Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Clarence
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Clarence

Male
Numri i postimeve : 97
Registration date : 17/04/2008

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyThu Aug 07, 2008 6:38 pm

Si do vepronit nese Vllai Motra Babai Nena ose nje pjestar i fmaliljes tuja ka bere krime, dhe vjen tek ti dhe te thot kam bere ket ate i kam bere te gjitha.
Ti do i dalesh ne krah qe mir ja ke ba qe i ke ba keto ,apo do i thuash shko ne polic e derzoju per krimet qe ke ba .
Si do vepronit?

Rrespekt debatus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 41
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyThu Aug 07, 2008 6:45 pm

Pa dyshim do ta dorezoja une nuk do ti thosha dorezohu nuk mund ta mbaj dot ne ndergjegje faktin qe e di se ai ka bere krime dhe une te heshtja, dhe ai person qe ai i ka marre jeten ka qene vllai dikujt apo djali dikujt apo i afermi i dikujt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 27
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyThu Aug 07, 2008 7:24 pm

paj.... te behem real; do te siha ne nje dyshim te madh,
ai ka bere krime dhe dueht te denohet
ai eshte vellau im dhe nuk mundem ta fus ne burg se e kam vella, mendoj qe do te vednosnin disa rrethna si ka ndodhur ngjarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyThu Aug 07, 2008 9:47 pm

une per veti do ta dorzoja ,vet ,edhe ate pa meshire fare ,nese dikush nga njerzit e mije te familjes vret njeri ose mirret me pune te kqija ket e thom me plot vetdije se do ta dorzoja ,nese nuk besoni nji shmbull konkret ,
para dy vjet isha ne ks ,dhe vllau ime ishte kompometue me do njerze ne toka ,toka me kadster te komunse por shum njerz edhe qeveritare te korruptuare ,edhe une emora vesh e kapa vllaun time me nji fjal ky eshte shteti jon ,ti duhet bashk me mua te vish edhe te dorzohesh tek hetusi i krimeve ekonomike ,edhe ate ne ora 10 te mbremjes e kam hypur ne makin ,filluan ti dalin lotet ,ju drejtova burri nuk gjet lot ke thyer ligjin dhe ec me mue ,keshtu qe i mbajti nja 5 muje burg te mira ne prishtine ,edhe as pak nuk jam e penduar per ket .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyThu Aug 07, 2008 10:31 pm

nder gjerat e pakta qe njeriu nuk mund te zgjedh eshte familja edhe pa marr parasysh nga te metat dhe gabimet qe i kan apo i kemi ata prap mbeten familjaret tane edhe une kete rast dote isha ne dyshim shume te madh ,thene thjesht nuk edi si dote veproja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyFri Aug 08, 2008 4:06 pm

Bravo Lilu per pergjigjen, edhe une ashtu mendoj. Por nena e ka te veshtire, por kur mendon nenat e tjera ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyFri Aug 08, 2008 10:14 pm

nese familjari ime eshte fajtore dhe nese i prek dikuj ne ndere e vras vet ja kaje nene edhe vella me pas e nese me prek dikush ne ndere vallahi se fali hiqe a nese familjari ime meret me pislleqeedhe ateher hiqja plumb ska qa te vyne nje ndytesire keshtu mendoje une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
idol
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 349
Age : 82
Registration date : 16/05/2008

Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! EmptyMon Aug 18, 2008 9:37 am

Do ti thoja mu largo sysh,nuk dua qe te shoh,largohu sa me larg nga jeta ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty
MesazhTitulli: Re: Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !   Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese nje pjestar i familjes tuaj esht kriminel !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: