Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Partia Demokratike e Kosoves

Shko poshtë 
+22
feride
Atdhetari
detektivi
veli kryeziu
agim__barja
xhiti
Xili
haxhiu
xhema
Hamitmatjani
Ago Muji
Ademi85
leopardi
Sofra
drenusha
Kosovarja
Vuthjani
vlora
besa-bese
BUKUROSHI
Kosovari
Sy kaltri
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 20, 2009 10:28 pm

xhiti xhemo
edhe kesaj i dul boja si ldk-se
dhe Rugoves
sja vlene te flasim per te ma fare..se skane dallim fare
bile eshte duke ja kaluar asaj....
njerezit e ldk ldd jane ne kete parti vetem po nderrojne partit perdite titistet servilet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
medvegje


Male
Numri i postimeve : 18
Age : 60
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptyFri Dec 25, 2009 8:18 pm

Une nuk di se qka lypin kosovart ne ket forum. Ky forum eshte vetem per shqiptar qe dojne bashkime.Ku di vlla une kushe eshte ai kosovar mundet me qene serb,rome, ashkali egjiptiane dreqi ta dine po ku e dojne keta bashkimine e trojeve tona shqiptare,nejse paska hyr ne dere te gabuar se ketu nuk vene ata trathtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 2:44 am

MEDVEGJ:ktu shumicen momentalisht i ki me ATISARIN-ema von ndoshta jav marrim anen, disa dhe ne te cillet jan per bashkim kombetar, per atisarin syt ti nxerrin .mir se ke ardh,klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 1:24 pm

medvegj,xhema shume me vend e ka ,po ti me pelqeve qe thave se ketu qenkan kosovare e jo shqiptare.
Eshte e vertet bile ka qe te shajne pse thua shqipetare
ka qe te mbysin per flamurin multietnik,
se vetem te verberit servilet perkrahin kete status te bashkimit ku hiqen gjithqka shqiptare .
eshte i vetmi komb ne ballkan dhe bote qe mburret me tradhtine servilizem dhe humbjet e tija.eshte i vetmi komb dhe politikan qe fetojne humbjet dhe heqjen e idnetitetit te vete shqiptare dhe bejne nje te ri kosovare term serbe.
te vetmit politikan lider te uck qe mburren se paskan luftue per kete ,,pavaresi " nje status special te multietnik.
eshte i vetmi komb qe mburret se eshte i barabart me serbet romet ashkali turq boshnjak etj.
bile ata kane identitetin e tyre flamurin kombetare e ne naj hiqen qka ka shqiptare.
seshte qudi qe nuki kena pas liri dhe nuk do te kena kurre sepse vet ishim kane dhe jemi sherbetore te okupatoreve te ndryshem te djeshem dhe te sotem.
i sherbejne me zell okupatoreve .
gjdo shtet i huaj kure te sundon ehte okupatore .
e gjithmone kesi lloj prorektorati kishe pas vetem te shqiptaret se shumica tradhtare dhe kane punuar per te huajt edhe sote.
Pse serbet maqedonet malazezet greket rumunet kroatet sllovenet nuk lejojn nje gje te tille se kane vtdije kombetare.
Nje popull qe fle vdes...
shumica ne kete forum jane per rugoven thaqin salen bejne propagande secili si te shkaterrojne kombin me shume duke perkrahe keta servile te huaj roberine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
medvegje


Male
Numri i postimeve : 18
Age : 60
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 8:10 pm

Qka te qenka mire ket zotriun xhiti me me lane vetem nja 1 ore ne parlamente e mej ftof pak kytyre pushtetarve vella se jane nxeh shume .Po pasha mixhen keta udhheqes me pa kane t´pit ma mir kishin punuar per ket popull po kjo seshte normal,njerzit qe mendojne per kombe e per bashkime duhet pak me dridh ate parlamente se vallahi maroj populli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 10:18 pm

o mixh
pasha zotin mi pas kosova 10 xhita
me beso qe kishin marre edhe serbine
po qti bajshe qe te ne nuk e dojne patriotin atdhetarin
po me shume e dojne tradhtarin hajnin mashtruesit
po more mixh ju ju kane harrue krejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 11:14 pm

qeshtu ka than edhe xhiti per ty per bese po po banu bashk e nashta bajm najsen te mire per Kosove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 11:51 pm

ishalla fjalt e tua ne vesh te zotit1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 11:55 pm

amin dedektivi ishalla bashkohen te gjith shqiptaret e ishalla bajm diqka te mire me ne fund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:04 am

ishalla
po keto dite po percjelli do filma shqip ne programin t shqiptare
qka me pa tere jeten shqiptaret shpijuna shumica
krejt hash e nesh
gjithmon kishin punue per te huajt e kunder njeri tjetrit per karrig e pushtet te anmikut
shume interesant te percjellesh kete program
me shume filma shqiptare qe tregojne historine tone te dhimbshme,,,
dhe su mbushem mend..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:05 am

e per kete ne temen e filmave une kam then se e dua kinematografine shqiptare se aty mesojm rrenjet e tona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:21 am

ama me te vertet eshte program me karte
ku vetem filma shqiptare ka te kohes se turqise italise serbise gjermaneve
po mjerim
shqiptaret me shume vrahen ne mes vete se me armikun...
program qe ti qon floket perpjete..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:24 am

e di dhe une non stop shikoj ata filma madje kam dhe faqe interneti qka ka me qindra filma shqiptare qe i shikoj me deshiren me te madhe gjdo her kur kam kohen me te vogel e shfrytezoj per kete gje,per momentin jam duke e shikuar nje film RRUGA E ARBRIT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:33 am

po a ke pa se vet jemi fajtore per kete robri e jo i huaji e as serbi e as turki
po me zell i sherbejne armiqeve a i likvidojne patriotet shqiptare ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 62
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 5:38 pm

K O M U N I K A T ËKryesitë e ,,FBKSH“ për Evropë mbajtën një mbledhje me 26.12.20091-Shqyrtimi i situatës politike ne trojet etnike Shqiptare!

2-Dorëzimi i kërkesës nga Qeveria Sali Berisha që të hyjë në Be,si Gjysmë Kombi dhe si Gjysmë Shteti.

Ne këtë mbledhje ishin të pranishëm nga një përfaqësues nga të gjitha shtetet e Evropës dhe shtetet e beneluxit ,,Belgjikës” dhe Koordinatori i ,,FBKSH” për Evropë Prof.Xhavit Dalloshi.

Kryesia e ,,FBKSH” për Evropë merr vendim qe të del me një Komunikatë për Opinion!Kryesia e Fbksh për Evropë dënon dorëzimin e kërkesës së gjysmë Shqipërisë nga Sali Berisha që të hyjë në Evropë,Gjysmë Kombi dhe gjysmë shteti.

Me këtë kërkesë shkelet Kushtetuta e vitit 1998 e Republikës së Shqipërisë! Ku mbrohen të drejtat e popullit shqiptarë jashtë kufijve të sajë !

Fbksh habitet se si nuk reaguan Qeveria e Kosovës parlamenti dhe kuvendi.

Partitë politike heshtën si ne Shqipëri Kosovë Iliridë dhe Preshevë e Bujanovc!

Heshtën edhe disa lëvizje,fronte që në gojë kanë bashkimin Kombëtarë, po në fakt nga këta nuk ka diçka konkrete në këtë drejtim fare.

Këto lëvizje ja janë dekor i partive politike apo janë formua për interesa personale karrieriste.

I Vetmi që Reagoi ishte Patrioti atdhetari i pa lodhur i çështjes Kombëtare Prof.Mehdi Hyseni dhe Cen Pushkolli gazetarë dhe aktivistë i kauzës për Bashkimin Kombëtarë.

Duhet të ju kujtohet qytetarëve dhe Qeverisë së Shqipërisë asaj të Kosovës dhe partive politike anembanë trojeve shqiptare se Gjermania u bashkua në bazë të kushtetutës së sajë, Gjermanët pas luftës së dytë botërorë kishin futë në kushtetutë Bashkimin e Gjermanisë Lindore.

Po ky bashkim erdhi edhe me këmbë nguljen e Qeverisë perëndimore Gjermane dhe protestave gjithë popullore të Gjermanisë Lindore.

Ata nuk pritën qe bashkimin e kombit do t,ja bjerë dikush në pjatë .

Është turp që Qeveritarët në Shqipëri Kosovë, lëvizje ,fronte ,parti politike Akademik Intelektual etj ti mbyllin sytë për këtë çështje madhore..

Apo janë pajtuar me Kosovarizmin dhe Kosovën Multietnike të ndarë e të copëtuar!

Apo presin qe ,,Kosovarët “ siç i quajnë sot shumë qeveritarë e politikanë dhe mburren me heqjen e termit shqiptarë !

Që Kosova të futet ne BE përmes Serbisë, që donë të thotë se këta pranojnë që Kosova të jetë nën sovranitetin serbë me një status special sipas rez:1244 .Po ceku nga shkrimi i cituar i atdhetarit të shquar Prof. MEHDI Hyseni , ciatin e Ismajl Qemajlit që thoshte:“NJË POPULL QË FLE AI VDES” !Gjermani 26.12.2009

Koordinatori i ,,FBKSH” për Evropë

Prof.Xhavit Dalloshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 7:05 pm

Xhiti mos u lodh me kto postime se mete vertet spo ja vlen barra qiran per ket tem me shkru jan shendrru ne fundrrin....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veli kryeziu
Fillestar/e
Fillestar/e
veli kryeziu


Male
Numri i postimeve : 7
Age : 42
Vendi : Rogane-Dardane
Registration date : 13/09/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 11:18 pm

...........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:05 pm

......... e kshtu me radh edhe ky subjekt po e ban m.....qe skisha besu kurr.
.......... po u bajke m.....!)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:10 pm

E lexova ket tem te teren, sa te saketa pasken qen dy antaret Vlora dhe Besa-Bes . Ne mendimet e veta, sa keq qe nuk kyqen me ne ket forum. Jo vetum forumi ka zbrastir per mendime te tilla, por i ter populli shqipetar, qe eshte venu ne nje kllap te thell gjumi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 41
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:13 pm

Xhem nuk je vetum qe nuk beson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Partia Demokratike e Kosoves
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
» Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës
» KUR PARTIA BËN VETËVRASJE
» Partia Shpresa Demokrate
» PARTIA "VETEVENDOSJE": BRETKOSA QE DO T'TRASHET SA NJE KA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: