Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 1 Maji - dita e punëtorëve.!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty
MesazhTitulli: 1 Maji - dita e punëtorëve.!   1 Maji - dita e punëtorëve.! EmptyThu May 01, 2008 3:51 pm

Sote eshte nje maj dita e puntorve,dita ku gjithe ata qe jane lodhure tere vitin çlodhen ne kete dite ,ne perjashtime timin qe jam ne pune.
Ne qe nuk kemi kohe te ç'lodhemi ne kete dite duhet te shfritzuar rastin per te dal ne protesta Very Happy .

Valle si e kaloni kete dite te sodit,jeni ne pune edhe ju,ishit diku,si kaluat.!?

Gëzuar 1 Majin atyre qe nuk jane ne pune sote,per ata qe jen ne pune sote duhet te shfitzuar rastin per protesta.

Gëzuar .!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Mysafir
Hero anëtar
Hero anëtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 46
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty
MesazhTitulli: Re: 1 Maji - dita e punëtorëve.!   1 Maji - dita e punëtorëve.! EmptyThu May 01, 2008 3:53 pm

gezuar te gjith punetoreve dita e tyre e sidomos edhe ty Beton qe punon gjithmon e nuk tu shkrihet Betoni hahahahaha

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty
MesazhTitulli: Re: 1 Maji - dita e punëtorëve.!   1 Maji - dita e punëtorëve.! EmptyThu May 01, 2008 4:16 pm

Beton, ishalla sa me shpesh kesi festa, ahahaha. Deri ne ora 13-00 kam flejt, edhe qysh po shihet prap masdite duhet me flejte.

Urime festen e 1 majit te gjitheve, dhe uroj qe te pa punet ne vitin tjeter te jene te punsuar sa me shume.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty
MesazhTitulli: Re: 1 Maji - dita e punëtorëve.!   1 Maji - dita e punëtorëve.! EmptyThu May 01, 2008 4:23 pm

gurbetqarja;

Jeni fajtor ju te gjithe qe doni ty kemi rruget e asfalltuara,dhe nuk na lejoni te jemi te lire edhe per kete dite,ku te gjithe e dime se duhet te patur pushime ne kete dite.!!!

Per temen ;

Te ishine te gjithe drejtor/esha,nuk do te ekzistonte fare sindikatat e puntoreve ,nuk do te kishim as 1 Maj,per fate se nuk jane te gjithe drejtor/esha,kshuqe kemi fasten e 1 Majit.

Gëzuar Gëzuar Gëzuar 1 Majin.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Mysafir
Hero anëtar
Hero anëtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 46
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty
MesazhTitulli: Re: 1 Maji - dita e punëtorëve.!   1 Maji - dita e punëtorëve.! EmptyThu May 01, 2008 4:36 pm

hahahaha Beton normal pa qen rruga e asfaltuar nuk ka asgje sepse edhe ne nuk kemi qysh kme shku me auto duhet me ec ne kemb hahahahaha
,,URIME ,,1 maji dita e punetoreve e dhasht Zoti qe te ken te gjith pun

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty
MesazhTitulli: Re: 1 Maji - dita e punëtorëve.!   1 Maji - dita e punëtorëve.! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
1 Maji - dita e punëtorëve.!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: