Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 31
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare?   Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 EmptyMon Oct 27, 2008 11:20 am

Veq ata qe e ndjen veten mat nalt(kishe) bojn ksi dallime

per mu jan idiota

ska dallime mes njerzve!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare?   Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 EmptyMon Oct 27, 2008 1:31 pm

me thon të drejten më pëlqen shummmmmmmmm të jetoj në Katund apo Fshat njëjtë është kjo fjalë
sepse gjatë Luftes jam knaq nëpër fshatra të Kosoves
se aty është edhe ajri ma i pastër se nëpër qytete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare?   Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 EmptyMon Oct 27, 2008 4:17 pm

Tashme nuk mendoj se ka edhe dallime aq te medha,... nuk mund te mohohet se perpara ka pase dallime, mirpo, tash pothuajse jane shuar ato dallime. Jo gjithehere qyteti, individit ia jep karakterin, moralin, sinqeritetin, ndershmerin e veti tjera te mira. Bile bile ka raste kur me te qytetruar, ne aspektin e karakterit, jane fshtaret sesa qytetaret. Por megjithate duhet te rikujtojme se ne qytet mundesite jane me te medha edhe per te qene njeri i arsimuar e i edukuar, por edhe per te qene i degjenerur.
Tash ne kete kohe, fshati nuk dallon edhe aq shume nga qyteti, edhe fshatrat jane digjitalizuar, infrastruktura rrugore eshte shume me e mire se c'ka qene.
Nuk duhet te bejme dallime, prap jemi shqiptar.

Me t'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare?   Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare? - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ka dallim ne mes te termit Katundar dhe Qytetare?
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: