Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese......

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyTue May 03, 2011 12:59 am

Cito :
Une nuk e kuptova ate feste "palnetine" ndaj nuk bera ze :)

Arbër te sqarone neser fionaa per cka dhe si kemi ardhure derite ftesa ''planetore''

KLM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyTue May 03, 2011 1:02 am

Ja une kete nuk e pranoi, dhe hiq mos shpreso se une me ju nuk do vi me. Ne zihem kot me ssssss, prej dashnije e kemi hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyFri Oct 07, 2011 11:05 pm

Nese...... Nuk e keni ditur?
Femera eshte nje lloj engjelli te cilin duhet ta lesh te jetoj vetem ne parajse, po nuk ia arrite ke perfunduar ne ferr...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:53 am

E vertet......Drini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyWed Oct 12, 2011 2:13 pm

Nese fjalet e te derguarve do te mberrimin ne cdo zemer te njerezve te gjithe do te besonin ne zot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyThu Oct 13, 2011 9:02 pm

Nese......................... Ka ndonje shpjegim pse kur deshiroi te hapi forumin kohve te fundit edhe pse shkrun BK nuk hapet forumi por shfaqen rreklama te faqve te ndryshme, me duhet te klikoj disa her qe te hapet forumi e nganje her dhe nuk hapet dote. Ka ndonje shpjegim, apo eshte ber ndonje ndryshim ne forum.?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptySun Nov 20, 2011 11:22 pm

Nese nuk mund te ndryshosh boten ndrysho vete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyTue Nov 22, 2011 9:40 pm

Nese sot nuk je vetvetaj beje ket neser ,se pasneser do jet von.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyMon Dec 19, 2011 12:33 am

Nese... nuk iu merr gjumi, hapne forumin dhe lexoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese......
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: