Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zgjedhjet komunale 2013.

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. EmptyFri Oct 11, 2013 11:35 pm

Si do të jetë Kosova e vitit 2013/2017 cila parti dhe cilët kandidatë do të jenë më të denjtë për t'ja kthyer faqen e re Kosovës dhe shqiptarve në të ardhmen.

Jepne mendimintuaj....

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. EmptySun Oct 13, 2013 12:23 pm

Une personalisht nuk besoi qe do te ket shum ndryshime pas ketyre zgjedhjeve ne Kosove.
Per te ndryshuar dic ne kosove nevoitet nje revulocin gjithe popullor per ti larguar keta politikan te korruptuar, qe shkatrrune kosoven ne tersi.
Me deshir do votoja VV, por eshte edhe per lakim partia e foret me talljet e tyre qe ju bein partive ne pushtet, por ja qe as per njern dhe per tjetren nuk kame mundesi te votoi.

Pronto Sofra, shteti yne me derokracin me te zhvilluar ne bote ua mundesone te gjithve te votoin , te gjithve edhe te vdekurve, ndoshta nje dite do te na mundeson edhe neve te votoim qe po bredhim merdianve botrore.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. EmptyMon Oct 14, 2013 2:06 pm

Qysh ka ndryshyme me te njejtit Persona ,
nje sen qe nuk ndryshon qe 13 vjet qysh ndryshon tash.te njejtit persona te njejtet hajna!
Vedhja e votave eshte pergadit qe moti!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zgjedhjet komunale 2013.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zgjedhjet në Kosovë !
» Zgjedhjet ne Maqedoni
» Zgjedhjet ne SHBA
» Zgjedhjet ne shqiperi 2009
» Kush do t,i fitoj zgjedhjet në Prizren?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: