Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese......

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Nese......   Nese...... EmptyFri Apr 29, 2011 2:31 am

Nese do te jepet mundesija ta ktheje kohen mbrap ,cfar do ndryshoje nga jeta juaj ?(mundeni ne pika te shkurta te pergjigjeni pa u egzagjeru shum..mvaret nga ju

ps. jo vitet e jetes Cool po gjerat qe ke kalu dhe do deshiroje te mos i kishe bere kurr Sad ????


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyFri Apr 29, 2011 11:07 am

Nese....''Ndodhe'' do te jetoja jeten e rinis ne max,pa obligime se keshtu me iken vitete!!!! Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 12:36 am

nese do ndodhte nje gje e till (u sa qef do kisha)nje gabim e kam bere dhe nuk ja fali vetes kurr,kam qen e hidheruar me nje Agraba (familjar) dhe nuk kam fol me te per vitet me radh ai nuk eshte me ne kete bot : : dhe kjo me mundon sa her ta kujtoj( Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 12:49 am

Nese ... Nuk e keni ditur, mirsjellja eshte celesi i arte qe i hap te gjitha dyert.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 12:51 am

E krenari eshte ajo qe te bane te mbashe vlera dhe parime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 1:38 am

Nese... Di kush te me tregoi pse me pasket ber BAN, per PM. Nuk di qe une kam ofendu dike!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:39 am

Nese... Une ende nuk paskem pergjigjeje nga stafi, pome duket stafi ende nuk eshte zgju nga gjumi. Une jame i gjer, e i gjate Driiiiii me.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:42 am

nese e modifikon shkime tende edhe ket rregulloj vete apo hap nje tem help help
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:47 am

Hahahahaha si ka thene populli, ai qe ka mizen nen kapuq, mos e pyet, hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:50 am

miza ne ket koh Mad ti e modifikova shkimin do thot je admin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:56 am

Asnjeher nuk kameqen dhe nuk jame, por ne disa tema ke mundesi te modifikosh, nuk e di pse vetum ne disa tema. Une nuk jame edhe aqe i marre e di se kushe me ka ber Ban, edhe pse pa as edhe nje aresye.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:56 am

Provo vetem drini e hjek per mesazhe ne profil tend , PO ose JO , se une zdi kush te ka dhan BAN ne PM as qe mirrem me to , me sa duket fiona e paska bere ate , mundeni ta sqaroni vetem ate .
Pershendetje .


( megjithse shiqo edhe njiher ne profil )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:58 am

O Arber nuke eshte edhe aq me rendesi, te jesh i bindur se une nuk jame antare ne forumin BK, qe te kominikoi ne PM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:01 am

Cito :
Provo vetem drini e hjek per mesazhe ne profil tend , PO ose JO , se une zdi kush te ka dhan BAN ne PM as qe mirrem me to , me sa duket fiona e paska bere ate , mundeni ta sqaroni vetem ate .
Pershendetje .


( megjithse shiqo edhe njiher ne profilboooooooo po pse isha un admin ta bej ban mos me ke par ti mua se ja kam ndalu keti antarit apo ca??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:02 am

Cito :
O Arber nuke eshte edhe aq me rendesi, te jesh i bindur se une nuk jame antare ne forumin BK, qe te kominikoi ne PM


he do fillosh ta qasht ti tani Sad te besojm se je antar i mir (kur fle gjum)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:02 am

Ku e di une kush ,ndoshta nxitova , sorry dyve ... dashta te ju ndihmoj vetem , pa dasht me sulmuar asnjerin .


Edituar për herë të fundit nga Arbër. në Mon May 02, 2011 5:32 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:04 am

eee kujdes here tjera se pa e par ne veper nuk ben se behesh mekatar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:13 pm

Nëse Drinii provon MP të tregoj a bën tash .Nuk di nga kushe ke pas te ndaluar dhe tash mendoj është ne rregull.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:37 pm

Ju flemenderit per mirkuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:40 pm

Nëse kemi ndoj problem ktu jemi disa për të ju ndihmu disa për të ju sjell telashe po në fumd qdo gjë do të behet mir sa kemi mundsi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:43 am

Pse eshte te nickname i fiones , sssss !?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:48 am

Shoqja e ndrroje pak pseodonimin per arsye personale;)

Ti ke ftese te vishe ne palnetine tjeter...
Ftesen e ke nga une Ann@ dhe fionaa tashte me ssssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:54 am

Ann@ une kame te dreit te hidhrohem, per mos ftes hahaha une gjithmon i diskriminun haaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:55 am

Une nuk e kuptova ate feste "palnetine" ndaj nuk bera ze :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:57 am

JOOOOO edhe ti je i ftuare po shpresoje qe me fionenn nuk perlaheni rruges se ju fluturoje nga ajroplani hahahhahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: