshëm e ka marrë sekretariati vendimmarrës. Pse është manipuluar me anëtarët e sekretariatit vendimmarrës në nivel qendror të FBKSH-së, kur dihet se ajo mbledhje e atij sekretariati nuk ka pasur kompetenca për vendime të tilla.
Ne si organizëm politiko-ushtarak, kombëtar ku sipas platformës së saj në asnjë mënyrë nuk e rrezikojmë, nuk e dëmtojmë interesat vitale kombëtare dhe shtetërore as të Republikës së Shqipërisë e as ato të Republikës së Kosovës, qoftë në kuptim të brendshëm qoftë në kuptim të jashtëm ta ndalim aktivitetin tonë. Duhet thënë edhe këtë se mbledhja e fundit e Sekretariatit vendimmarrës në të cilën thirret z. Gafur ADILI ishte jo legjitime, për vet faktin se i njëjti nuk ka kompetencë të marrë vendime të rëndësishme siç ishte Komunikata përfundimtare e datës 10 maj 2009. Vendime të rangut të tillë do të mund të merrte vetëm kuvendi( i treti i radhës që duhej të mbahej gjatë këtij viti)i FBKSH-së gjë që zona nr. 2 Kosova Historike ishte në përfundim të Kuvendit të dytë në të cilin kuvend do të dilnin konkluzione dhe do të merreshin vendime të rëndësishme.
Shtrohet pyetja: përse nuk u prit që gjërat të shkonin në Kuvend e aty të merreshin vendimet meritore? Kujt i ngutej dhe pse? E dyta: Në mbledhjen e fundit të sekretariatit vendimmarrës ishte prezent edhe anëtari dhe zëvendës kryetari i FBKSH-ës nga Kosova z. Alban Kosova, dhe me kujdesin më të madh ka përcjellë të gjitha diskutimet, dhe konkluzionet e dala nga ajo mbledhje. Duhet thënë se në mbledhje nga 8 anëtarë të sekretariatit vendimmarrës prezantonin 5 anëtar. Personat që janë nënshkrues të Komunikatës përfundimtare, nuk kanë qenë prezent në atë mbledhje, por edhe sikur të ishin prezent, në atë mbledhje nuk është diskutuar dhe aq më pak nuk është nxjerrë kurrfarë konkluzioni lidhur me nevojën e ndërprerjes së aktivitetit të FBKSH-së ose të shpalljes së moratoriumit të përkohshëm të FBKSH-së dhe strukturave të saj.
Në atë mbledhje është diskutuar për nevojën e ndryshimit të strategjisë për shkak të ndryshimeve që kanë ndodhur sidomos pas datës 17. 02.2008, respektivisht pas Pavarësisë së Kosovës si edhe pas anëtarësimit të Shqipërisë në strukturat e Aleancës Veriatlantike-NATO. Në atë mbledhje është raportuar puna dhe zhvillimet e gjertanishme që janë bërë gjatë mbajtjes së Kuvendeve të nën zonave të Kosovës si edhe përgatitja që bëhet për mbajtjen e Kuvendit të zonës nr. 2 Kosova Historike. Nga ne është kërkuar që kur të mbahet Kuvendi i zonës nr. 2 të Kosovës Historike të ftohen veprimtarët dhe zyrtarët e FBKSH-së edhe nga Tirana, sepse në atë mbledhje të Kuvendit duhet të merren vendime të rëndësishme sidomos ngaqë në atë Kuvend do të hedhet ideja edhe për themelimin edhe të një krijese politike në kuadër të FBKSH-së, në mënyrë që të mos na del nga dora si SHAIBK-ja në Tiranë, kështu edhe u vendosë.
Shtrohet pyetja: Prej nga doli ideja që FBKSH-ja dhe strukturat e saj duhet ta shuajnë aktivitetin përkohësisht, prej nga doli që platforma politike e punuar nga atdhetari Koço DANAJ, të jetë udhërrëfyes për FBKSH-në kur dihet se në atë mbledhje nuk është përmendur fare ajo platformë. E treta: Ne mendojmë se Platforma e sipërpërmendur e përgatitur nga atdhetari dhe patrioti i madh Koça DANAJ do të ishte mirë sikur të analizohej mirë nga nën zonat e zonës nr. 2 Kosova Historike. E katërta: Duke u bazuar në të gjitha këto që u thanë më sipër, si edhe ajo se çka shkruan në Rregulloren e organizimit të FBKSH-së del se kjo Komunikatë e datës 10 maj 2009 ka sjell dëm të madh politik në gjithë strukturën e FBKSH-së. Fundja ne mendojmë se përveç Kuvendit të Përgjithshëm të FBKSH-së askush tjetër nuk ka kompetenca për nxjerrjen e vendimeve të tilla edhe sikur të ishte kuorumi mjaftueshëm i Sekretariatit për vendimmarrje.
Duke u bazuar në të gjitha këto që u than më sipër kryesia qendrore e FBKSH-së të zonës nr. 2 Kosova Historike nxjerrë këtë:
V E N D I M 1. Nuk pranohet Komunikata Përfundimtare e “Sekretariatit Vendimmarrës” të FBKSH-së e datës 10 05.2009 në Tiranë dhe si e tillë hidhet poshtë aq më tepër kur dihet se sekretariati në fjalë nuk ka kompetenca për nxjerrjen e vendimeve të tilla. Atë vendim mund ta marrë vetëm Kuvendi i Përgjithshëm i FBKSH-së, Kuvend i cili do të mbahej këtë vit.
2. Moratoriumi i FBKSH-së si organizatë politiko-ushtarake, kombëtare, demokratike e paqësore nuk mund të jetë i pranueshëm për anëtarësinë e FBKSH-së brenda dhe jashtë Shqipërisë Etnike, sepse është manipuluar me anëtarët e sekretariatit vendimmarrës, duke u thirrur në emrin e tyre. Vendimi për moratorium të FBKSH-së ( si organ sovran juridiko-ligjor) është marrë nga Sekretariati vendimmarrës një anshëm dhe si i tillë nuk është i plotfuqishëm dhe nuk prodhon kurrfarë efektesh juridike.
3. FBKSH, zona nr. 2 Kosova Historike, ngrin të gjitha marrëdhëniet me kryesin dhe kryetarin e FBKSH-së dhe sekretariatin vendimmarrës të FBKSH-së në Tiranë derisa të mbahet Kuvendi i FBKSH-së qoftë edhe Kuvend i jashtëzakonshëm.
4. Ftojmë të gjithë anëtarët e FBKSH të zonës nr. 2 Kosova Historike dhe më gjerë që të vazhdojnë punën e tyre të përditshme sipas dinamikës të përcaktuar në frymën e akteve normative dhe të Rregullores së FBKSH-së, sidomos personat e autorizuar për përgatitjen e mbajtjes së Kuvendit të FBKSH-së për zonën nr. 2 Kosova Historike.
5. Ftojmë të gjitha zonat e FBKSH-së sidomos zonat nr. 1, 3, 4, dhe 7 (Preshevë) si dhe në diasporë që të përcaktohen lidhur me komunikatën përfundimtare të publikuar me datën 10. 05. 2009, nëse për kurrgjë tjetër, atëherë për hir të idealit të pastër dhe vullnetit të çeliktë të një numri të madh të anëtarëve të FBKSH-së dhe strukturave të sajë anembanë trojeve shqiptare dhe në diasporë. Njëkohësisht ju propozojmë që ta përkrahim propozimin për shkarkimin nga të gjitha funksionet z. Gafur Adilin për shkak të veprimeve të pamatura dhe veprime “ kokë më vete” si edhe dëmeve që i ka sjell FBKSH-së me rastin e kësaj Komunikate Përfundimtare.
Qendra Kombëtare e Informimit Për FBKSH-në zona nr. 2 Kosova Historike
Alban Kosova

  • FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
    //




    google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:33 pm

ashtu eshte veq deshta me te tregu se bashkim mitrovica eshte vet gafurr adili clirim presheva eshte vet gafurr adili korab drenica eshte vet gafurr adili por ne fillim keta persona ken qen me te vertet por jan larguar sepse z.gafurr adili na ka injoruar sepse deshti qe te jet vet kryetar vet sekletar vet komandant por nuk i heci sepse per nje karrige e shiti te gjith mundin ton qe e kemi ber dhe qe po e bejm deshtem ne apo sdeshtem nu krijuan rrethanat qe z.adili me as qe ka te drejt te flas me per fbksh sepse edhe me sigmen e fbksh e krijoj nje parti qe as qe figuron e regjistruar por ka tentuar qe ta regjistroj ketu ne kosov ka tentuar qe disa persona ti bej viktima te ti por nuk i heci.
me familjen e komandant tmk e pata nderin qe te bisedoj me tha z.berisha tha vetem nje pytje ne se ban me tha perse mu vra djali a per nje shqiperi te bashkuar apo per nje karrige te zotit adili pori thash qeshtja adili ka perfunduar dhe ajo me nuk do te egziston djali juaj gjithmon do te jet nje deshmor qe luftoj per bashkimin e tokave shqiptare per shqiperin etnike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi


Male
Numri i postimeve : 39
Age : 63
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 EmptyWed Nov 25, 2009 1:36 pm

SEKRETARIATI
VENDIMARRËS I FRONTIT PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) SHPALLË
PUSHIMIN E PËRKOHSHEM (DETANTËN) E AKTIVITETIT TË FBKSH, DHE TË GJITHA
STUKTURAVE TË TIJ, TË ARMATËS KOMBËTARE SHQIPTARE (AKSH), TË SIGURIMIT
KOMBËTAR SHQIPTAR (SKSH) DHE TË FONDIT KOMBËTAR SHQIPTAR (FKSH), DERI
NË REALIZIMIN E PLATFORMËS SË SHQIPËRISË NATYRALE, TË INICUAR DHE TË
PUBLIKUAR NGA INTELEKTUALI ATDHETAR - KOÇO DANAJ…!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   FBKSH/AKSH - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FBKSH/AKSH
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» A K T U A L I T E T E dhe I N T E R V I S T A
» AKSH vazhdon rekrutimin
» A do ekzistojë Maqedonia si shtet?
» A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]
» Deklarata te FBKSH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: