Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Humor

Shko poshtë 
+91
Ann@
Nexhmedin Ramadani
Arianiti
Xhevati
tosybell
xhavo_
xhema
BashKom
feride
voglushja
arberia
Atdhetari
......
rrimtaf
NIPIIXHAXHIT
haxhiu
agim__barja
Ramizi
an-di
laloni
Driniiiii
isuf ramadani
klodian
Eklips
Muja e Halili
paioni
blertamirtoel
zana
Driola
Eva0506
Fjona
Ago Muji
Melyssa
blerim
Ali Baba Tepelena
Delia
katunari
Aldren1
ELIE
beti
Mister
istogalia
njonidrenica
stabili
spirito
anila
Shqipja
MUHAMETII
nue
Martina
ylber1992
rolling
Parapsikologu
Poeti
zeriatdheut
shqip0nja
interesant
Mergimtari
rroni
echo
luan mreti
idol
a_pihet_duhani_ketu
eri M
ficam
gjakushi
Lanetja
arbesa
feneri
Orfe@
Guximi
dhori
Kosovarja
beri
Leka i Madh
fati
BekoMerovar
GocPejone
arritja
Urata
**Embelsira**
Euridika
Sofra
baki
STUPCAT
Lina
tom sojer
Beton
Anna
shaban cakolli
anjesa
95 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 23 ... 41, 42, 43
AutoriMesazh
flamur anerima
Fillestar/e
Fillestar/e
flamur anerima


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 52
Vendi : prishtine
Registration date : 03/05/2013

Humor - Faqe 43 Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor - Faqe 43 EmptyFri May 03, 2013 7:51 pm

shkon nji delegacion i pensionistve te kryeministr per te kerkuar rritjen e pensioneve dhe kerkojn disa kushte tjera ,kryeministri i priti mire dhe ju tha pensionistve sa here qe ju qohet ejani se ja realizoi kerkesat ev flm zoti kryeminister me keto fjale te embla kur dolen perjasht njeri prej pensionistve me i kthjellt ju drejtu shokve te vet ty apo te qohet ,jo e ty tjetrit jo prej kesaj pune nuk paska asgje prej kryeministrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flamur anerima
Fillestar/e
Fillestar/e
flamur anerima


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 52
Vendi : prishtine
Registration date : 03/05/2013

Humor - Faqe 43 Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor - Faqe 43 EmptySat May 04, 2013 11:16 pm

gjate rruges kalojn burr egrua te dyt pleq nga dritarja njiqift iri hudhin nji prezervat plaku i thot grus mazamakeq edhe na kemi ba seks veq jo qyshtu me na ra lekura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Humor - Faqe 43 Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor - Faqe 43 EmptyTue Aug 13, 2013 9:24 pm

Nje kompani ne ks kerkon nje puntor per pune.Shkon njoni dhe pyet per pune dhe qe ne fillim pyet pronarin e kompanis per pagen.
Pronari I thote per fillim 250 euro e me vone 500. Ende pa perfundu pronari I kompanis, pune lypsi I thote une do vi me vone kur rroga behet  500 euro...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
keterina
Fillestar/e
Fillestar/e
keterina


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 46
Vendi : Albania
Registration date : 03/09/2013

Humor - Faqe 43 Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor - Faqe 43 EmptyTue Sep 03, 2013 11:43 am

Është mjaft e fun!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Humor - Faqe 43 Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor - Faqe 43 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Humor
Mbrapsht në krye 
Faqja 43 e 43Shko tek faqja : Previous  1 ... 23 ... 41, 42, 43
 Similar topics
-
» Humor popullor...
» montazha foto humor
» HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme :: Humor-
Kërce tek: