Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 U formua ne Tetove levizja qytetare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyThu Nov 19, 2009 11:29 pm


Ne Tetove te hanen po promovohet nje levizje qytetare ku do te bashkepunojne, OVL-UCK, te burgosurit politik, studente, profesor, analist, publicist, gazetar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 1:13 pm

a po te duket intresan a.
#sa levizjet sa shoqatat formohen te shqiptaret skan kufi.
po per veti jo per popull..
qesharake je bere nuk je te dite ka te shkojsh,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 4:37 pm

e bre gjiti po me vjen keq pr ty besom se je i mjere plotesisht i mjer,kjo levizje eshte produkt i OVL-UQK-se ne ja paqe ni zanin se ti je patriot me batria e tybe ne ditsh s ku jane djemt e pushkes te grumbulluar ne Iliride
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 5:36 pm

po ti as lidhje nuk ke.
me pas lidhje nuk vrapo here andej e her kendej
ende thirresh ne tradhare te tipi koqo gafurriste.
e trimave do tja ndegjosh ti zerin
haaaa püo e mjere je dhefare nuk ke logjik.
ti sje ne gjndje as te bashkosh dy anetare.
mjerim ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 8:01 pm

do ta shohesh kush jam un ,se sè shpejti do te takohem ne Tiran !!! e nuk di ku do ti lesh keto fjalt e tua,do ta shohesh kush jam une edhe do ta shohin krejt kush je ti e ather kem me pa kush eshe me i mjer..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 10:55 pm

kushe jeni moje zonje ,qe lavderon vetvten aq shume .
jam jam ..
po askushi nuk jeni
shiqo sa naive je .
Do te takohemi ne tiran jo atje qka don te thote kjo.
Ne kemi gjenerala e lloje lloje komande e nuk lavderomi.
Qka eshte ajo apo jeni te semure psikik.
Kontrollonu njehere te ndonje psikolog..
Adem jashari eshte gjalle..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 11:21 pm

hahahhahhaah shume qesharake mos e ngatrro ADEM JASHARIN ne kete mes ,hheheheheh sa interesante qysh thojn njerzit budallen mos e vet se kallxon vet qysh tregon vet e e nxjerr ftyren e dhelpres se me sa nika shkrun ,hehehhe shume interesante ,une eshte e vertet se mund te jem askushi per ty e per qiftin tanne po jam njeri i ndershem e jo dy ftyresh si puna e juaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 11:29 pm

SHqipetare ,mos rri po duku shqipetare!

U formua ne Tetove levizja qytetare Clip_image001 SHOQATA ATDHETARE PER IDENTITET DHE BASHKIM KOMBETAR





THIRRJE!



Ne Emer timin dhe Kryesise se SHAIBK per Gjermani!

Therras te gjithe Qytetaret shqiptare ne Evrop Posaqerishte ne Gjermani!

QE mos te bijne pre e manipulimeve dhe dallavereve te

hajnave dhe mashtruesve te tipit!

Kristina Rasi ,Milaim Baftiri dhe Sabri Duraku,dhe dy veteve ne Belgjik te cilet edhe pse jane te perjashtuar nga strikturat e ,,SHAIBK“ dhe nuk kane as nje anetare pran tyre keta ende mundohen te manipulojn qytetaret dhe te tubojn te holla ne emer te tyre dhe te G.ADILIT!

Edhe pse shumica i kan kuptuar keta persona qe fare nuk kann te bejne me qeshtje kombetare apo(,,Bashkimin Kombetare“) po qellimi i tyre ka qen dhe eshte mashtrimi ,manipulimi qe te pasurohen per veti dhe te pasurojn edhe me tutje G.Adilin!



Sepse nuk ka mbet qe Shqiptaret ti bashkojne lloji i ketyre njerezve ,,hajna“ qe shumica e tyre as Emrin e vet nuk dijne te shkruajn!



Per qdo manipulim mashtrim nga keta njerez ju lutemi qe te Lajmeroheni te Kryesia

Qendrore e Gjermanise!

Te Prof XhDalloshi Sekretare i Pergjithshem i ,,SHAIBK“ per Gjermani dhe te Sheremet Pantina(Kryetare)!

Ndaj personave me larte shenuar!

Do te marrim masa uirgjenete ndaj tyre( duke i paraqitur edhe te organet e Policise ne Gjermani dhe Zvicerr e Belgjik! ( per mashtrim dhe abuzim te parave te qytetareve!



Gjermani: me 01.07.2009

Kordinatori i ,,SHAIBK“ per Evrop!

Prof.XhDalloshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 11:32 pm

mire eshte valla me i paraqit hajnat se ka plot valla po pajtohem me juve ne kete aspekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 11:39 pm

zonje ju jeni ata qe vjeshni popullin dhe me ndjersen e tyre jetoni
dhe perkrahni hajnat si ju.
QE u late me tradhtine dhe shtetiti teposhte te nalte me genjeshrtar e juaja te pa skrupullta ndaj atdhetareve me te devotshem.
Po keto genjeshtra ja ka marre lumi.
Ju mendoni se nuk do te pergjigjeni ndonjehere para gjygjit te popullit.
Po shume shpejte do te bindeni edhe vete .
Po kurre mos permend emrat e atdhetareve dhe kuure mos ofendo atdhetaret se te gjeme vendin se ku jeni meshefur ne byrucat e miut .
Do ju nzjerrim nga aty.....
mundohu tere kohen te thuash sjam ajo sjam kjo ne e dijme se kushe je ....
Adem jashari eshte gjalle-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 11:41 pm

hahahahhahahahah shume bre pom shtin me kesh valla besom kur po ti kthej replikat po knaqna tu kesh a edhe qekjo eshte replika ime e fundit per ty sepse se kam ndermen me u marr ma me ty , hej a beson diqka per here te par kur shkrova te tema e FBKSH-AKSH e kam dit qe ke me ma ngjit nje emer se zanat ja kishe po valla hahahhahahahha hajt tung e me te mira , ishalla mushesh men se pom doket kurrrrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptyFri Nov 20, 2009 11:46 pm

ti vajzo sihse mire me koke !
dhe ti nuk ke nevoje te na udhezoshe neve .
Ne jena te mbushur mend ,po ju jo.
Mos na detyro te vijme atje ku je dhe nuk mundesh te dalesh nga aty.
Une ju thashe zonje shiqoni punet e juaja .
Dhe mos potenco anetaret tone me te devotshem te qeshtjes kombetare.
dhe funde se ju nuk jeni mire me koke -si ai adili juve .
njerez te qmendur e pa kulture njerezore e pa edukat..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 8:43 pm

krejt keta te g.adilit jane psikopata me beso.
nuk logjikojne me koke as me bethe.
keta jane te gjithe hajna qe kane bere pasuri ne mer te ,,patriotizmit te internetit.
Dhe nuk kane pase asnje anetare .
Kjo voglushja kristina eshte fillo vet ne zvicerr kushe se do .
se eshte e shumtume dhe e ka shumtue zoti
sepse rrene mashjtron manipulon.
dhe vrapon pas pozitave boshe.
katastrof eshte me kata njerez te prishur psiqikishte ,pa edukat pa moral dhe pa fytyre.
si keta as shkijet nuk bejne kesi sellje primitive.
Po shyqir qe shumica nuk i njef keta siqi njofim ne shoket e kosoves dhe te shqiperise e ilirides me ke kena pune.
keta nuk kane vend ne kosove as ilirid as ne shqiperi -po ne serbi..
kete muhabet e solli vet voglushja kristina rasi dhe bashkpunetoret e psikopatit qe ska te ndalkur me rrena e dallavere kunder ish shokeve te tije .
po interesi dallaveret po prishkan njeriun.
Kasap o vella keta tipa duhet me ja hup faren.. e magjupsh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 9:18 pm

lexoi postimet e mija,gjithashtu edhe postimet e juaja ne te gjithe nickat, edhe bindesh vet se cili jemi me me pa edukat,hahahhaha shume qesharak je, tash jam ka e kerkoj ne interet kush koka kjo kristina rasi, ta kqyri me kan pom krahason hahahhahah kurr ne jeten time skam hasur njeri me qesharak se juve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 9:27 pm

ja ****** karakterin moj kurvat e dreqit
ato marifetlliqe shitja tjeter kujt..
mos ofendoni kordinatorin tone se ja qijme me shum se qka keni
a kuptove,,,
se te shkoqim si zhabe ,pise milet
Ketu kemi shum shoke qe punojne per qeshtje kombetare e jo per perfitime si ti me ate psikopatin e juve
se ju te gjithe jeni njesoje pa kulture pa edukat fare.#dhe u be shume mire qe aksh fbksh shaibk ju perjashtoi me kohe nga keto struktura
se e flliqte kombin me tradhti e hajni.

kerkkoe edhe milloshin ne sna ha palla fare
po mos permendeni kordinatorin ketu meqk.
se ju ja doni te miren serbise
se ne kete forum lexojne edhe shkijet .
e ju me qellim permendeni emra te patrioteve qe ata te burgosen se ju ka paguar rezhimet e mshefta sllave e maqedonase siq beri adili juv qe prononcoi me emra anetaret e shtabit te aksh me qellim qe te burgosen shoket.
Qena magjup qe do te paguani me koke keto shpifje tuajat...
hup prej ketij forumi pise e poshter..
me pas karakter familjare e kulture nuk ofenmdon dhe nuk perzijesh ne punet e huaja me rrena e dallavere qe din vetem ti.
Te njofim mire se kushe je
ti mundohesh te mashtrojshe forumin po ne jo.
Te kane hetuar kasapi une detektivi xhema haxhiu shahini e shume tjere ..
hup syte mo s ti pashim pro skllave shkin magjupe..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 9:38 pm

krejt keta nicka qe ke shkruar je ti, vet po se kam ndermend te mirrem me me ty suksese ty dhe ¨kordinatorit¨
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 10:05 pm

o xhiti o vella
kjo ishte pa karakter familjar
po te ket karakter nuk mashtron rrene ketu ne forum kunder patrioteve.
po kjo eshte vet kristina e zvicrres qe en jofim ne ne kosove dhe tiran
nje askushi hiq
kjo qe sa vite ska qen ne gjendje te afron anje anetare ..
dhe tashe prej gjelozise qe ka kunder kordinatorit tone rrene dhe shpife si shkin serbije me kliken e vet
te adilit qe u largua apo e perjashtuam nga strukturat tona si tradhtare.
ku merr pjese edhe kjo e qmendur apo psikopate.
mos u mirre me njerez te tille se sja vlene o vella
#keta jane pa karakter fare
se deri dje kordinatorit tone i nejshin ne kembe e sote e shajne
se ja ka zbulue dallaveret dhe mashtrimet ketyre te pa moralshem dhe hajnave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 10:07 pm

o zotri pyeteni rikin ai u tregon qe une sjam ajo kristina rasi qe po mendoni se ti skishe mend ne koke o kukuku per neve qfare race jemi te pa bese e kerkojm bashkim kombetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 10:17 pm

une te thashe ju jeni vete se ju njofim ne..
ja e g. adilit
njesoj jeni.....
as qe na intereson fare se kushe qka je
je nje psikopate dhe ju ja keni fillue te flisni keq per kordinatorin
se kinse ai paska diplom fallso
a e dini shume mire se ju deri dje keni perkrahe dhe gatitu i keni ne kordinatorit tone atdhetare e patriot
ju e dini shume mire qe ky eshte duke magjistrue ne fakultetin fama politiken dhe diplomacine.
po ju jeni te poshter te se nuk keni karakter shqiptari po bile ja kaloni atyre.
se ju rreni se bashku me adilin ju dy tre vete qe nuk keni as kulture as karakter shqiptari...
hup syte kurre mos ti pafshim kujdes me shprehjet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySat Nov 21, 2009 10:28 pm

JASHTE TEMES:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySun Nov 22, 2009 2:15 am

formo levizje sa te dush njezt po kalben neper burgje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare EmptySun Nov 22, 2009 10:56 pm

o xhem na knaqen dukje formue levizje
njerezit po barten aej kendej laramana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content




U formua ne Tetove levizja qytetare Empty
MesazhTitulli: Re: U formua ne Tetove levizja qytetare   U formua ne Tetove levizja qytetare Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
U formua ne Tetove levizja qytetare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shëndeti-
Kërce tek: