Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zgjedhjet ne shqiperi 2009

Shko poshtë 
+3
Sofra
petritkola
Medalim
7 posters
AutoriMesazh
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim


Male
Numri i postimeve : 610
Age : 69
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptySun May 24, 2009 1:14 pm

Kushe mendoni te fitoj kete radhe ne shqiperi ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptySun May 24, 2009 9:10 pm

Veshtire te behen zgjedhje...
Nuk dihet se c'fare ka pergatitur ambasada serbe, greke, janullatos, Fazllici?
Pra do te fitoje Greqia dhe Serbia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon May 25, 2009 3:48 pm

Në Shqipëri cilido qoft që do të fitoi nuk do të fiton Shqipëria.....Shqipëria fiton atëhere kur do të hapen vende pune nga Shteti...për të pas shqiptari një vend pune në vendlindje dhe jo të mendojë ditë e natë se si ta kaloi kufirin ilegalisht Shqipëri-Greqi për një vend pune.

Kjo thënje vlen edhe për në Kosovë e Maqedoni.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 42
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon May 25, 2009 4:47 pm

Do te fitoi fazliqi me berishen dhenderrin serbe!
Sepse edhe iniciatore per pranimin ne nato ishte greqia qe ma mire per se lehti ta gllaberoi shqiperin,me mikun e tyre Salen! fla .
O shum shpijuna kishe pjell shqiptarija!
he ***** shpijunave!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyFri Jul 31, 2009 5:18 pm

Sot e shikojme Fazllo-Berishen ne fushate, duke premtuar dhe mbushur barqet shqiptare me lugen boshe, perse?
A nuk perfunduan zgjedhjet?
Si shpejgohet ky veprim i Fazllo-Berishes dhe ndjenja e frikes dhe e pasigurise qe lexohet ne fytyren e tij?
Une mendoje se zgjedhjet e reja, te parakoheshme i kemi tek dera.
Juve si mendoni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 7:42 pm

mbasi e lexova ne internet ndalimin e EDI RAMES per te mos vajtur ne fier pe nxitjen e popullates kunder BERISHES nga ana e ambasadorit AMERIKAN nuk besoj se dote ket zgjedhje te prakohshme, por prap zdo te thot se smund te ndodh diq e till, por prap se prap kurr si ne 97 -ten.shpresojm, se nuk shkon ne favor tonin....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim


Male
Numri i postimeve : 610
Age : 69
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 8:08 pm

i foret je Xhema, me habite me ate aresyetim te pa baze ndaj enverit ! tashe te lexoj ne tema tjera me len pershtypjen e nji shkollari te mire.
rrespeket per te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 10:43 pm

flm per komplimentin MEDALIM pormete vertet kshtu mendoj me qense, se udhuroj fare as SALEN por kam deshir te shpurret nga politika por jo jo si 97 -te por ne menyr demokratike dhe me meriten e pales tjeter drejt ,BASHKIMIT KOMBTAR.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 11:06 pm

Qeveria Teknike eshte nje domosdoshmeri Kombetare Shqiptare, dhe per kete ju siguroje se do te ndodhi. Rezultati i zgjedhjeve (ndikuar edhe nga ne) tregon kete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 11:09 pm

Mos njofja nga USA, por e dhe nge BE (mos urimi) i kesaj Qeverie te Fazllo-Berishes eshte rezultat i punes tone ne sherbim te ceshtjes kombetare shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 11:14 pm

Medalin te konvenon tani te ktheheshne Shqiperi se ligjin e ke dhe lirisht mundesh me shite B... Sala per ju e ka bere qe vuani si ti e disa tjere ketu si Nezir Myrta e disa qe hynyn me pseudonim Femre ketu ligjin gati e keni e lene Enverin duket se pse e ureni ju se nuk ka lene me shite Beth lal tani e keni lire si disa nga Kosova edhe italianet me gomona tani do vin ne Shqiperi te martohen si nje kohe kure shqiptaret iknin me skafe per itali tani pritni Homot italian vaj halli u kenaqet ju lal Sala ju solli mrekullira ju lumte Betha treguat ftyren se pse beni ashtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 11:21 pm

fitorja eshte e fazliqit dhe grekeve dhe e serbise,keshtu shkaterrojn me lehte shqiperin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyMon Aug 03, 2009 11:36 pm

Per kujtese'
Deputeti i LSI-së, Spartak Braho, akuzoi kryetarin e qeverisë se ka lidhje agjenturore me UDB-në (shërbimi sekret në ish-Jugosllavi) dhe se ka qenë informator i rregullt dhe i vullnetshëm. PD-ja dhe kryeministri i kthejnë krahët Biberajt dhe nuk pranojnë ta shqyrtojnë projektin e propozuar prej tij. Braho: “Ai ka dhënë informacione të forta për Komitetin Qendror, për Sekretarin e Parë, shokun Xhelal Gjoni dhe ka pasur takime informative në disa kryeqytete evropiane me zbulues të huaj”. Deputeti i LSI-së, Spartak Braho, hedh akuza të rënda ndaj numrit një të qeverisë, Sali Berishës, duke e cilësuar si “informator”. Ai thotë se nga projektligji i spiunëve do ta pësojë gjysma e kabinetit qeveritar dhe vetë kryeministri Sali Berisha, që sipas tij ka pasur lidhje agjenturore me UDB-në. Në një prononcim për “Korrierin”, pas mbledhjes së Komisionit të Ligjeve, që diskutonte pikërisht tre projektligjet e dorëzuar nga PD-ja, PS-ja dhe PDK-ja, Braho hedh akuza të rënda ndaj shefit të ekzekutivit shqiptar, që e cilëson si informator. “Ka qenë informator i rregullt e i vullnetshëm. I bënte me qejf, pasi nga njëra anë e shtynte kauza për fitoren e komunizmit në rang botëror, ndërsa nga ana tjetër e shtynin lidhjet agjenturore të UDB-së në Mal të Zi, prej nga ka edhe origjinën e gruas”, - deklaroi Spartak Braho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyTue Aug 04, 2009 4:47 am

Perse Fazllo-Berishet nuk gezojne "fitoren" por ndjehen te kercenuar prej saj?

Shpresa Demokrate e shqiptareve ne dobi tyre, ne favor te drejtesise bene te mundur qe qeveria e kompozuar nga Fazllo-Berisha te mos kete perkrahjen e botes perndimore.

I uroje sukse ne zgjedhjet e vitit 2010 partise se shqiptarve, Shpresa Demokrate!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim


Male
Numri i postimeve : 610
Age : 69
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyTue Aug 04, 2009 9:53 am

Pershendetje per te gjithe qe keni kontribu ne kete teme,
zani per ty si me te pershendet njeri si em te thene qafen e thefesh njete ashete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim


Male
Numri i postimeve : 610
Age : 69
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyTue Aug 04, 2009 10:25 am

Xhema i nerum, prej si a shpalle pamevaresia e Shqypenis, na kan pri maskarajt neper sallat lukesoze. Atedhetaret kane dhene shpiretin maskarejt kan shiju te mirat dhe gjeresen e popullit, Jo rastesishet jemi keshtu te copetu e shperenda pike e pes, maskarejt ,horrat, labilet, i kemi pase ne radhe te paret per pushtet iu kan dorezu anemiqeve tane , pa serbet jugosllav asenji pushtetar nuk ka muned te vin ne krye .
Para lufetes II-te esati, zogu tue ia ba argatin hasmit te shqypetareve zapetuan shqypenin dhe e bene monopol te vetin.po ashtu edhe Fan Noli i fameshem me perkeraheje te huajve bolllesheviket e rusis ,dashti te bined shqypetaret per demokraci, enveri e din tane si ia arriti deri aty , pa miladinat e titos skishte shanece , argatin me te kobeshem qe ua beni sllaveve enveri, ishte qe sebashku me jugosllavet masakeroj Atedhetaret me te mire te komebit tone.
Maskarejt e tashem nuk jan tjeter perpos mbeturina te regjimeve titisto-enveriste. Sala,meto,ramo,gjinusho,bello , braqe, nano, milo,majko dhe disa horrra qe nai imponuan te na, vetem sa per te na mashetru dhe per te vendos karriket me te sigureta per prapanicat e tyne te trasha, jan brumi titisto-enverist me prej aredheje rusije.
Na jemi viketima e propoganedes po te njeteve pushtete.
rrespeket per te gjithe ju qe keni konetribu ne kete teme,
edhe zani ka konetribu ashtu si din ai !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyTue Aug 04, 2009 10:37 am

po medalim tashe ne politik jane servilet mbeturinat e shkaut maqedonit si ky fare zeriatdheut qe na rrejti se eshte nga mitrovica po ishte nga tetova mbeturin sllave maqedonase.dezertore naj far muti i klanit tahir zema.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim


Male
Numri i postimeve : 610
Age : 69
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyTue Aug 04, 2009 10:46 am

Pershendetje Xhiti, nuk ka lidheje nga ashete,a nga Mitrovica a nega Tetova, ai tregon veten si iu mevishet anetareve te forumit, nese nuk fole per qefi te zanit ti, ai menjihere ia nis .
Ashete mire mos te mirremi em individ, cdo njeri e ka per veti.
P.sh. njihere une tu drejtova pake si em ashepresi, dhe ti u tregove burr, ju kerkova faleje atehere edhe tash nuk e kam meposhtesi per tju kerku falje.
Keto veti si ka zani mjere!
Per ate edhe anetaret nuk ia zejen per te madhe.
Rrespeket per te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 EmptyTue Aug 04, 2009 10:54 am

po ashtu eshte une pa marr parasyshe se kushe qka shkruan ne forum edhe pse nuk me pelqejn disa shkrime antikombetare ishna ne gjendje te takohemi te bisedojm njoftohemi.
edhe pse ketu eshte forum dhe nuk ka nevoje te inatosemi.
ky me thirri ne shtepi dhe me ofendoi pa biseduar mire po sa hapa tel.
po tregoi se ska as kulture as fare patriotizmi po rrugaq i pa edukum fare apo sllave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet ne shqiperi 2009   Zgjedhjet ne shqiperi 2009 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zgjedhjet ne shqiperi 2009
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Slogani i VETEVENDOSJES per zgjedhjet ne Kosove
» DEMONSTRATA KUNDER ZGJEDHJEVE TE SERBISE
» Zgjedhjet ne Maqedoni
» Zgjedhjet nacionale në gjysmën e parë të shkurtit
» Kush do t,i fitoj zgjedhjet në Prizren?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: