Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11570
Age : 61
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA Empty
MesazhTitulli: KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA   KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA EmptyTue Jan 10, 2012 10:39 pm

Informim kulmor i gezueshem

DREJTORI I PERGJITHSHEM I KAMPUSIT TE UNIVERSITETIT "VITRINA", zoti Edmond Vlashaj , komfirmon lajmin e gezueshem per te gjithe pegaistet kudo qe ndodhen ne Shqiperi, Kosove, Mal i Zi, MAQEDONI dhe ne te gjitha vendet e botes se eshte dakort per zhvillimin e Kongresit te letersise Pegasi- Vitrina 2012... ne ambientet e UNIVERSITETIT "VITRINA" TIRANE ...

UNIVERSITETI "VITRINA NE BASHKEPUNIMIN E TRETE RADHAZI TE TEJSUKSESSHEM "KONGRESI I PARE PEGASI" MUZA POETIKE PEGASI 2012" ME OBJEKT " SHKEMBIM UNIVERSAL VLERASH NE LETERSINE MODERNE"
ZHVILLOHET me 13, 14, 15, 16 prill 2012..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
 
KONGRESI I PARE NDERKOMBETAR "PEGASI" ALBANIA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letërsia Shqiptare-
Kërce tek: