Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Humor

Shko poshtë 
+91
Ann@
Nexhmedin Ramadani
Arianiti
Xhevati
tosybell
xhavo_
xhema
BashKom
feride
voglushja
arberia
Atdhetari
......
rrimtaf
NIPIIXHAXHIT
haxhiu
agim__barja
Ramizi
an-di
laloni
Driniiiii
isuf ramadani
klodian
Eklips
Muja e Halili
paioni
blertamirtoel
zana
Driola
Eva0506
Fjona
Ago Muji
Melyssa
blerim
Ali Baba Tepelena
Delia
katunari
Aldren1
ELIE
beti
Mister
istogalia
njonidrenica
stabili
spirito
anila
Shqipja
MUHAMETII
nue
Martina
ylber1992
rolling
Parapsikologu
Poeti
zeriatdheut
shqip0nja
interesant
Mergimtari
rroni
echo
luan mreti
idol
a_pihet_duhani_ketu
eri M
ficam
gjakushi
Lanetja
arbesa
feneri
Orfe@
Guximi
dhori
Kosovarja
beri
Leka i Madh
fati
BekoMerovar
GocPejone
arritja
Urata
**Embelsira**
Euridika
Sofra
baki
STUPCAT
Lina
tom sojer
Beton
Anna
shaban cakolli
anjesa
95 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatarHumor Empty
MesazhTitulli: Humor   Humor EmptySat Sep 01, 2007 12:24 am

Deshta edhe Une te qeli nji tem e cila do te permbaj gjera humoristike
mundeni te vazhdoni edhe ju .
ja nje nga une.
Telefoni
Ishte njëri dhe e kishte një papagallë, Kurë ky zotriju dilke nga shtepia, papagalli e merrke telefonin dhe thirrke gjithë kund. Në fund të muajtë zotëriut i erdhi 3000 DM që të paguaj (u kallë). E mori papagallin dhe e denoj të gozhduar në murë për një vitë. Papagalli i gozhduar, në murin përballë tij ishte Jezus krishti i gozhduar, papagalli po e pyetë: qe sa je kështu? -Qe 2000 vite. -Q'ja paske q... nanën telefonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatarHumor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Sep 01, 2007 12:30 am

Shefi nga dritarja
"Pse kërceu shefi juaj nga dritarja?", pyet polici sekretareshën e bukur.
"Nuk e di. Ai ishte çdoherë i ndershëm ndaj meje. Para dy muaje ma dhuroi një mantil lëkure. Muajin e kaluar një auto sportiv. Sot në mëngjes ma dhuroi një unazë brilianti. Pastaj më pyeti se sa do ti kushtonte atij të bëj dashuri me mua. Pasi i tregova, kërceu nga dritarja."
"Po çfarë i thatë ju atij?", pyet polici.
"I thashë se zotëritë tjerë nga byroja mi japin dhjetë Marka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatarHumor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Sep 22, 2007 6:24 pm

Gomari dhe Devet

Pronari i 99 deveve dhe nje gomari eshte shume keq nga shendeti, aj po vdes por spo i del shpirti pa ia berer hallall devet dhe gomari!

I ftoi qe te gjithe ne ceremonine e rastit dhe devja ne emer te 99 deveve tjera i thot Pronarit:

"na vie shume keq per ju dhe shendetin tuaj,
hallal t'i bejme te gjitha malltretimet, na ke
lodhur, mundua sa dathem neper bore e shi, por te gjitha hallaall, vetem

Kur na e lishe Gomarin me na prije, kurr hallall s'ta bejme".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 33
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Sep 22, 2007 6:41 pm

Hasa e msonte Hysen mi perdor bomben e dores:
Hasa: E hek siguresen, pret deri ne tre e masnej e gjun bomben.
A po merr vesh ?
Hysa: Po more qysh jo.
Mas nja 5 minutave dul Hysa pa duar:
Hysa: Koka kon e prisht kjo bomb se sahati hala dy e pesë minuta,
e kjo kersiti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 33
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Sep 22, 2007 6:44 pm

I kish dek nana nje bjondes nje dite,dhe ajo u merzit shum,pasneser u merzit mas shum...-cka ki more?-jam merzit shum se mue para nje dite me deki nana edhe tasht veq sa fola me motren ne gjermani e me tregoj se edhe asaj i kish dek nana......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: NË TRI SENDE JAM MERAK   Humor EmptyFri Oct 12, 2007 1:15 am

Shkoj nj137ri në miqësi në Gallap me ndejë te miqët,por burrat nuk ishin në shtëpi.Hyri mbenda,e duelen grae vajza epërshëndeten,i bënë kafe,e hynë me i gatue.Me pas kanë burrat te shpia ekishim qitë vetëm një pite,po pasiburrat nuk janë miku na përgojos,e thotë nukmë llogariten për hiq burrë,po ia presim edhe një pulë,thanjëraprej grave dhe ashtu vendosën.
Erdhi koha e bukës,ia shtruan musafirit sofren dhe po i qesin pulë e pite përpara,musafiri po i vështron dhe po i pyet gratë:Eu,eu,pulë e pite,a?Po po ithonë gratë,pasi burrat nuk qnë në shtëpi vendosëm me ta pre edhe pulen se mik shtëpietë kemi,e ti byjrun lirou e ha lirë.Po ngoni bre gra po ju thotë miku:Në tanë jetën nëtri sende jam kanë merak.Gratë po frigohen
vallëmosmusafirinuk i ha pite dhe pulë e po ngelet i uritur dhe po e pyesin të merakosura:Në cilat sende qe merak or mik?Po në pite,në pulë edhe një tjetër me(P)niset veq nuk po ia përmendi emrin.Njëra prej grave shkon e merr revolene mbushë plumba
e po i drejtohet musafirit:Hajqato dyja me(P),si mik e pasi të fryhesh mirë ta japim edhe(P) e tretë epojaofron revolen në gjoks
qyky miko eshte ai(P) i tretë.Musafiri iku zbathur duke uluritur,eu zoti ju dhashtë bereqet se tybe nuk po e duaasnjëren,dhe shkoi josi mik,porsi me bisht nderkëmbë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptyMon Oct 15, 2007 3:13 am

eh nji mesele tjeter mbreti ishte mesue me shkue shpi per shpi me henger me ja shtrue sofren plot bashk me rojet e tije dhe ne fund cdo zoti te shtepis ja mirrte gruen me fjet me te nji dit po i vjen radha fukaras dhe po fillon fikaraja po bertet po thot mjer une i mjeri le qe skam cka i gje sper te ngren po aj me flen edhe me grue ,gruja i thot burrit njeri mos ke merak se une e rregulloj ket ceshtje ti mos u merzit dhe kur erdhi mbreti tek fukaraja po ja kethejn sofren nga supa deri tek pula cka kishte ber gruja kishte zier nji kazan me fasule dhe ne sup kishte hedhur fasule ne oriz fasule ne speca fasule ne pite fasule dhe mbreti ben pyetjen moj e zoja e shpis ku futa lugen fasule gjeta cka ke ber kjo ja kethen mbret merr ata klyshet e tu dhe ece se krejt grat fasule jan baju ,dhe kjo grue nderoj burrin e vet qe ishte ra ne dilem se si do ta pres mbretin por mbroj edhe moralin e vet shkoj mbreti pa fjet me te .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptyMon Oct 15, 2007 9:38 am

Femija vete Nenen

Pse nuk e ham mishin e majmunit..!

Nena:
Biri jem nuk e ham se e kemi prejardhjen prej majmunit.

Femia
A tashe e kuptova pse turqit nuk e hane mishin e Derrit do te thote ata e kan prejardhjen prej Derrit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptyMon Oct 15, 2007 1:50 pm

Duke kercyer ne vallezim, djali ja nguli syte gjoksit te hapur te partneres.

- Cfare shikon? - e pyeti partnerja.
- Gjoksin tend, ma ke si ekran televizori.

Vajza zgjati doren poshte dhe i kapi veglen e djalit dhe i tha"

- Me kete antene qe ke ti as TVSH nuk e kap!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: NGA INKUBATORI   Humor EmptyWed Oct 17, 2007 8:27 am

Dy zogj pule u takuan në kopsht dhe filluan të bisedonin!Duke u thelluar në bisedime,njëri nga zogjët ndezi një cigare.
SInuk të vjen turp,e pyeti tjtri-kaq i ri dhe po pin duhan!Për këtë do të i tregoj nënës tënde.E njeh ti nënën time,pyeti zog duhanxhiu? Jo,nuk e njoh,por do të interesohem të e njoh!Më vjen keq,por nuk do të kesh sukses,nga se unë jam nga inkubatori,ia ktheu zog duhangjiu!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: A JE TI I PELËS?   Humor EmptyThu Oct 18, 2007 10:47 am

Shkoj një fshatar në treg tëPrishtinës me eshitur pelën!Shkon tregëtari dhe e pyet:Mixhë sa pela?Mixha po i tregon çmimin,po hynë disa ndërmjetsues dhe i rregullojnë në çmim.Po tregëtari këmbëngulë:Mixhë,të hollat nuk i kam me vete,por ti më pritë deri të martën tjetër.Të marten tjetër vjen po në këtë treg dhei merr të hollat!Ashtu edhe bëhet,shkon mixha për në fshat duke harruar të ja merr emrin dhe mbiemrin pronarit që ia kishte shitur pelen.Të marten tjetër shkon mixha në treg,e po pritë borxhliun të ja sjell të hollat!Priti mixha e priti,por borxhliu nuk erdhi!E zuri halli mixhen,borgjliut lere që nuk po ia dinte emrin,po edhe pamjen ja kishte harruar!Se që i përngjau një njeri në treg mixhes në borgjliun,e tilyhetpas mixha:O jaran bre e thirri:Urdhëro mixhë iu përgjigj njeriu i panjohur!Dua met vetë diqka nëse bënë:Si jo mixhë ,vetëm urdhëro,iu përul njeriu i pa njohur!Desha me të vetë a je ti i peles?!!O mixhë une nuk jam i peles,po jam i nanes,veq hiq mirë nuk pom dukesh mixho!O me më fal bre djalë se tybe nuk e patame sherr,po jakam shitë njanit nji pelë,ka pasë me mi pru te hollat,e mu përngjave në te!Ani,nuk erdhi a?,po e pyet njeriu i pa njohur!O nuk erdhi,as nuk e ka ndërmend me ardhë se dita sot shkoi,u përgjegj plaku.Ishalla ta ka ba hallall pela,i tha njeriu i pa njohur dhe vazhdoj rrugen.Në atë qast,edhe plaku vazhdoi rrugën për në fshat,pa para dhe pa pelë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 35
Registration date : 08/11/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Humor te perzgjedhur !   Humor EmptyTue Nov 13, 2007 7:01 pm

Papagalli

Zonja Halime do te bleje nje papagall. Shkon ne dyqanin e kafsheve dhe sheh ne kafaz dy
papagajt e fundit. Zonja Halime i drejtohet shitesit dhe i thote ua kete papagallin ketu!
Shitesi i thote:-Nuk mund ta jap vetem njerin...-Po pse?,-pyet zonja Halime.- Sepse njeri flet
anglisht e tjetri eshte perkthyes.
Nena
Djaloshi qe u kthye nga mergimi nena e pyeti: Me çka erdhe biri ime Me aeroplan, u pergjigj djali.
Uh mjeret ne, s`kemi ku ta parkojme.Teksas
Jemi ne teksas. Nje pistoler futet ne nje sallon i armatosur deri ne dhemb. Duke u mbeshtetur
me kurriz nga banaku thote: "Nese ka ndonje qe do te matet me mua, te dale perpara..." Ne
kete kohe nga fundi i lokalit del nje burre sa nje dollap dhe duke qendruar perpara i thote:
"Une dua te matem me ty"- Mire i thote pistoleri dhe kthehet nga kamarieri e i thote: "Ma sill
nje meter!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 35
Registration date : 08/11/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptyFri Nov 16, 2007 7:58 pm

PENSIONISTET


Ishin dy pensioniste dhe menduan te jetonin per pak kohe sikur te ishin te rinj. Plaku i tha plakes qe kur te fishkellente, ajo te dilte tek dritarja. Doli plaku dhe me pas fishkelleu. Plaka nuk po dilte. Hyri plaku ne shtepi dhe i tha se perse nuk dilte. Nuk me la Mami -tha ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 35
Registration date : 08/11/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptyWed Nov 21, 2007 9:21 pm

Pinguinet me syze

Nje polic shef njerin qe po ngiste nje kamion te mbushur me pinguina mbrapa. E ndalon dhe i thote:
- Ku shkon me gjithe keta pinguina ti ? Coji ne kopsht zologjik.
Te nesermen polici duke drejtuar trafikun dhef prap kte tipin me kamionin plot me pinguina dhe secilit i kishte vene syze. E ndalon prap dhe i thote:
- Or ti nuk te thashe ti coje ne kopsht zologjik dje ?
- I cova mor shef - pergjigjet shoferi. - Sot po i coj ne plazh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
STUPCAT
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 41
Registration date : 17/09/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptyMon Nov 26, 2007 7:15 pm

djali dhe vajza
djali i thot vajzes> E dashur ne zemren time eshte nje livadh , e ne at livadh eshte nje lule , e ajo lule je ti .
vajza ja kdhen djalit e i thot>"I dashur edhe ne zemren time eshte nje livadh , ne at livadh eshte nje kali e , ai kali je ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baki
Fillestar/e
Fillestar/e
baki


Numri i postimeve : 24
Registration date : 04/11/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 1:33 pm

hahahah sa humor i mir
u knaqa tuj lexu shum po me pelqejn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:33 pm

Kushe e njefe kete Humorist koke e kembe ç'isto Tetover ha ha ha merni kohe nese do ta kuptoni kur folen se folen çisto Tetovarçe:Humor Default Humor Pixel


Humor Default Humor Pixel
Njeri me shkolle e diktojka edhe BMW kure nuk paska benzin.po te ishte per Mister X pa shkolle ene pa benzin e kishte Cu BMW ha ha ha .


Edituar për herë të fundit nga në Sat Dec 08, 2007 5:43 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:39 pm

Humor Default Humor Pixel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:40 pm

Humor Default Humor Pixel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:42 pm

Humor Default Humor Pixel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:49 pm

Humor Default Humor Pixel

Chick eats a Big Spider
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:54 pm

Humor Default Humor Pixel

AHH A BIG SPIDER!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 5:59 pm

Humor Default Humor Pixel

quadruple kickflip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 6:01 pm

Humor Default Humor Pixel

How We Met
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor EmptySat Dec 08, 2007 6:05 pm

Humor Default Humor Pixel

Chick eats a Big Spider
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Humor Empty
MesazhTitulli: Re: Humor   Humor Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Humor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 43Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Humor popullor...
» montazha foto humor
» HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme :: Humor-
Kërce tek: