Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FBKSH/AKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 1:42 pm

o kasap o vella
ket te adilit nuk dijne me lexue nuk marrin veshe e lexojne prap
sepse ai pran vetes ka aktivizue do njerez primitiv pa shkolle dhe manipulon me ta.
Ata te menqurit intelektual Prof.Dr Magjistra akademik nuk ju bashkangjiten njeriut te semure
qe sillet si rrugaq ndaj shokeve te vete qe kishte .
tasshe i shan i injoron shpif ai shpifin keta te tije ngaterrojne bajne fjala si grat e kqija
e moza ma keq..
ai i pa vleri bene qka mose ,se kane deshitre te jene gjithkund ,kane deshire ti futin hundet ku mose,se ata jane sahanlepires..
hhaaaaa
O vlla kasap me pa sa birat e gardhit e fjalet e hallkut nuk mshilen kurre se keta nuk kuptojne qe ka nje stacion e duhet te ndalesh ,........ edhe forumin me rrena ,dola jashte se po ju vjen era..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miradie
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 2:06 pm

REAGIM
FBKSH per franc
ė

Pas nje Komunikate tė leshuarė nga njerez tė pa pėrgjegjshėm kinse FBKSH me daten 22.11.2009 pėr Beneluksin!

Pa verifikim tė Kordinatorit tė FBKSH pėr Evropė!

Ėshtė e dėmshme dhe e pa vlerė!

Sepse keta njerez nukė kanė faree tė bėjnė me FBKSH sepse ata jane Transferua ne FDBK me deshirėn e tyre!

Dhe lideri i tyre G.Adili ėshtė deklaruar se FBKSH dhe AKSH nuk egzistojnė mė!FBKSH per France nė Mbledhjen e mbajtur sotė mė datėn 24.11.2009

Leshone kete deklarate;

kundra shpifjeve ndaj prof. Xhavit Dalloshit

.......................................................Kinse ne mbledhjen e mbajtur(te pambajture) me 22 nentor 2009 ne bruksel e leshuar ngaindividet e pa ndergjegjeshem, kinse te FBKSH per shtetet e Beneluksit(evropen perendimore) !Pos tjerash; deklarata mundohet ta cenoje dinjitetin dhe moralin e atedhetarit prof Xhavit Dalloshit,me sa vijon shpifja;"Mbledhje Kryesia e FBKSH-sė me veprim nė Shtetet e Beneluksit dhe anėtarėt e saj i njoftojnė tė gjitha strukturat e FBKSH-sė

nė Diasporė dhe nė mėmėdhe se nuk e njeh nė asnjė mėnyrė z. Xhavit Dalloshin si Koordinator tė vetėshpallur dhe

cdo vendim apo njoftim eventual qė vie nga ai ėshtė i papranueshėm, jovalid dhe i shpėrfillur tėrėsisht".

Shprehen ata!Prof.Xhavit Dalloshi ishte dhe ėshtė legjitim qyshė nga mbledhja e para kuvendit mbare Kombėtare tė Mbajtur nė Durres tė Shqipėrisė.

I Legjitimuar vetė nga Kuvendi nga G.Adili dhe nga Fbksh Zona 2 Kosova Heroike.Marria ska kufi qmenduria ska kufi!

Ata qe deri dje e perkrahėn e rrespektuan tashė pa kurrfarė turpi dalin me deklarata rrenacake shpifėse se kinse Kordinatori paska shpallė vetėn Kordinatorė!NE Kryesia e FBKSH pėr Francė tė gjitha kėto shpifje manpulime tė njrėzve tė pa pėrgjegjshėm dhe manipulues tė mirė i hudhim poshtė!

Qudira krijojne njerezit dashakeqes.Ky Hajro Halili ( qe eshte nje emer i trilluar nga keta matrapaz) ky me kete deklarate jo qe mundohet tja perdhosi imazhin e prof Xhavit Dalloshit,por edhe tja zbehi fetyren e shoqateve per bashkimin etrojeve shqiptare .Ketu behet fjale per perqarjen e shqiptareve pa dallim siqvepronte udba e serbise me shqiptaret servila !Duke nxitur atedhetaret te vriten mes vedi !Prof Xhavit Dalloshi eshte njeriu, ndere me te paret qe e pėrkrahu UCK ishte Organizatore i takimeve me uck me Bundestagun Gjerman!

Shqiptari I pare qe shkroi ne gazetat shqiptare se egziston UCK.

Kryetare I keshillit Fondi vendlindja Therret!

.Njoftohet i tere opinjoni shqiptar ne diasporė dhe negjithe trojet shqiptare qe mos ti marrin keto deklarata si te verteta .Sepsekurrefare mbledhje nuk eshte mbajtur,pos kan shkrue individet per qefi te tyre,E disa njerez shpirtshitur qe rrine mbrapa skenave makabe,Siq e tradhetuan luften ne maqedoni,e ne Luginen e Presheves ,e pse jo ne Kosoven multietnike!Une habitem se si nuk u ngopen shqiptaret me gjakun e atedhetareve duke uaperdhosur mundin sidomos te atedhetarit te mirenjohur Prof Xhavit Dalloshit!Ne kercnime ndaje prof Xhavit Dalloshit ka leshue edhe nje person nga prishtinapor pa emer!Pra dikush eshte ka loze me shqiptaret !!!Pastaj edhe sekretari i pergjitheshem nga Tirana Genc Llakaj i ciligjere dje kishte nje respekt ndaj shokut te tije qe kerkonte nje perkrahje ngaprof Xhavit Dalloshi ,dhe ja shoket bijne prehe e shpirtshiturve ,.Hajro Halili ,na Kumanova,eshte njė bashkpunėtorė i udbasheve shqiptare dhe i rezhimit sllavo maqedonas!

Dhe nuk ka te beje fare me patriotizmin shqiptare.ndersa Genc Llakaj ne dy ane edhe perkrahes i Gafurr Adilit edhe perkrahes i Kordinatorit deri dje,e tashe pa kurrfare turpi dele ne perkrahje te hajnave te njerezve qe nuk kane lidhje me FBKSH-ne.

Po jane anetare te FDBK.Ketu qendrno maska e poetit udbash qe ngjalle Rozafaten nga varri dhe i jepe jetesoldatesken serbe !.Nese ju antar te shoqatave FBKSH,SHAIBK,dhe AKSH e shihni te rruges se prof Xhavit Dalloshi nukeshte ne darkat e djajve,siq paragjykonin disa, e keni te drejten e largimit nga keto shoqata,sepse projektuesin nuk keni si ta deboni nga oborri i shtepise se tij !Por kujt nuk i duket vendi i pershtatshem ne keto shoqata,mos iu drejtoheni prof Xhavit Dalloshitqe ta leshoje shqoqaten se mjafte e keni shfrytezue,e kullotur!Siq thone pleqet kerceva drinin dhe baju ma !Jo !Ju nuk keni kurrefare te drejte legjitime ta kindaponi shoqaten e prof Xhavit Dalloshit!pra keni mundesin qe ti barteni plaqkat e juaja,dhe krijoni shoqata e shoqata nese do ju perkrahe populli shqiptar.Por kote e keni kete sllogan,sepse populli tani eshte vetedisue ,dhe ja keni plasur dellin e damaereve.Por keni mbete si xhynahet ,ju ku te shihni se diku eshte hape nje levizje,mulne ti ngjiteni si rriqen,dhe tja mirrni timonin se maruat !Ne fund ēdo deklarate e personave te pa pergjegjeshm qe merren me shpifje dhe qe kan prapaskena kundra BK .do te pergjigjen para popullit .Ne si SHAIBK per france, distancohemi nga ēdo lloje deklarate me permbajtje raciste,e sidomos shpifje kundra prof Xhavit Dalloshit .Ku secila shoqate ne europe se pari duhet konsulltuarme prof Xhavit Dalloshin Kordinatore ,I FBKSH e pastaj te leshon keso deklarata me permbajtje anti kombetare .

Kryesia e FBKSH per France

sekretari i pergjitheshem i FBKSHper france

Haxhi L Kuēi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miradie
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 2:14 pm

si sju vjen turp ,qeshyt( Kujdes) po thirret ne emer te aksh.
Pse si kqyre secili punet e veta ,secili ne partin e vet.
Kushe pi ndalone ata qe dojne me punue.
Disa jane bere me zi se shkijet ketu ne forum edhe jashte duke i etiketuar atdhetaaret te cilet punojne me shpirte per atdheun ,jane te sinqert dhe nuk vejdhin popullin .
E dikushe eshte mesuar me dallavere dhe hajni.
Po populli i njef se kushe qka po bon.
Eshte keq se kete forum e lexojne edhe shkijet ,dhe dikuj po i konvenon qe ketu taja qet emrat e personave qe nuk bane ti di as kushe.
Pra vete po tergojne do se jane armiq te shqiptareve.
Nuk mund te jene per bashkim ata qe bejne perqarje duke i ofenduar patriotet e duke i perkrahe hajnat ata qe 10 vjet erjepen kete popull a asgje kurre sskane bere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 4:24 pm

o vellezer
ti leme perqarjet e sharjet
secili le te mba subjektin qe ja kane
mos te shpim kunder njeri tjetrit se u name copa
e shkau po knaqet tuj na kqyre
luse forumin qe ti fshine te gjitha sharjet pa marre parasyshe se nga vyjne.
Une ma nuk shaje as qe me inetreson kushe qka
vetem kam me ju permbajte temes dh kame me dhane demanitike ne qoftese dikushe rrene apo manipulon me emra tjereve qe nuk i njofin fare.
jena ba si femijet e vegjel turp..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 7:47 pm

Ai qe i ka publikuar emrat antarv te shoqates Shaibk je vet ti xhit -ose ma mir me te than je vet xhavit dalloshi,se ma spo te pren ,te ka zatet sharra ne gozhd.

Shaibk dhe aksh fbksh nuk egziston ne Franc prandaj mos qit deklarata pa lidhje,se ske met me kerkand se vetes ja ke ba Jasht aksh duhesh me dal se as shkit ma shpifca se ti sjan .
ti thae se sduhet me qit emra kush na qnka Ky hajra qe e qun edhe shqpihun ti ket,ki kujdes !!! se ashtu keshtu do te pergjigjesh pr te gjitha shkrimet dhe shpifjet sepse ne un i kam kopju dhe ske ku me shku ma te erdh fundi sikur Adilit sikur ty .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
The-Soldier
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 8
Age : 35
Vendi : Tetova
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 8:22 pm

A hala po mireni me FBKSH e AKSH a ? Me keta( Kujdes)te cilet vetem se kane mar ne qaf disa njerez qe i futen ne zjarr dhe i vrane, e sa e sa pare qe kane mbledh i kane fut ne xhep. Marre me ju ardh kush mendon se ekziston ni FBKSH e AKSH. Bile Kurr ska ekzistu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 8:23 pm

g.adili i pa vlere ky shkrim nuk shitet
jeni ata qe prane vetes ke tradhtaret uben ,i njofim
i pa vlere ky shkrim.
Shaibk po shtohet ne qdo rajon perdit.

sja vlen te flasesh per parti tjera ju jeni fdbk.
pa vlereTitulli: Re: FBKSH/AKSH Today at 11:20 am
uksh
kasapi me fal qe u vonova me pergjigje por me kupto se kam shum pun dhe jam shum i ngarkuar rreth UKSH-se pergjigjia ime eshte kjo.

gafurr adili eshte shpallur si tradhtar dhe i gjith klika e ti ne shqiperi ne kosov ne ilirid ne preshev jan shpall tradhtar kombi dhe ata nuk kan ven.
kasapi une prej deklarates perfundimtare apo qysh ma heret kam hulumtuar personat qe jan drejt shkatrrimit te fbksh-se une e kam dit qe gafurr adili do ta shuaj fbksh ne dhe e kam parajlamruar ate se nese e shkatrron fbksh atere eke shkatrruar edhe veten une te them te drejten i kam disa persona ketu ne list dhe me emer dhe me mbiemer jam duke hulumtuar shum edhe per disa persona te tjer qe ne antarsim ne fbksh kan dhen identitet te rrejshem sepse kete gafurr adili i ka lejuar po ju ka nderruar emrat pasi i kam regjistruar ne server apo ne arkiv dhe i dim disi dhe keta nuk kan vend ne UKSH.Ne e kemi parajlamruar zotin adili se do te vim ne tiran dhe kemi shkuar por ka ikur ka shkuar ne vlor edhe atje ka ikur dhe nuk e dim ku eshte.
dhe nuk ak vend per tradhtor ketu .
te them te drejten me kordinatorin e shaibk ne diaspor nuk kemi kontakte sepse jemi ne formim e siper dhe se shpejti do te kemi kontakt.
ketu pyti dikush kur ka antarsim antarsim do te ket por pas themelimit te uksh-se sepse tash eshte ne themelim e siper dhe nuk po km deshir te kepi gabime siq kemi pasur me aksh-ne sepse shum tradhtar na ken hyr qysh ne fillim.
Ndegjoni nje aksion qe u be i fundit ne ilirid kohen e fundit kemi qen ne por nuk kemi mujtur qe te marrim persiper ne emer te askujt sepse aksh nuk funksjonon uksh eshte ne themelim dhe e lam pa emer se murrem persiper

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The-Soldier
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 8
Age : 35
Vendi : Tetova
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 8:29 pm

Kasapi

Mos u mer me andrra. As UKSH sdo te kete. Kane vdek keto gjana, tu ba secili ushtri ne internet. N'daci me ba lufte e me ba ushtri, hajdi ne atdhe dhe e bajm ktu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 8:35 pm

hajrli kofte
mir eke ushtri me shpijuna ,
po eshte e vertet se edhe ne aksh qe ne fillim ishin anetaresu krejt udbashet e qe ishin kunder UCK-se.
hajnat prijne te paret.
hajri e dafte

Adem jashari eshte gjalle po e tradhtuat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 8:48 pm

the solidier
hala po mireni me FBKSH e AKSH a ? Me keta pisa te cilet vetem se kane mar ne qaf disa njerez qe i futen ne zjarr dhe i vrane, e sa e sa pare qe kane mbledh i kane fut ne xhep. Marre me ju ardh kush mendon se ekziston ni FBKSH e AKSH. Bile Kurr ska ekzistu.

nje pjese ishte e mire nje pjese bashkpunetore te udbes dezertore te uck
disa rrenca shpifes mashtrues ngaterresagji shpijuna
kketa nuk mirren me shkijet po me atdhetaret patriotet dojnemi shue.
qmenduri ,
me ven e ke te lumte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vehbi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 61
Vendi : Prishtin
Profesioni/Hobi : Ushtarak
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 9:33 pm

Me vjen qudi se hala shqiptaret po polemizojn ne interrnet, duke u shitur pateiota, kush ma shum e kush ma pak,duke e fyer njeri tjetrin me fjal, qe kurr nje atdhetar apo patriot, qe e don atdheun e vet, nuk i kish shqiptuar kunder shqiptarve qfardo qofshin ata,sa i perket se kush asht tradhtar e kush jo ato duhet ti bej drejtsia kur te vjen koha,bashkimi nuk behet duke fyer njeri tjetrin por duke e dashur njeri tjetrin,me ksi fyrje e fjal qdo shqiptar i ndershem do ta pyeste vete se a thue kush po i paguan kta njerz qe dalin me do pseudonime e anonim dhe bejn perqarje ne popull,ju pershendes te gjithve anonim e me emen e mbiemen se kush e don shqiperin etnike nuk mbjell far perqarse ne popull por punon e vepron per pajtim,dashuri ne mes njeri tjetrit e nese e arrime dashurin ne mes njeri tjetrit athere bashkimi eshte i pa shmangshem ju pershendes te gjithve Vehbi Rafuna themeluesi i Organizates se Invalidve te Luftes te UĒK-se dhe ish krzetari i par i saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 9:46 pm

Murturi. un spo e kuptoj se si mun ti dhe do tjer ktu ne forum me than se kordinatori duhet me dal, kur aj ash i zgjedhur legjitim ne kuvendin e fbksh i cilli figuron ne list e kam pa vet. pra mosi koka njashtu pse spo dilni me emra mej demantu ose permes shtypit qendra ne kosov e shqipri dhe ne tjera zona ne viset tona. qe qata emrat e komunikates se benelluxit si kum pa as ne nji list dhe kurr si kem ni.
A prof-Dalloshi e lexon kudo dhe ne komunikata e me hershme,po te kti faktori pra (FBKSH-S)dhe aj asht shum atdhetar i mirfillt dhe aj nuk hin ktu me kerkan me komuniku por e informojm ne disa qe jem ktu ne forum. E ju ktu po i thoni me dal, lenajn neve se kte apo a subjekt kur dihet qe g.adili ka formu parti te re krejt e din, fbdk-n une spoj kuptoj kto allesh veresh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miradie
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 10:14 pm

sju vjen turp,qe ketu te pezini kordinatorin tone-

qe xhitin e njof vete personalishte eshte nje i afert i kordinatoret.
dhe normal qe mllefoset kure dikush e shane ate.
po mos keqperdorni kordinatorin se turp eshte-
jeni bere me zi se shkijet ....
turp nje mr si g.adili futet ketu me nofka e perqan rren .turp qe i thote vetes se kinse qenka per bashkim,a vjedh popullin, me hajna qe sjane kurrfare ,,patriotizmi"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miradie
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:17 pm

Stafit
a ndegjoni apo jeni te shurdher!
fshine kete komunikate per france me larte ju lutem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:31 pm

Po tutna me shkru cfar debati po behet ketu ne ket teme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:38 pm

fol drini mos u tut burr se ne inernet jena ti je kan ne luft e kshtu ske mendu se perndryshe nuk kishe shku fare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:41 pm

Miradija nuk ke qka e mson stafin se per satfin je e njohur kush je .


Satfi nuk ja tha ju te merreni me komunikata e sene dhe ju drejtoni punt e ujuja si te doni ky forum asht per te gjith qe e nidejn veten Shqiptar , pastaj mos pyetni ku jan shkrimet dhe FBKSh /Aksh ka faqen evet me siguri dhe meruni atje e ktu mos perqani forumin ,jo ki jo aji ju meruni vesh mes vete kush qka asht .Te perqam jemi boll po pomundoheni te bashkohemi .

Siq e paska cek edhe Driniii,

Po tutna me shkru cfar debati po behet ketu ne ket teme.


Edituar pėr herė tė fundit nga BashKom nė Wed Nov 25, 2009 11:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:44 pm

eee bashkom firka ju ka hy ne palc me duket ty e driniiii
hahhahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:50 pm

Xhem edhe pse jemi ne net, duhet te kemi parasyshe emrin e forumit BK.
Sa i perket luftes ne ate kohe e dinim se me ke kishim pune.
Mirmbetshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:52 pm

A u lodhe ti mi goce, friga ka lind para trimerije ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:52 pm

Jo fionaa nuk eshte puna e friges se kur i kapem armet nuk ju friguam as kujt edhe sod po te njejtit jemi dhe po te kishim frig nuk do e merrnim ter ket pergjegjsi per te moderu nje nder Forumet me te madhin me Histrorin e Kombit Shqiptar ,vetem e vetem per ta bashku Kombin ja nisem me pushk po na tradhtuan e filluan me laps dhe prap si duket mundohen ,por rruga jon nuk do ndalet kurre e per kurr pa u ba nji Komb nji Shtet ,e sado qe mundohen te tejret per keq ne na bejn me te fort .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:53 pm

mir e ki shokit shka me ba tash te till jena, e kum cek sa her.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:54 pm

Si ja kane fillu disa kane me gjet edhe vendndodhjen e bin ladenit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Wed Nov 25, 2009 11:59 pm

Rrimtaf e din ti ate vende, me trego mua 300$ miljon kushton ai vend, ehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miradie
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:12 am

runu se po ju kap gripi i derrit,e na faron perpara se pa e faru ne njeri tjetrin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FBKSH/AKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: