Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FBKSH/AKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Dec 04, 2009 12:44 am

PO tė ishin Ushtrėt e UQK sė ata as nji her nuk dolun me fytyr tė mbuluar ,e sidomos sod kur mburren se kan qen Ushtri e Popullit si ėshtė e mundur kjo ?
Si ėshtė emundur qė kjo Ushtri del me flamur tė Amerikės dhe Bashkimit Europian pėr veq Flamurit Kombėtar ?
Si dhe me sa po vrej unė aty duket harta e ish Jugoslavis zona bragedetare ,dhe nuk dihet se qfat simboli ka kjo ushtri ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 38
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Dec 04, 2009 3:19 pm

Jo BashKom
Aty duket Cameria. Pra eshte UCC-ja, qe pat dal ne vitin 2004-05.
Po edhe UCK-ja doli me maska, po ti paske harruar shpejt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shfletuesi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 58
Vendi : Prishtine
Registration date : 23/07/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Dec 05, 2009 10:23 am

YouTube - Albanian Army shelling Yougoslav forces...//


YouTube - Opinion " Lufta ne Kosove "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 12:33 am

A din dikush mem trregu pse nuk po bon faqja ''zyrtare'' e UKSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 12:35 am

tash hin ata moderatoret e faqes e te tregojn tosybell se se di spo duken fare , ndoshta jane me ndonje aksion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 12:59 am

Eveveve 4 dhe nuk po spjegoin hiq mi goce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:02 am

Spo miret vesh hiq sen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dionii
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 40
Vendi : Prishtine
Registration date : 06/12/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:03 am

Mos ju besoni njerezve qe jane te semure mundohen me cdo kusht te fitojn popullaritet se di pse nuk hyri Aksh-ja ne shpine e Kosoves !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:06 am

hahahaahhaaah po valla ide shume e mire , madje perfekte per te fituar popullaritet, edhe aty ste duhet ndonje kualifikim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:10 am

pse edhe rrjetin e morret me vete ne tetove a apo atje skishte rrjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:13 am

Nese prap postoni linqe do ta mbyllim temen .LEXONI RREGULLOREN .

_________________


BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:14 am

Riki ka qen desht qe moti te mshilet disa tema klm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:23 am

po valla sidomos qekjo teme, edhe pse edhe une vet kam replikuar shume, por me sja vlen se ka kaluar ne banalitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:27 am

e shikon se ka femra qe jan 100% me burr se burrate ja shikon voglushen hyn ne ode te burra dhe syriu si trembet
te lumte moj burreresh .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:32 am

flm per kete kompliment fiona, por ne fillim te ksaj teme un kam replikuar me shume antar qe rrahnin gjoks se jane shume trima , e ska pse me trembet syri se nuk shkruaja me burra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:32 am

po me kupton qka desha te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:39 am

Ju letemi Aksh pasi kan faqen vet tash e tutjer te mos sjellin deklarat ne ket faqe por ti bartin atje , flm per respekt .shaku forumi duhet pastruar mir nese ju humbin shkrime mos u ankoni ,keni deri me 10 dhejtor koh ti barti ,pastaj do behen ca pun ne forum per ta sjell forum siq ishte dikur dhe si ka hije .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:41 am

Po si jo veq vazhdoni me kete tempo se jeni e pa krahasushem un te vlersoj jasht zakonish shum.dhe ndodhe se i rilexoj shkrimet tua me shum se 2 here .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 1:43 am

te falemnderit shume e ndruar fionaa beso se me ke nderu shume per mua kjo qe thua eshte me shume se shume respekt,te falemnderit shumee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 2:04 am

jo moj ti meriton shum me shum. jo cdo njera ka kapacitetin tende jam e bindur se shoku juaj (burri) ndihet krenar per ty..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Dec 06, 2009 2:06 am

Hahahhahahahaha ai eshte i pakrahasueshem me mua keshtu qe kemi krenari reciproke..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIPIIXHAXHIT
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 38
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Mon Dec 07, 2009 1:56 am

aksh nuk po mundem te koptoi diq ne ket deklarat.

(USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPTARE U BEN THIRRJEN E FUNDIT TE GJITHĖ POLICĖVE DHE USHTAVE SHQIPTAR QE JANĖ NE SHTETIN E QUAJTUR MAQEDONI QE TI DESHIN ATO UNIFORMA TE GJAKOSUR SEPSE NE TE KUNDĖRTĖN USHTARET E UKSH-SE NUK MARRIN PĖRGJITHĖSI PĖR SULMET NDAJ TYRE )

si do ve puna e tyer kur te humbasin edhe atė pagė te ulet qe kanė, mos harroni liberalizimit te vizave i ndihmon nje gje e tillė pėr ti shperngul SHqipetaret nga ato treva.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Mon Dec 07, 2009 1:58 am

shpresojm ne zeriozitetin e ksaj ushtrije dot ju perkrahim vetum mbas veprave konkrete te cillat vepra shkojn ne favor te kombit shqiptar.drejt nji shqiprie etnike per ndryshe.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 38
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Mon Dec 07, 2009 1:41 pm

Kjo komunikate eshte e kote.
Kjo komunikate ka shume paralelitete me komunikatat e para te AKSH-se, si psh. mosdalja e ushtareve neper media. Dhe uniforma e policeve shqiptar nen IRJM nuk do te dallohet, pra shqiptaret duhet ti largohen asaj policie.

Dhe tregojne se kur do te kryejne aksionet e para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Mon Dec 07, 2009 8:26 pm

bashkom ka bere nje shkrim,si duket ,zotri aksh nuk e paske lexu, apo se ke kuptu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FBKSH/AKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: