Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?

Shko poshtë 
+33
rrimtaf
haxhiu
......
dardan01
Sema
L1ndush3
tina
Dr!lj@
egzona-
zeriatdheut
Xili
Gjura
Veneta
Parapsikologu
Fjona
thellenza
lilu
Martina
MUHAMETII
njonidrenica
Mysafir
beti
Guximi
rrebelja
Euridika
arritja
Sofra
GocPejone
meli
besa-bese
Beton
tom sojer
Hana
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Sep 08, 2009 4:49 pm

Fli me nutella.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Sep 08, 2009 5:16 pm

nutella cfar eshte ..


pilafe me mishe dhe pomfrite
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Sep 08, 2009 6:51 pm

Fli...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom


Male
Numri i postimeve : 767
Age : 52
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Sep 08, 2009 7:27 pm

Pogaq (buk sode) me grosh dhe mish terëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Sep 08, 2009 8:36 pm

pjekurine Pomfrit Sllat Pogaqe edhe lang
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyWed Sep 09, 2009 4:55 pm

Mish pule me pomfrit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyFri Oct 16, 2009 6:28 pm

Oriz me pul
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Nov 24, 2009 12:01 am

peshk.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyTue Nov 24, 2009 12:03 am

Dyner kebap.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyWed Nov 25, 2009 10:19 pm

kaviar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 40
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyWed Nov 25, 2009 10:35 pm

pasul me mish
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 53
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyWed Nov 25, 2009 10:40 pm

Lakna me mish.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyFri Apr 09, 2010 9:37 pm

Pizza margarita .ummmmmmmm Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyMon Apr 12, 2010 11:09 am

krelana me duqa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyWed Apr 14, 2010 11:29 pm

Xili ....krelana me duqa
hahhahhah po pse ne lufte je ti hahha

e ne ketu kishim buk misri me sarme .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyThu Apr 15, 2010 12:41 am

une qokollada kadife,kam merak!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarCili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptyFri Jun 11, 2010 9:13 pm

Burek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 EmptySat Jun 12, 2010 12:12 am

Buk misri qumshte pershersh si per shingjergje hahhahhahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?   Cili ishte ushqimi i dites per ju sot? - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Cila ishte befasia e dites!
» Sulmi në zemër dhe ushqimi
» Thenjet e dites.........
» PREJARDHJA E DITËS SË GRUAS
» Na ishte një herë një mërgatë shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kuzhina-
Kërce tek: