Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Deklarata te FBKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutoriMesazh
Teuta.Gjika
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 33
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 9:51 pm

DEKLARATĖ PUBLIKE NR.19 E ZĖDHĖNĖSIT POLITIK TĖ FBKSH, MR. GAFURR ADILI:


SEGMENTET SERBE NĖ IRJM PO PĖRGADISIN SKENARE TĖ NGJASHĖM ME BRODECIN!Strukura Inteligjente e FBKSH-sė, Sigurimi Kombėtar Shqiptar (SKSH) ka arritur tė zbulojė se segmentet serbe nė IRJM, tė cilat prej kohėsh dominojnė politikėn sllavo-maqedonase nė IRJM (pėrmes LSDM-sė sė Branko Crvenkovski dhe VMRO-DPMN tė Nikolla Gruevski, si dhe BDI tė Ali Ahmeti dhe PDSH tė Menduh Thaēi), si dhe segmentet shtetėrore tė IRJM-sė, siē janė: shėrbimi sekret sllavo-maqedonas (DBK), i cili ka vrarė dhe vret shqiptarė tė pafajshėm (526 shqiptarė tė vrarė nga viti 2001 e deri mė sot), prokuroria sllavo-maqedonase (e cila nuk ka zbuluar asnjė vrasje tė 526 shqiptarėve tė vrarė) dhe gjykatat sllavo-maqedonase (ndėr tė cilat ėshtė edhe Gjykata Kushtetuese e IRJM-sė), tė cilat nxjerrin ligje anti-shqiptare, siē ishte edhe ligji pėr ndalimin e pėrdorimit tė Flamurit Kombėtar nė IRJM, dhe rėndė po e provokojnė kombėsinė shqiptare nėn IRJM (FYROM) tė Luginės sė Vardarit (ILIRIDĖS), nė Korab po inskenojnė njė Kondovė dhe njė Brodec tė rradhės.

Prandej, nė cilėsinė e Zėdhėnėsit Politik tė Frontit pėr Bashkim Kombėtar Shqiptar (FBKSH) dhe tė Armatės Kombėtare Shqiptare (AKSH) jam i shtrėnguar qė, te tė gjihė shqiptarėt e Shqipėrisė Etnike dhe te tė gjithė luftėtarėt e lirisė, tė APELOJ qė tė mos bijnė nė ndikimin e provokacioneve tė tilla sllavo-greke dhe tė veglave tė tyre shqipfolėse.Tiranė, 05 gusht 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 10:13 pm

hahahahaaah ofanziva e luftes ne internet ihaaaaa kuku kujdes pyjet nga zjary
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rroni
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 10:22 pm

Teuta Gjika per ket para se te nisim edhe nje lufte te re ne te ardhmen duhet te mendojm shume me mire qfar po synojm me at lufte ,se lufta nuk eshte hajgare dhe aty nuk hyhet per mahi po penime, mendoj se ne trojet Shqiptare si domos ne Maqedoni nuk ka pasur lufte serioze se po shifet gjendja e cila eshte pas luftes tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 10:27 pm

Te lumte roni fjale me vend shte shume mendim i mire dhe aspak i nuhatshem jame takord

po ti roni nuk e din se tani fillon ofenziva ne internet se jo ne mitrovic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rroni
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 10:32 pm

zeriatdheut ne mitrovic e kemi humbur hapin dhe jemi shum mbrapa dhe mos u habit se ne trojet shqiptare nuk ben me fillu tani ndonje luft lokale nese duhet lufte ka ardhur koha per luft e ne te gjitha trevat Shqiptare kudo qofshin ato.me lufta lokale u ngim tani shoki.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 11:09 pm

luboten kqyre kto breh.
"komanda e zones perndimore,rajonit 83 leshon urdherin 223 thye per5 llamella 4"......................E more burra mos u boni si ibrahim rugova kur thojke ktyneher jo ministria e mbrojtjes jo filan ushtria jo ashtu jo kshtu a shkau ju sillke ka dera dit per dit,e aj far ditziu veq u munojke me shti popllin ngjum,veprime jo andrralla,jo petlla n'uj se boll na kan qit dej tash e dojn me na nxon frymen me brum tlagt e tpapjekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fina
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Numri i postimeve : 83
Registration date : 19/06/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 11:36 pm

oo Ago pse nuk dolet ju ne vend te Ibrahim Rugoves e te na udheheqni ashtu siq po flisni tash,,por e di qfare te flasesh apo edhe te shkruash ne tastieren se kompjuterit eshte shume e let e dim te gjith kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rroni
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Aug 05, 2008 11:46 pm

e fina edhe un si dua ata qe veq flasin e me vepra kerkah hiq , ka pasur edhe ne kohen e Rugoves shume qe nuk jan marrur me tastjerat e kompjuterve por ai ka qen nje injorant qe nuk ka dasht me i afru njerzit qe mendojn drejt per kombin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 1:48 am

fina shkruajti:
oo Ago pse nuk dolet ju ne vend te Ibrahim Rugoves e te na udheheqni ashtu siq po flisni tash,,por e di qfare te flasesh apo edhe te shkruash ne tastieren se kompjuterit eshte shume e let e dim te gjith kete.

sepse eshte veshtire te gjesh nejri te poshter siq ka qene rugva .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 2:01 am

rolling pajtohem plotesisht, jam duke kerkuar por ende si rugova... nuk po gjej.

Volla na kane lodhe keto organizata si FBKSH, AKSH, ishalla ka hajr prej tyre, por sic eshte pare deri me tani keta i kane vetem fjalet te forta, asnje veprim konkret nuk e kane marre, edhe pse kane synuar shume dhe i kane paralajmruar me data.
Pra jam skeptik.
Por prap po ja leme kohes, me mire te jem une gabim, e ata te jane serioz!

Zoti na ndihmofte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 2:13 am

nje gje e di.

kur aksh-ja filloi disa paraqitje publike ne tv, i gjithe populli po e priste filliminn e luftes, ne gjithe kosoven filluan te thuren legjenda per numrin e ushtareve.

nje here nje "epror" i AKSH pati folur me maske per KTV dhe nga atehere ai ze me duket i njohur nga tv, pra ka dicka ne ate "ushtri"

deri tash nuk ka asgje konkrete dhe vazhdoj te dyshoj qe do te kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 2:27 am

E pe dalin me maska keto kombetare nje ushtri kombetare nuk vendon maska nga kush frigohen se po i shef keta zotni ne kohen e UCK kishin arsyje qe dilni te maskume sepse ishte ndryshe situata qe kishin familjet dhe po tu hetonin dote bejte shkjau dica ne familje dhe kjo ishte arsyja pse dilni me maska e sote keta i kane maskat E NGA KUSH FRIGOHen kur e dime qe askush nuk ju rezikon familjen por jo duan te flene ne shpi keto te nderuar se nuk ja u mbane me nejte maleve po bejn filma e figura ne kamera me ate zedhensin e tyre qe nuk ka as pik turpi te tallet me eta djeme une nuk kame dyshym tek keta djem sepse munde te jene luftare te mire dhe ish luftare te luftrave qe kane vendose me i dale zote cdo gjeje por po bijne pre e njerzeve pa pik turpi pa pik njenje due nejt ne zyart e tiranes me sekretareshat e tyne dhe dali japin deklarata ne net vetem per te treguar ftyren e tuxaneve pse zotija e ti nuk shkone bashk me ta ose te ju thote qe juu jeni ushtare te kombit andaj skeni nevoj me mbajte maska sepse nuk munde te rezikoni por jo duhet me kercnu ate e kete sepse ja u ndalon rugen askush nuk ju ben asgje le te veprjne por jo duke deklaruar ne internete shpifje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 12:43 pm

SEGMENTET SERBE NĖ IRJM PO PĖRGADISIN SKENARE TĖ NGJASHĖM ME BRODECIN!


Strukura Inteligjente e FBKSH-sė, Sigurimi Kombėtar Shqiptar (SKSH) ka arritur tė zbulojė se segmentet serbe nė IRJM, tė cilat prej kohėsh dominojnė politikėn sllavo-maqedonase nė IRJM (pėrmes LSDM-sė sė Branko Crvenkovski dhe VMRO-DPMN tė Nikolla Gruevski, si dhe BDI tė Ali Ahmeti dhe PDSH tė Menduh Thaēi), si dhe segmentet shtetėrore tė IRJM-sė, siē janė: shėrbimi sekret sllavo-maqedonas (DBK), i cili ka vrarė dhe vret shqiptarė tė pafajshėm (526 shqiptarė tė vrarė nga viti 2001 e deri mė sot), prokuroria sllavo-maqedonase (e cila nuk ka zbuluar asnjė vrasje tė 526 shqiptarėve tė vrarė) dhe gjykatat sllavo-maqedonase (ndėr tė cilat ėshtė edhe Gjykata Kushtetuese e IRJM-sė), tė cilat nxjerrin ligje anti-shqiptare, siē ishte edhe ligji pėr ndalimin e pėrdorimit tė Flamurit Kombėtar nė IRJM, dhe rėndė po e provokojnė kombėsinė shqiptare nėn IRJM (FYROM) tė Luginės sė Vardarit (ILIRIDĖS), nė Korab po inskenojnė njė Kondovė dhe njė Brodec tė rradhės.

Prandej, nė cilėsinė e Zėdhėnėsit Politik tė Frontit pėr Bashkim Kombėtar Shqiptar (FBKSH) dhe tė Armatės Kombėtare Shqiptare (AKSH) jam i shtrėnguar qė, te tė gjihė shqiptarėt e Shqipėrisė Etnike dhe te tė gjithė luftėtarėt e lirisė, tė APELOJ qė tė mos bijnė nė ndikimin e provokacioneve tė tilla sllavo-greke dhe tė veglave tė tyre shqipfolėse.C'fare din dikush me shume ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 12:52 pm

biligoa shkruajti:
SEGMENTET SERBE NĖ IRJM PO PĖRGADISIN SKENARE TĖ NGJASHĖM ME BRODECIN!C'fare din dikush me shume ?

http://lajme.dervina.com/?faqja=lajme&lajmId=7496
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Epik
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 83
Age : 28
Vendi : Krusheve/Manastir atypari jam
Registration date : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Aug 06, 2008 2:25 pm

Keta te FBKSh se dhe AKSH e fryejne fizionomine e strukturave te tyre (ne i paqin) qysh e fryejne kalamanjte ballonat e vitit te ri.

Sa struktura, sa nenstruktura, sa dega e nendega, sa komiteti jugor e verior, sektori 1.2.3..., sketori verlindor, departamenti djathtas, majtas.

Ej, keso strukture kaq te nderliqshme s'ka as ushtria amerikane lere me nje kafshore FBKSh. Me mire te jesh i thjeshte, fukara me nje pushke qe cka flet edhe ben, e jo nje alamet labiritthni qe as vete ata drejtuesit nuk e dine se cka po bejne as kush jane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Teuta.Gjika
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 33
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: komunikate publike nr. 5 e Zedhenesit Politik te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 12:44 am

KOMUNIKATĖ PUBLIKE NR. 5 E ZĖDHĖNSIT POLITIK TĖ FBKSH, MR. GAFURR ADILI

Struktura Inteligjente e FBKSH, Sigurimi Kombėtar Shqiptar (SKSH)
ka arrijtur tė zbulojė se shumkėrkuari i Tribunalit tė Hagės, krimineli
Ratko MLADIC, ndodhet nė malet e malėsisė sė Kumanovės. Pesė oficerėt
madhorė tė SKSH, gjatė pėrpjekjes sė tyre pėr ta arrestuar kriminelin
MLADIC i cili ėshtė i veshur si bari dhe i shoqėruar nga 300
paramilitarė tė bandės kriminale „Car Lazarėt“, janė konfrontuar me
banditet serbė dhe nuk kanė arrijtur me sukses ta pėrmbushin misionin e
tyre qė iu kishte ngarkuar Shefi i Drejtorisė Qendrore tė SKSH, Prof.
Dr. Clirim PRESHEVA, prandaj edhe kėrkojmė ndihmėn e tė gjitha forcave
progresiste kombėtare e ndėrkombėtare nė zonėn e Kumanovės, prej nga e
ka gruan Ratko MLADICI, ku shumė shpesh ėshtė strehuar e ndihmuar nga
familja e gruas sė Tij, qė pa mė tė voglin hezitim tė ndihmojnė nė kėtė
mision tepėr fisnik tė Frontit pėr Bashkim Kombėtar Shqiptar (FBKSH)
dhe struktuarave tė tij, ndėr tė cilat, krahas AKSH (Armata Kombėtare
Shqiptare), ėshtė edhe Sigurimi Kombėtar Shqiptar(SKSH), pėr kapjen dhe
dorzimin e Tij nė Gjykatėn e Tribunalit tė Hagės, aty ku duhet tė japė
llogari pėr masakrat e Tij mbi popullin kroat, ate boshnjak dhe
shqiptarėt e Kosovės tonė.


Zėdhėnsi Politik i FBKSH-sė

Mr.Gafurr ADILI (D.V.)


Tiranė, 06 gusht 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 12:51 am

E nderuar u bashkuan keto dy tema, dhe tash e mbas cdo komunikate nga FBKSH te postohet ketu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 1:01 am

deri sa nuk e keni nxane pse i tregoni se e kerkoni para nxine tani komunikaten ketu shifet serioziteti i luftes suaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Teuta.Gjika
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 33
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 1:32 am

Lexo te gjithe materialin:

"prandaj edhe kėrkojmė ndihmėn e tė gjitha forcave
progresiste kombėtare e ndėrkombėtare nė zonėn e Kumanovės" - shiko pse-ja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 1:44 am

a nuk ju mjaftojn tre divizione tuajat qe dote thote mundet me qene lis e ushtare tre divizjone mjaftojn pe mlladicin besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 12:45 pm

Pajtohem me zeriatdheut, shume joserioz kan dale me kete komunikate - FBKSH-ja. Tejet JOSERIOZ.

Nuk eshte e arsyeshme te kerkohet ndihme permes internetit, po lereni keto pallavra ore zotrinje.
Mosni se i qitni hije te lig shqiptarve. Me keto veprime tuajat na "hajne ne sy" si thote populli.

Nder tjera ne deklarate shkruan:
"... kanė arrijtur me sukses ta pėrmbushin misionin e
tyre qė iu kishte ngarkuar Shefi..."

Pasi qe e kane permbushur me sukses qfare kerkojne me.
Pasi kane qene te suksesshem heren e pare, ndoshta mund te jene edhe herave tjera, te tjeret, ndoshta, vetem mund ti pengojne.

Po lereni se ata qe duan ta zene kriminelin nuk tregojne ne internet se do ta bejme nje gje te tille - te tillet veprojne, menjehere ju shihet vepra. Ndersa juve (fatkeqesisht) nuk po ju shihen veprat.

Me kete deklarat veqsa e keni pamundesuar kapjen e tij, sepsee edhe nese ka qene aty, kjo deklarate ka ndikuar qe ai te zhvendoset nga ai vend. Do te thote fare nuk ka qene veprim i mire ky i fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 2:41 pm

vallai bre burra fort pom vjen keqveq nime jeni tu rrnu en anrra, nime bash kerka sjini, hajde te zom se nime e pasni sbulu ku o mlladici e keni tentu me nxan, po mir bre po pse e dekonspirut veten ktu, allah allah tani i thuni vetit specialista e sherbim intelegjent, sherbim i hajgarev thuni ma mir. Ishalla osht qysh po thuni veq hiq menja spo ma merr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ariani
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 25
Age : 37
Vendi : Prishtine
Registration date : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 4:49 pm

Deri vonė kam besuar se me tė vėrtetė FBKSH po bėnė njė punė tė mirė nė shėrbim tė zgjidhjes sė drejtė tė ēėshtjes kombėtare, gjegjėsisht nė realizimin e amanetit tė dėshmorėve pėr njė shtet tė pėrbashkėt shqiptar me emrin SHQIPĖRI. Mirėpo, me tė vėrtetė kohėt e fundit, kur gjithēka po zihet rreth e rrotull trojeve shqiptare, sidomos nė veriun e Kosovės (nė pjesėn e Mitrovicės matanė lumit Ibėr dhe disa komunave tjera nė veri tė saj), ndėrsa FBKSH dhe strukturat tjera tė saj heshtin e heshtin, kėshtu qė me tė vėrtetė tani po mė duket se mos ndoshta dikush ėshtė i interesuar tė ēojė vetėm pluhur e tė mos shihet asgjė konkrete, apo sa pėr ta trullosur edhe ashtu tė trullosur popullin tonė, pėr tė thėnė se "paska dikush qė po mendojka pėr ēlirimin dhe bashkimin kombėtar, e pastaj nuk paskėshim nevojė ne tė punojmė nė kėtė drejtim". Pra mos ėshtė ky qėllimi i juaj, apo mos po shpėrbleheni ju nga qarqe tė ndryshme pėr tė mbretėruar kjo gjendje e status-kuos qė ėshtė aktualisht nė tė gjitha trojet shqiptare, nė mėnyrė qė populli tė pres e tė pres nė pafundėsi, sikurse nė kohėn e nėnshtrimit dhe qyqarllėkut mė tė madh tė shqiptarėve, nė kohėn e pacifistit, qyqarit dhe tradhtarit Ibrahim Rugova, i cili thoshte edhe atėherė kur diskriminohej me tė madhe populli anė nga forcat ēetnike serbo-fashiste se duhet ruajtur gjakftohtėsinė! Merre me mend, tash edhe FBKSH thotė duhet ruajtur provokimeve, sikur qė ishte rasti i mėhershėm i njė komunikate tė saj, kur apelon pėr njė gjakftohtėsi sepse po pėrgatitet njė skenar tjetėr, i ngjashėm me atė tė Brodecit tė Tetovės. Po nėse ju o shqiptarė jeni tė atillė ēfarė po paraqiteni pėrmes komunikatave, atėherė pėrse keni ardhur nė pozitėn e njėjtė si dikur Rugova kur apelonte, kinse apelonte, pėr t'u ruajtur nga provokimet serbe. Ėshtė momenti pėr t'u riorganizuar dhe pėr tė vepruar, pėrndryshe jo vetėm qė nuk do tė ketė asgjė nga bashkimi kombėtar, por do tė na ndahet e copėtohet edhe Kosova, edhe viset tjera shqiptare. Nga ne kėrkohen veprime, aksione konkrete, e jo fjalė e vetėm fjalė. Nga to jemi ngopur. Pėrshėndetje atdhetare shqiptare pėr tė gjithė shqiptarėt e vėrtetė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 9:23 pm

PO ju kure e dini se pregatitet nje skenare i dyte si i brodecit pse kerkoni gjakeftotesine ju keni thene qe keni divizione 1.2.3 qe don te thote me shume se 30,000 mije ushtare apo cfar pse ju si ushtrije qe hapni gojen si papagall pse nga kush frigohni ju qe tregoni kete reast pse nuk jeni te gateshem me i be rezistenc nje skenari te dyte aoi ju kane derzertu ushtaret jeni mbete vetem komandantet dhe tani shtihen se cili dote japem deklaraten me te mire hajde ja ku shkjau ja u jepka mundesine qe ju te tregoni forcen qe te deshmoni se vertet e mbroni kete popull vertet jeni ne sherbim te atedheut siq thote BILIGOA une e perfaqesoj atdheun ateher pse pranoni apo ndjellini frige ne popull per skenare te dyta e thoni te ruajm gjake ftotesine e mor chatista e more trimat e internetit e komandante si TAIP VARDARI me JAGUAR NEPER GOSTIVARE ihaaaa sa mire ju njofem po mos te filloj me i permend te gjith ata qe na perfaqsojn kombi atdheun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Aug 07, 2008 10:32 pm

kjo komunikat per mlladicin ,shum interesante qenka ,mendoj femijeve me ju then do zen e te qeshin ,cfar fantazije e smuer .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Deklarata te FBKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 21Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: